Rytmus, já & Malychin

Rytmus, já & Malychin https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436341/bmid_rytmus-ja-a-malychin-0xu-436341.jpg 4 1080 267

Šestadvacetiletá Gaby Barreto má mnoho tváří. Je čestná, sarkastická, kamarádská i protivná – záleží na tom, koho se zeptáte. Rozhodně ale není hloupá. Když jí brácha nabídne, aby jela s jeho kapelou na turné a prodávala jim merch, moc dlouho se nerozhoduje. Je zrovna bez práce, má za sebou dost nechutný rozchod, takže by byla hloupá, kdyby tuhle šanci zazdila. A to ona přece není! Dvě kapely, tři kontinenty, jedna koncertní šňůra. Devadesát dní ve společnosti tří milovaných magorů a osmi úplně cizích lidí. To přece dá! Kdyby jen Saša Malychin, zpěvák z té druhé kapely, neměl tak skvělé tetování… výjimečnou osobnost… nádherné tělo… a nebyl tak neskutečně vtipný…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Rhythm, Chord & Malykhin , 2015

Knihomolka10942
19.07.2020 5 z 5

ÚŽASNÉ! jedním slovem ÚŽASNÉ! Knihu jsem měla přečtenou opravdu rychle. Je to sladké, opravdu vtipné a hrozně čtivé :D Jakože já úplně nějaké romanťárny nemusím, ale tohle bylo romantické úplně akorát a stejně jsem se u toho pořád culila jako blázen! Skvělá letní oddychovka pro dospívající i dospělé ženy, moc doporučuji ;D

NikolaSkop
18.07.2020 5 z 5

Za mě určitě ano, příběh mi plynul a byla to sranda. :) takže doporučuji :)

Terka18
18.07.2020 5 z 5

Po delší době super knížka, která se četla sama a příběh byl skvělý. Musela jsem se smát nahlas u některých momentů, jinak to nešlo. Určitě se ke knížce vrátím za nějaký čas.

tittanie
17.07.2020

Autorku mám ráda, knížka nezklamala, byla vtipná docela rychle se četla, ale na mě tam bylo moc nechutných vtípků. Jinak to byl zajímavý pohled do zákulisí koncertů.

adela2230
15.07.2020 5 z 5

Velmi dobrá kniha. Skvěle se čte, není to jen jednoduchá romantika, a člověk se přiblíží i k hudebnímu průmyslu. Autorka umí velmi dobře popsat postupný vývoj u postav, což knize dodává na charakteru.

terezkkaa039
12.07.2020

Za mě rozhodně nejlepší knížka tohoto roku, ne-li vůbec. Autorka nás umí perfektně představit s postavami a prostředím. Postavy mi sedly ve všech směrech. Hlavní hrdinka mi dodávala velkou energii a já četla dál a dál abych se dozvěděla co zase provede. Autorčin styl psaní mi strašně sedl, jako ještě u nikoho jiného. U jejích knížek se vždycky směju nahlas a to se mi u knížek stává opravdu málo. U Rytmuse i Kultiho je opravdu náročné nezamilovat si hlavní postavy. Ať už rozumíte muzice a fotbalu nebo ne, autorka Vás vtáhne do děje a až na konci si konečně oddychnete a řeknete to svoje PÁNI. Rozhodně velké doporučení pro všechny milovníky slow-burn romance.

katerina3329
12.07.2020 5 z 5

Super.

anet.myblog
11.07.2020 5 z 5

Já knížky od téhle autorky prostě zbožňuju, i když je tohle teprve moje druhá. Knížka je slow-burn romance příběh, jak už je pro mě u autorky známé. Hlavní postavy jsou sympatické, jediný maličký minus pro mě je, že jsou starší , ale nijak mi to nevadí. Sašu jsem si maximálně oblíbila, ale to samozřejmě i hlavní hrdinku příběhu, Gaby. Autorka krásně vystihla všechny vztahy mezi Gabyinými přáteli a jejím dvojčetem. U knížky jsem se i zasmála nahlas, což se mi stalo předtím tak maximálně u Kultiho. Prostě nemám co vytknout. Pokud jste nebyli nadšeni z knížky Kulti,ať už to bylo třeba jen kvůli velkému množství fotbalové tématiky nebo podobně, dejte Malychinovi šanci! ❤️ Za mě určitě velké doporučení.

SpeeDeeX
11.07.2020 5 z 5

Tak to bylo boží!!! Gaby, Sašu, Eliho a ostatní jsem si hned zamilovala, jejich pošťuchování mě strašně bavilo a prakticky celou knížku jsem se smála nebo minimálně uculovala. Taky se mi líbilo, že se příběh odehrává v hudebním prostředí❤ Moc doporučuji a těším se na další knížky od autorky :)

mia.com
10.07.2020 4 z 5

Hezky se to četlo. Často jsem se nahlas smála, protože vtipných hlášek je v knížce opravdu hodně. Příběh je prostě slaďárna s celkem předvídatelným koncem, ale všechny postavy jsem si zamilovala a celou dobu se bavila. Je to fajná oddechovka. :)

Perry
08.07.2020 4 z 5

Nevím proč, ale nějak jsem čekala "bad boye", kterého jsem nedostala :D
Kniha je krásná a opravdu se u ní pobavíte. Děj odsýpá a ulítlých hlášek je tu až až ...
Akorát mi občas přišlo, že jsem se vydala na turné s bandou teenagerů a ne partou dospělých lidí.
Příběh jako takový je jedním slovem sladký.
Pokud máte rádi oddechovky a hafo "blbých" vtipů :D, tak je tahle kniha přesně to pravé pro vás.

