S hlavou v oblacích (pejru)

S hlavou v oblacích (pejru) https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171278/bmid_s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4 1065 312

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem...... celý text

dangerkriss
21.01.2015 5 z 5

Romantika jako blázen. :-) Kateřině se tento příběh vydařil stejně tak jako Pekáč buchet. Zmrzka byla senzační, v mnohých situacích jsem si uvědomila, že jsem stejná. Líbily se mi přisprostlé vsuvky, projev mi tak přišel přirozenější. Jen velké SAKRA padlo ve chvíli, kdy jsem se začala rozplývat nad tím, jak se děj odvíjel, a hle, ono to končí. Určitě by se mi líbilo pár stránek navíc, ale nedá se nic dělat. Budu se těšit na další slaďárnu od této autorky. :-)

Lenka.Vílka
17.01.2015 2 z 5

Nejsem moc na ceske autory (nebudu lhat), knihu jsem si pujcila, kvuli triologii (ktera se mi libila) a tak taky hodnotim tuhle knihu, kdyby nebylo tech predchozich, nenapadlo by me cist (coz je plus), takze jo, jako relax vhodne...

Michnicka
02.01.2015 5 z 5

Naprosto úžasná knížka k odreagování a přečtená za dva večery. Kateřina Petrusová je pro mě mezi českými spisovately naprostá jednička! Jdu na pekáč buchet, který mi také od této autorky ježíšek nadělil.

Petrulelll
12.12.2014 5 z 5

Naprosto úžasná úžasná úžasná kniha. Je to přesta ta, která vás donutí číst a číst, přesto že je půl 1 ráno a chce se vám spát a pak vás ještě donutí o ní přemýšlet. Koupila jsem si jí vlastně jen kvůli tomu, že mě nadchl Pekáč buchet, nevěděla jsem o čem je, první kapitola mě nudila (ale to u všech knih), ale výsledek určitě stál za to. Málo kdy se u knih směju nebo brečím, ale u knih této autorky se směju i nahlas. Určitě jsem ji nečetla naposledy a brzy musím dokoupit knihy, které mi od této úžasné a vtipné autorky chybí.
Je pravda, že mi chybělo ještě pár stránek navíc, klidně i desítky, ale co, v nejlepším se má přestat :-)

lela25
06.12.2014 5 z 5

Moc se mi kniha líbila,četla jsem s nadšením :) klidně bych brala další pokračování :)

PetraBery
03.12.2014 4 z 5

Líbilo a moc... Od začátku bylo jasné, jak knížka skončí, přesto jsem se fakt dobře bavila. Některé výlevy a chování Zmrzky mě štvaly, ale sama mám zkušenost, že hormony dovedou být... No prostě On-dat-ry... :o)). Na zvednutí nálady je knížka podle mě super, klidně by mohla být o něco delší.

DariDerek
01.12.2014 5 z 5

Ja nechci konec, ja nechci koneeeec

Sobotikova
28.11.2014 4 z 5

Přeslazená romantická jednohubka, ale proč občas ne?

Marika Vanova
15.11.2014 2 z 5

Tuto knížku jsem úplně nepochopila a to v tom způsobu života hlavní hrdinky, nemůžu si s ní vůbec rozumět, připadá mi jako když spadla z Marsu. Je to útlá kniha a tak jsem jí dočetla, ale zřejmě jsem s touto autorkou rychle začala a také rychle skončila. Vadí mi i ta spousta vulgarismů, nemám to ráda ani v životě ani v knihách...ondatra.

