Rytmus, já & Malychin

Rytmus, já & Malychin https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/440973/bmid_rytmus-ja-a-malychin-Ok7-440973.jpeg 4 1083 1083

Vyražte na rockovou jízdu! Od autorky romantického bestselleru Kulti. Šestadvacetiletá Gaby Barreto má mnoho tváří. Je čestná, sarkastická, kamarádská i protivná – záleží na tom, koho se zeptáte. Když jí brácha nabídne, aby s jeho kapelou jela na turné a prodávala merch, nerozhoduje se dlouho. Dvě kapely, tři kontinenty, devadesát dní. To bude brnkačka! Kdyby jen Saša Malychin, zpěvák té druhé kapely, neměl tak nádherné tělo… výjimečnou osobnost… a nebyl tak neskutečně vtipný… Nezamilovat se do něj je zkrátka fuška.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Rhythm, Chord & Malykhin , 2015

martiiinkajjj
15.05.2020 5 z 5

Bylo mi líto, že nemá víc stran. Ale Kulti byl trošku lepší. I tak plný počet *.

Ivet1990
14.05.2020 5 z 5

Tak jo u této knihy jsem se vážně chvílemi válela smíchy :D

Aja39
13.05.2020 5 z 5

Kulti je moje srdcovka tak jsem byla natěšená na další knihu od autorky a nejsem vůbec zklamaná. Je to super zábavný příběh a hned jsem si je všechny oblíbila. Ty jejich hlášky vám zlepší náladu.

MamaKnihomolka
13.05.2020 5 z 5

Na úvod chci říct, že romanťárny moc nečtu, ale tuhle knihu si člověk chce přečíst i když vlastně nechce, protože se s touto knihou doslova roztrhl pytel. A chápu proč. Kniha z hudebního prostředí byla má první a moc mě bavila. Bylo to něco úplně jiného, což oceňuji.
Autorka umí psát čtivě a když začnete, těžko se odtrhnete. V knize jsou používáné krátké, jednoduché věty, které povzbuzují ještě víc ke čtivosti.
Hlavní postava Gabby mi byla velmi sympatická, obyčejná a od rány. A nad jejím vztahem se svým bratrem jsem se tetelila. Co se týče Saši, největšího sexouše knihy. Tak bych mu změnila jméno. Prostě se mi k němu vůbec nehodilo.
Co se mi líbilo nejvíc bylo to, že i neodolatelně krásný kluk má zaschlé sliny v koutcích úst a smrdí mu z pusy. Prostě jsem ráda, že ty všechny postavy jsou reálné a lidské nechápejte to tak, že se mi líbí smradlavý dech a zaschlé sliny. Jinak bych si s Gabby rozhodně místo vyměnila, za tu všechnu srandu by to stálo.
Každopádně to byla romanťárna jako prase a u některých pasáží jsem se od srdce zasmála. A ty hlášky...no je vidět, že autorka má smysl pro humor.

FairyD.
13.05.2020 5 z 5

Wau! To bola jazda. Skvelý príbeh. Postavy musíte milovať od začiatku až do konca. Spracovanie, štýl písania,opis, dialógy, situácie - je to proste fantázia.

Š.Ala
10.05.2020 5 z 5

Zapata opět nezklamala. Super příběh, těším se na další.

Ella161
10.05.2020 5 z 5

Wow! Tahle kniha je báječná! Přísahám, že u žádné knihy jsem se tolik nenasmála. Gaby a Sašu jsem si hned zamilovala. Stejně tak i Eliho. Strašně se mi líbí autorky styl psaní a doufám, že u nás vydají další její knihy. Přiznám se, Kulti se mi sice líbil o trochu víc, ale tohle byla bomba! Moc doporučuji!

