S hlavou v oblacích (pejru)

S hlavou v oblacích (pejru)
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171278/bmid_s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4 1069 1069

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem...... celý text

jewarix
29.09.2016 5 z 5

Naprosto skvela knizka. Jsem vylozene uchvacena, dlouho jsem nebyla z nejake knihy tak nadcena. Smala jsem se temer porad. Maximalne doporucuji. Jedine co bych vytkla je na muj vkus useknuty konec.

kik68
22.09.2016 5 z 5

Je to oddechové čtení plné vtipu a zábavy. Přezdívky jsou dokonalé. Smála jsem se od začátku do konce. První ondatra mě rozesmála tak, že jsem se málem počůrala :-).
Vadí mi jediná věc - je to moc krátké :-)

cukrovka
11.09.2016 5 z 5

Vtipná oddechová jednohubka na relaxační dopoledne. Neočekávejte žádné složité myšlenky, je to prostě jednoduchá oddychovka u které se zasmějete. Alespoň já se teda pobavila.

DatabazeKnih100
31.08.2016 4 z 5

Od knihy jsem nic neočekávala a možná právě proto se mi tak líbila. Krátké, milé, velice vtipné a podané s takovou lehkostí, že člověk sotva začne a najednou si uvědomí, že už je na konci a usmívá se jak idiot. Samozřejmě, nic hlubokomyslného to není, ale to ani nebyl záměr.

cace
26.08.2016 3 z 5

Oddechovka. Ale autorku čtu ráda.

Edona
16.07.2016 5 z 5

To bylo tak krásné a vtipné! Jediné, co mě mrzí je, že to bylo tak krátké! Marvina i Zmrzku jsem si zamilovala. A nezapomeňte si taky přečíst speciální povídku na blogu paní spisovatelky - Vánoce v pejru.

KaileyBlot
15.07.2016 5 z 5

To teda bylo něco! Od první stránky jsem se pořád jenom smála. Naprosto super oddechovka. Možná chování Markéty nebylo zrovna na místě, ale já ji za její vtipné připomínky žrala.

Oliivie
29.06.2016 2 z 5

Knížka s naprosto průhlednou pointou, ale jako oddychovka dobrý, někdy se to taky hodí.

TerraNova
12.06.2016 4 z 5

Tak tohle bylo... :D To ani nejde popsat. Nikdy bych neřekla, že to přečtu, ale přečetla jsem a nelituju. Jakože, bylo to praštěný na druhou a zároveň taková oddychovka na jeden den. Markéta mi přišla chvílema jako puberťačka na to, kolik jí bylo. Ale četla jsem toho už hodně a existují i víc šílené příběhy (blogy), takže za mě 4 *.

Leniiis
30.05.2016 4 z 5

Byla to hrozná kravina, ale v pohodě. Smála jsem se, kroutila hlavou nad tím, co se tam dělo..ale proč ne. Co je špatnýho na tom si jednou přečíst něco vtipnýho, ulítlýho a bláznivýho?

jluky
15.05.2016 1 z 5

Kniha mi jednoducho nesadla...Markéta mi pripadala na svoj vek a postavenie hlúpa, "ztreštená", vulgárna - vôbec sa mi to tam nehodilo..Takže po Pekáči buchet u mňa rozčarovanie.

martinkaLLL
11.05.2016 4 z 5

Moc pěkná knížka. Je tam teda na mě moc nadávek, ale na relaxaci a odpočinek u knížky výborné. Dala jsem teda o hvězdičku méně, protože Pekáč buchet byl o tu jednu hvězdu lepší a vtipnější.

Kočičáci
11.05.2016 4 z 5

Když budete potřebovat zahnat chmury na duši, sáhněte po tomto příběhu, který vás dozajista rozveselí. Je to svižná a humorná jednohubka na jeden večer. Pro toho, kdo se chce pobavit je to správná volba, kdo chce hledat hluboké myšlenky, ať jde o dům dál

NanaismyName
30.04.2016

Skvělá a zábavná. Doporučuji velice příjemné čtení.

Jaruce
13.04.2016 5 z 5

Super zábavná knížka u které se krásně odreagujete
Tahle spisovatelka mě prostě baví.

Boblenka
19.03.2016 5 z 5

Tyto knihy mám zařazeny pod kolonku "Knihy na dovolenou" a tato kniha splňuje toto zadání stoprocentně. Lehká oddechovka, romantická, vtipná, čtivá.. Kniha velmi příjemně plynula a dokázala mě naladit do usměvava. Takže ji odpouštím i tu trošku naivity :)

Micheline
11.03.2016 4 z 5

O hvězdičku míň než pro "Pekáč", ale i přesto pěkné a čtivé.

BBaarča
06.03.2016 3 z 5

Našlo by se pár chybiček a nesrovnalostí. Navíc byl příběh na mě až moc sladký a nepravděpodobný, ale jinak fajn oddechovka na víkend. Oceňuji čtivost, vtipnost a nápaditost.

maxihrosik
21.02.2016 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších českých knížek. Vůbec mi nevadí, že nejde o žádné hlubokomyslné dílo, skvěle se u ní bavím a občas si vybrané pasáže pročítám před spaním, abych se naladila na příjemné sny - funguje to výborně. Nejsilnější stránkou Kateřiny Petrusové jsou podle mne vtipné dialogy a v téhle knížce se nádherně vyřádila, některé postřehy a hlášky jsou nezapomenutelné. Trošku mě překvapil nečekaně useknutý konec, ale v nejlepším se prý má přestat, takže si nestěžuju a jsem vděčná za skvělé antidepresivum.

m.zoubkova
14.02.2016

Pěkná, čtivá oddechovka ovšem přestala jsem číst když se najednou stalo několik absurdních náhod, ale jen co budu mít dojemnější náladu, vrátím se k ni a dočtu :) Romantičkam doporučují stopro.. :)

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)