S hlavou v oblacích (pejru)

S hlavou v oblacích (pejru) https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171278/bmid_s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4 1065 312

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem...... celý text

Angels1
05.02.2014 5 z 5

Miluju tuhle knížku :-D Myslím, že se k ní ještě několikrát vrátím. Když jsem viděla obálku knihy, tak jsem si říkala, že to nebudu ani číst, protože mi absolutně nezaujala, ale nakonec mi to nedalo a zase jsem se přesvědčila, že se nemám řídit tím, jak na mě zapůsobí obal. Nemám ráda české spisovatelky, ale Kateřina Petrusová je bezkonkurenční, všechny knížky, co jsem od ní četla se mi hodně líbily :-) Jen mám jedinou výtku a to, že je knížka strašně krátká, klidně bych jí tak o 100 stránek rozšířila :-)

buschka
30.01.2014 5 z 5

Výborná oddechová povídka....vhodná na odreagování, nejvíc mne asi pobavila představa jízdy na koni a přitom držet elegantně značkovou kabelku :) určitě si ji přečtu zas

Lucka.79
19.01.2014 5 z 5

Přesně takovouhle "jednohubku" jsem potřebovala na dnešní odpoledne, skvěle jsem se u toho bavila a moc se těším na další autorčinu knížku ...

BooksLucyKing
18.01.2014 4 z 5

Teda já na takovýhle knížky fakt nejsem, ale tohle byla paráda. Děj opravdu jednoduchý a značně předvídatelný. Ale Markéta byla úžasná. A ondatra a hrablo mě rozsekalo. Mám pocit, že se mi ještě nestalo, abych z knížky měla několika minutovej záchvat smíchu, který by mě dohnal až k slzám.

AlenaV
18.01.2014 4 z 5

Taková příjemná oddechovka, autorka se mohla více rozvést. Jen tak dál, těším se na další knížky. Nejlepší byla samozřejmě "ondatra". Mám jen obavu, aby holky z města po přečtení této knížky nejezdily na vesnici hledat svého Marvina.....

Petra28
14.01.2014 5 z 5

Přesně knížka na blbou náladu. Oddechovka, čte se hrozně rychle ... a "ondatra" ta mě baví ještě teď :-) ... pokud hledáte něco na zlepšení nálady ... tak S hlavou v oblacích je to pravé.

magsan
13.01.2014 5 z 5

Lehoučké čtení, trošku naivní, ale líbilo se mi to. Je to spíš povídka.

Adele02
12.01.2014 3 z 5

Opravdu zajímavá knížka, ondatra. :D Některé scény mě nutí smát se i teď.

hrubik
12.01.2014 5 z 5

Super knížka! Čte se jedním dechem a nasmála jsem se u ní opravdu hodně. Rozhodně doporučuji.

Kelynka
10.01.2014 5 z 5

Dobrá jednohubka :-) Škoda,že to nebylo trochu delší :-)

AndreaP.
09.01.2014 4 z 5

Příjemná a pohodová oddechovka, napsaná s naprostou lehkostí, svižně a lehce, skvěle vykreslené dialogy postav. U málokteré knihy se mi stalo, že jsem se řechtala už na cca třetí straně, nicméně poznámky typu "budou mi věřit, že mě unesl kůň..." se prostě nedaly ustát s vážnou tváří. Tato kniha mě prostě nutně musela nabít dobrou náladou. Můj osobní názor je, že autorka ale mohla děj klidně více rozvést, hlavně ten závěr byl na mě zbytečně moc rychlý, prostě mě mrzelo, že už je konec knížky. Autorka má ale zcela jistě dobře našlápnuto.

Fifth Element
09.01.2014 3 z 5

Vtipne, zabavne, svezi.. Hezka pohadka :)
Tak je to krava z Prahy, no a co.. :)))

locin
05.01.2014 5 z 5

Přečtena jedním dechem. Toto je první kniha od této spisovatelky a velmi se mi líbil její styl a způsob vyjadřování. Sice mi u některých pasáží chybněl trošku víc rozepsaný děj, ale stejně hodnotim na výbornou.

Ankavi
04.01.2014 5 z 5

Ondatra! :-) Chtěla bych číst dál, proč není delší? Šetřila jsem si tuhle knížku, aby mi vydržela déle. Přesně podle mého gusta - odpočinková jednohubka - pohladí, potěší na duši. Dostala mě i taková hláška jako "při holení holení..." :-) Ráda dávám nejvyšší počet hvězdiček a těším se na další knihu této autorky!

LiLLu
03.01.2014 5 z 5

Je to jako když jste se svojí kamarádkou u kafe o ona vám vypráví, jaká ftipná příhoda se jí stala:-))
pěkné ftipné a fakt rychlé, čtení k víkendové kávičce od které se neodtrhnete!

Lenny33
02.01.2014 5 z 5

Páni! Teprve touhle knihou mi K. Petrusová ukázala, že je opravdu Spisovatelka s velkým S. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, četla jsem až do noci i když se mi chtělo strašně spát a mít kniha více stran, tak omdlím vyčerpáním. :D
A taky chci potkat takovýho Marvina! A Markéta byla skvělá! Smála jsem se takřka celou knihu a jsem jen ráda, že jsem se do jejího čtení nepustila někde na veřejnosti, jinak by se na mé záchvaty smíchu lidé asi divně dívali. :)

amysa
31.12.2013 4 z 5

K. Petrusovou mám moc ráda, všechny její dosud vydané knihy mám doma a vůbec nelituji. Tuhle jednohubku jsem slupla za jedno dopoledne, knížka se mi líbila, i když byl děj prostě předvídatelný, ale toho jejího Marvina já prostě miluju:-) Markétu bych občas nakopala někam, ale možná je to i tím, že jí toho Marvina asi trošku závidím, no:-)
Katko jen tak dál, už se těším na jaro a na Plyšáka!!!

pocketka
29.12.2013 5 z 5

Katka opět nezklamala. Knižku jsem zhltla za pár hodin a bylo mi líto, že už je konec. Marvina jsem si zamilovala, příběh byl velmi vtipný, svižně napsaný. Určtiě se ke knize budu vracet.

Hanin
27.12.2013 3 z 5

Možná už na K.Petrusovou nemám správný věk . . .

kleria
25.12.2013 5 z 5

Úžasná knížka..a i když byla místy na mě až moc romantická se mi strašně líbila a hodnotím ji 5 hvězdičkami, myslím si že si tolik možná ani nezaslouží, ale dala jsem o jednu hvězdičku navíc jenom kvůli tomu že mi dokázala strašně zvednout náladu (a to se nikomu už celkem dlouho nepovedlo, knížka pomohla :D) :). Doufám že Katka toho napíše ještě moc :), protože u jejich knížek se nejvíc pobavím a dokážou mi zvednout náladu (jak jsem už psala :D) :).

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha S hlavou v oblacích (pejru) je v

Přečtených1 457x