SindyEM
12.11.2014 5 z 5

Úžasná kniha! Od českých, či slovenských spisovateľov žiadne zázraky nečakám už z princípu, ale túto knihu som si neskutočne užila, nasmiala sa pri nej...nemám čo vytknúť. Škoda, že bola kniha tak kratučká - taká večerná jednohubka, ktorú nešlo odložiť a na konci som až ľutovala, že som si čítanie viac nerozvrhla, že som knihu tak hltala a nenechala si nič na ďalší deň. Ale ani malý rozsah nebol na škodu, práve naopak...po toľkých nedočítaných knihách viac ocením rýchle skončenie v tom najlepšom, než aby bola kniha od polovice len nudným naťahovaním príbehu. Vrelo odporúčam!

aliali
03.11.2014 5 z 5

Skvěle napsaná knížka, vtipná, četla se jedním dechem.

M.V.Z.
30.10.2014 5 z 5

kniha se mi moc líbila. Příjemné oddychové čtení.

Beni
27.10.2014 5 z 5

Naprosto super... kniha vůbec nezklamala, naopak - takhle dlouho jsem se nenasmála.. :-D Jen škoda, že byla kniha tak tenká a ten konec se mohl taky více rozvinout... ale aspoň to nebylo přeslazené :-) Nemohu se dočkat Pekáče buchet a dalších knih od této autorky

Fourcy
26.10.2014 5 z 5

Úžasná knížka ... moc se mi líbila, škoda že byla tak krátká ... taková jednohubka na večer :)

kacaaba
21.09.2014 3 z 5

Mě se to líbilo. Taková romantická oddechovka psaná s humorem. I když ona mi ke konci lezla na nervy.

Bella09
15.09.2014 5 z 5

Nádhera, krásná knížečka která mi zpříjemnila dva večery. Moc se mi líbilo spojení humoru a romantiky. Občas jsem se nahlas smála, občas se chtěla opřít o takového chlapa.

Red-haired
15.09.2014 4 z 5

Dala bych knize pět hvězdiček, kdyby byla o něco delší a neměla tak urychlený a přeslazený konec. Jinak mě kniha samozřejmě opět pobavila, hlavní hrdinka je pěkně tvrdohlavá, ale aspoň není nudná. Bylo to hezké večerní čtení a určitě každého potěší.

nicky
12.09.2014 5 z 5

báječná kniha, veselá i smutná, sprostá a sexy, autorka má opravdu skvělou volbu slov a velice vtipná slovní spojení

Ivy
11.09.2014 5 z 5

Přestože mám jakousi averzi vůči českým spisovatelům v knihovně jsem knihu vzala, že jsi zkusím, má něco málo přes sto stránek, tak proč ne?
Tohle dílo je pro mě zatím vyjímka potvrzující pravidlo. Chci říct, že má averze je díky špatným zkušenostem s novými českými autory, kterým v poslední době vychází rádoby české napodobeniny zahraničních knih. Začalo to Smlouvou s Adame, Evou, a zdá se že pokračuje, protože málokdo u nás dokáže napsat něco originálního a zábavného tak jako se to podařilo Kateřině Petrusové nebo tak jako zahraniční autoři - takže ti čeští je jen chabě napodobují (neříkám, že všichni, stačilo pár knih abych si tenhle názor utvrdila).
Je to tak krátké dílo a vesměs není moc prostoru postavy blíže poznat, ale přesto se mi Zmrzka s Marvinem zalíbily. Knížka je tak vtipně napsaná, že jsem se co stránku smála.
Jasných pět hvězdiček. Za vtipnost, originalitu a spisovatelčin výkon který u mě trošičku pozvednul současnou českou literaturu. Jediné, co knize mohu vytknout je její délka. Jistě byla zábavná tak krátká jak byla, a nikdo nemůže s jistotou říct, že delší verze by byla stejně dobrá nebo lepší. Ale jsem si jistá, že příběh Zmrzky a Marvina by si zasloužil i víc stránek.
Těším se na vydání knihy Pekáč buchet :).

Blauny
02.09.2014 5 z 5

Už dlouho jsem se u knihy tak nezasmála a i když jsem v druhé třetině knížky chtěla hlavní hrdinku zaškrtit, tak mě velice pobavila a doporučuji!

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha S hlavou v oblacích (pejru) je v

Přečtených1 457x