Maruš.D
08.07.2020 4 z 5

Pěkné čtení, ikdyž jsem očekávala něco jiného, tohle mě nezklamalo. Čekala jsem nějaké drama, které se teda nekonalo, ale zato byla kniha bohatá na humoru, emocích a vyprávění ze života na turné. Saša byl pěkně sladkej, nejde jo nemilovat a Gabby a její “ďáblíci” pěkně divocí. Trochu mě mrzí, že se tam moc neřešilo dost věcí jako třeba s Liz..
autorčin styl psaní mi v celku vyhovoval, ale na mojí TOP to nestačí. Pěkná oddechovka, která by za mne mohla mít o pár stránek méně.

ivousekk
06.07.2020 3 z 5

Bylo to fajn, ale kvalit Kultiho to rozhodne nedosahlo. Moc snadne, moc primocare a predvidatelne, moc vulgarismu a hloupych chlapskych “srandicek” - docela dlouho mi trvalo, nez jsem si na ne zvykla. Postavam melo byt mezi 25 a 30, ale chovali se max na 15.

prcek19
06.07.2020 5 z 5

Nemám slov..druhá kniha od této autorky a já sem opět nadšená..přečteno za jeden den a nejradši bych si ji přečetla znovu..líbí se mi, že se autorka nevyžívá jenom v sexuálních scénách, ale zabývá se více emocemi mezi hlavními hrdinami..navíc autorka má skvělý smysl pro humor..několikrát sem se tak rozesmála, až na mě přítel nechápavě koukal..doufám, že se dočkáme další knihy od autorky..rozhodně doporučuji

jinbr
05.07.2020 4 z 5

Budu souhlasit s tím, že Kulti byl asi o trochu lepší. Právě proto, že se mi Kulti líbil, těšila jsem se na tuto knihu. Je to hezký, milý romantický příběh, bez zvláštních zvratů, ale to asi většinou vznikající přátelství a láska mezi lidmi je. Řekla bych, že v tomto případě rovněž uvěřitelný příběh.

Any27
05.07.2020 5 z 5

Kulti se mi líbilo více, děj knihy malinko zaostával, ale jinak skvělé romantické čtení, které není až takové klišé. Autorku mužů jedině doporučit!

Mousiiinka88
05.07.2020 5 z 5

Neskutečné! Já se bavila, smála se, nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Je čtivá, vtipná, děj se odehrává postupně a naprosto jsem si zamilovala postavy (téměř všechny do jedné). Dokonce jsem si po dvou týdnech od dočtení musela knížku přečíst znovu.
Jsem naprosto spokojená. Je to taková letí oddechovka, která naprosto naplnila všechna moje očekávání a svým stylem psaní a scénami, které se tam odehrávaly, ho i předčila.
Takže za mě určitě po knížce sáhněte, stojí za to.

anndrra
04.07.2020 2 z 5

Asi budu sežrána, ale mně se to nelíbilo. A nejen to, nebavilo mě to. Znáte ten pocit, když vyrazíte do kina na filmovej hit a pak hodinu a půl koukáte na hodinky jestli už bude konec? Tak takhle jsem se cítila při čtení Malychina. Přemýšlela jsem proč a tady jsou možné důvody:
1.fekální humor fakt nevyhledávám a tady ho bylo příliš
2.postavám sice bylo mezi 25 a 30, ale chovali se na 14-16let
3.atmosféra koncertů byla nevyužitá
4.chování Gaby někdy absolutně postrádalo logiku
Pro mě tedy byla kniha zklamáním roku, což mě mrzí. Kladně hodnotím nápad a vztah Gaby a Eliho, který mě na knize jediný bavil, romance byla tak rozvleklá, že jsem kýžený první polibek málem přehlídla. Takže ve mně nevzbudilo žádné emoce, když se ti dva dali konečně dohromady. Sorry, ale je to tak.
Btw, kdo normální, plnoletej a příčetnej by komukoliv strkal nasliněnej malíček do ucha? Wtf. Ani ze srandy, blé.

ivetapl
03.07.2020 5 z 5

Skvělá odpočinková romance. Hodně jsem se u toho nasmala. Nenucený skvělý příběh, žádný sex hned po 3 dnech, jak je v některých knihách zvykem.. Ale postupné, vtipné sblížení ☺️ doporučuji, na odpočinek úžasná kniha ????

__Vev__
01.07.2020 4 z 5

Pěkná, místy vtipná knížka. Taková ta feel good romance, pokud máte chvíli po krk všech fantasy, drsných a magických světů.
Já si knížku užila. Jediné, co mě neustále iritovalo, bylo jméno představitele Saši. Prostě, tohle nejde. Autorka nemůže napsat, že představitel je svalnatý, potetovaný týpek, prototyp úplně fantastického muže, který vám aj modré z nebe snese a pojmenovat ho Saša. Víc asexuální jméno neznám, opravdu.
Jinak jako fakt hezký, milý, místy vtipný. Na zadek si z toho asi nesednete, ale do těchto letních dnů se mi to hodilo. Navíc, obálku to má fakt hezkou.

humor hudba pro dívky romantika pro dospívající mládež (young adult)

Mariana Zapata
americká, 1986