Diiana
10.05.2020 5 z 5

Za mě další skvělá autorčina kniha ???????? Rozhodně stojí za přečtení.

kikikrat
09.05.2020 5 z 5

Moc jsem se na knihu těšila a pak přečetla pár stran a říkala si, tohle není tak dobrý. Poté co jsem poznala Gaby a její partu a hlavně Sašu, tak jsem si je zamilovala. Stejně tak prostředí koncertů a cestování. Bláznivá Gaby a sladký Saša.. i já bych se do nich zamilovala. Kniha se četla sama, tahle pomalá romantika mě prostě baví. Nejvíc oceňuju to, že mě Mariana prostě umí rozesmát a to i nahlas. Musím ale říct, že ačkoliv nemám ráda fotbal tak Kulti se mi líbil víc.

wendulka321
09.05.2020 5 z 5

Bezvadná oddechovka, i když Kulti se mi líbil o mnoho víc.

zpetkeknize
09.05.2020 5 z 5

Dávám sem své hodnocení z instagramu:
Paráda, neskutečná paráda! Celý příběh krásně odsýpal, Gaby a její brácha byli úžasní, měli výborné hlášky a já se smála od začátku do konce. Hlavní hrdinka mě skutečně dostala, byla sympatická, od rány, žádná fňukna. A Saša... no nezamilujte se do něj. I dare you! :D Po celou dobu to pro mě bylo jasných 5/5, nicméně epilog byl pro mě zklamáním (asi mám radši trošku otevřené konce, kde si můžu domýšlet, jak to s nimi pokračovalo dál), tudíž jsem musela snížit hodnocení o půl hvězdičky - to ale na databázi nejde a rozhodně je to pro mě blíž 5/5 než 4/5.
Pokud chcete mít dobrou náladu po celou dobu, culit se a smát se na celé kolo (já fakt přísahám, že lepší hlášky jsem v žádné knížce neviděla!), doporučuji vám si knížku rozhodně přečíst. ❤️

anetka.repova
09.05.2020 4 z 5

Skvělá, vtipná kniha, u které jsem se bavila a od které jsem se nemohla odtrhnout.

Moc se mi libily vztahy mezi hlavni hrdinkou a kluky z kapel. Ty sarkasticke hlášky a narážky byly tak vtipné, že se člověk nemohl neusmivat.

Jediné co mi v knížce vadilo bylo to,jak hlavni hrdinka oslovovala Sašu. Sašenko sušenko. Párkrát mi to nevadilo, ale ke konci už mi to lezlo na nervy.

Ve výsledku krásný příběh z hudebního prostředí, který mužů doporučit.

katallinka
09.05.2020 5 z 5

Naprostá dokonalost!!! Nemohla jsem přestat číst. Děj a Saša byli naprosto skvělí . Chci další knížky od této autorky.

musivila
08.05.2020 5 z 5

První kniha, kterou jsem od autorky četla, a hned wauuu! Krásná, vtipná ... chytla mě hned na začátku a nepustila do samého konce (dočteno ve 2:30h ráno). Moc se mi líbil sourozenecký vztah Eliho a Gaby. A také silné přátelství mezi Gaby a ostatními členy skupiny Ghost Orchid (Masonem a Gordem). Jejich vzájemné „špičkování“ provází celou knihu. A samozřejmě to nejhlavnější, Saša Malychin! Bylo zde plno vtipných okamžiků. U seznamovací scény, s nakopnutím zadku, jsem se dost zasmála :-) Nebo Eliho hláška v zábavním parku. Popis scény začátku koncertu skupiny Cloud Collision, kdy Gaby poprvé uslyší hlas Saši, neměl chybu. Hned bych na takový koncert vyrazila. Obálka se také povedla :-) Doporučuji přečíst :-)

Pozn: jen to oslovení Sašenko - sušenko mi vadilo. Vůbec jméno Saša mi nesedlo.

jeny-v
07.05.2020 5 z 5

Tak to bylo fakt hustý!!!!…., ale v dobrém slova smyslu. Příběh dvou kapel Ghost Orchid + Cloud Collision a jejich aktérů Eliho, Masona, Gorda z jedné, Saši, Isaiaha, Juliana, Milese, Matea, Cartera, Freddyho a Bryce z druhé, kteří se vydávají na tříměsíční hudební vystoupení po třech kontinentech. S nimi cestuje po zkrachovalém vztahu Gaby-Flabby, dvojče Eliho. Je pravdou, že se v knize hemžila sprostá slova, ale nepřišla mi vulgární, vždy se do textu a děje tak nějak hodila. Pomalu se rozvíjející vztah mezi Gaby a Sašenkou-sušenkou se mi líbil. Mezi řádky bylo cítit velmi silné pouto přátelství i přes veškeré "špičkování" všech účastníků turné a dialogy, hlavně mezi sourozenci, byly perfektní a hodně jsem se nasmála - např. o tuto hlášku se musím podělit: "Komukoli, kdo má všech pět pohromadě, musí bejt na první pohled jasný, že ten nebožák si myslí, že sereš zlatý čtyřlístky." Jsem starší ročník, ale moc jsem si tuto knihu užila.

LilianaFalcon
07.05.2020 3 z 5

Jedna z autorčiných slabších knížek. Je to sice krásný a dojemný příběh, zamilovaný a místy i vtipný (jenže fekální styl humoru zrovna nemusím). Ale tentokrát se tam vážně nic neděje, takže to působí trochu nudně a roztahaně.
Za mě The Wall of Winnipeg and Me, Kulti a From Lukov With Love jsou Zapatiny top knížky, které můžu číst opakovaně.
Zbytek její tvorby je sice hezký, ale už to není ono.

keiko33
07.05.2020 5 z 5

Ak hladate knihu, ktora vas rozosmeje, pohladi na dusi, priatelsvo a romantiku, bez neustalych sexualnych scen, tak tu ju mate. Mam rada autorkin styl. Najprv priatelstvo, postupna zamilovanost a vyvrcholenie az na konci. Gaby bola teda cislo. Kamoska do dazda i slnecna, taka pohodacka. A Sasenka bol zlaticko. Hned od zaciatku vedel co chcel, bol trpezlivy a pomaly si isiel za svojim cielom. A aj ked na konci nebolo ziadne prekvapenie, ziadne wau, ziadna drama, vobec my to nevadilo. Este teraz ma boli brucho od smiechu. Eli a Mason boli cisla. Mam sice dvoch bratov, ale tymto dvom v blaznovstvach nesiahaju ani po clenky.

lena.o.knihach
06.05.2020 4 z 5

Tak jo, už jsem potřebovala nějakou knihu, u které bych se takhle nasmála. Bylo to skvělý. Navíc se mi strašně moc líbilo, že byl i tady zmíněný Kulti. Obecně mám hrozně ráda, když autor v příbězích zmiňuje postavy ze svých dalších knih.

Takže se u toho zasmějete, prostředí je tentokrát hudební - k tomu máte určitě blíž než ke sportovnímu - a není to taková bichle. Já jsem začala číst večer a dočetla jsem následující ráno, protože se to prostě nedalo odložit.

Vzpomínáte si na takové vtipné jednohubky od Petrusové - S hlavou v oblacích (pejru) a Pekáč buchet? Tak Malychina bych k nim s klidem přiřadila. A když se budete chtít náramně pobavit a úplně vypnout.. tak teď už víte, do čeho jít.

anishta
06.05.2020 4 z 5

Tak jo. Upřímně jsem automaticky čekala hate/love story. To se neodehrálo, každopádně je to velice skvělá a vtipná romantická kniha ze zajímavého prostředí. Ale kromě Zapatovského humoru, kterého je tady až, až, tak mi chyběl nějaký ten bručoun, do kterého bych se mohla zamilovat.

Alouette
06.05.2020 4 z 5

Bylo to fajn. Autorka umí opravdu čtivě psát. Vtipné. Akorát mi to přišlo trochu málo dějové...A docela rychlý konec...Určitě doporučuji, ale Kulti se mi líbil víc