Dlouhé stíny

Dlouhé stíny https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170557/bmid_dlouhe-stiny-1kE-170557.jpg 4 300 96

Nový bestseller úspěšné spisovatelky, u nás proslulé fascinující rodinnou ságou POSELSTVÍ RŮŽÍ, sleduje tři přátele v letech jejich dospívání až do ukončení studia na střední škole, kdy je několik tragických událostí hluboce poznamená a vzájemně vzdálí. Stáváme se svědky jejich úspěchů i porážek až do chvíle, kdy se po letech znovu shledávají.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Knižní klub

Tumbleweeds , 2012

princesse
24.03.2014 5 z 5

Kniha se skvěle četla, výborně napsáno. Nestalo se mi, že bych se nudila. Silný a smutný příběh o přátelství, lásce a víře ... to vše na celý život a "až za hrob". Místy jsem doufala, že se to nějak zvrtne a "dobře" to dopadne, ale nestalo se. A to je vlastně dobře, protože tím se pak příběh stal uvěřitelnějším. Určitě doporučuji, stojí za přečtení.

putpuda
15.03.2014 5 z 5

Nádherná, čtivá knížka.....nevím, jak to vyjádřit, šla z ní taková hřejivá atmosféra :)

vaili
13.03.2014 4 z 5

Dobré.. nečekané zvraty :) a zajímavé rozuzlení, ale zkrátka některé činy jsou víc než jen nepochopitelné a pro mě neuvěřitelné, že by někdo něco takového udělal či neudělal je prostě sci-fi :))

Laf
11.03.2014 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Rychle se četla a bylo velmi těžké se od ní odtrhnout. Občas jsem měla i na krajíčku. Jenom to skončilo jinak než jak jsem doufala. :) Jinak doporučuji :)

Dousabel
04.03.2014 4 z 5

Velice čtivá knížka o tom, jak dokáže klukovská vylomenina zničit několik životů. Kniha vyprávějící příběh tří kamarádů v milostném trojúhelníku od dětství až po dospělost, s docela překvapivým závěrem, kdy se kniha mění spíše v detektivku.
Stojí za přečtení, jediné, co mi na ní trochu vadilo, byly docela časté příliš dlouhé souvětí plné přídavků a přívlastků a na čtvrtém řádku už jsem trochu ztrácela orientaci, co bylo v začátku věty. Občas i trochu nesmyslný slovosled.

rosse007
21.02.2014 3 z 5

Rozhodně to není špatná kniha, ale čekala jsem trochu víc. V knize jsou chvílemi velké skoky v čase a já se občas ztrácela, ale jinak pěkná kniha která stojí za přečtení.

bookcase
05.02.2014 5 z 5

Když se spojí Nicholas Sparks a Joy Fieldingová, vznikne kniha Dlouhé stíny. Oba autory jsem tam viděla :). Byla to romantika i psychothriller v jednom. Autorka píše čtivě, od první do poslední stránky.

1casper
19.01.2014 3 z 5

Pěkná, čtivá kniha. Pěkně napsané, jak se v životě vše vrátí......

danca044
14.01.2014

Zpočátku jsem se u knihy nudila, říkala jsem si, že je to další slaďák. Ale jak se příběh rozvíjel, nemohla jsem přestat číst a čekala jsem jak všechno dopadne. Obzvláště záhada vraždy obohatila závěr knihy a dodala jí tak na originalitě. Leila Meacham určitě není špatná spisovatelka.

mysterygirl
23.12.2013 3 z 5

Moc mi to jako světový bestseller nepřišlo.Na tuhle knížku jsem se těšila, koupila jsem si ji, a docela mě to zklamalo..

Brabikate
13.12.2013 4 z 5

Pokud si rádi sem tam přečtete nějaký ten velkolepý romantický příběh, myslím si, že Dlouhé stíny mohou být to pravé. Jen od nich neočekávejte žádný hluboký intelektuální stimul, ale zato dobře odvyprávěné odpočinkové čtení, plné úvah o přátelství a životě.
Více v recenzi: http://brabikate.blogspot.cz/2013/12/dlouhe-stiny-romanticky-pribeh-na.html

MartinaF
30.11.2013 5 z 5

Z velké části příběhu jsem z každého slova cítila obrovskou bezradnost, smutek a pocit promarnění. Kdyby někteří z nich odložili svoji hrdost a ublíženou ješitnost, nedusili v sobě tajemství a byli upřímní, příběh by dopadl úplně jinak. Cítila jsem s nimi tak, jako bych jejich životy prožívala já sama. A to je účel každé vynikající knihy - vtáhnout vás do sebe a nepustit.

Neri
29.11.2013 4 z 5

Po přečtení knihy mám trochu smíšené pocity. Na jednu stranu silný příběh o přátelství, lásce, vině, zradě, víře, ale.....První dvě třetiny knihy jsou plné nádherné atmosféry, člověk snadno propadne kouzlu této knihy a chce číst dál a dál. Poslední třetina u mě ale trochu propadá, ano, je to napínavé, je to čtivé, plné zvratů a momentů překvapení, ale mně už to trochu připomíná mýdlovou operu. Ale právě pro tu atmosféru, která mě nadchla a pro autorčino umění napsat čtivý, klasický, moderní román dávám nakonec 4*.

evasamankova
14.11.2013 4 z 5

Velmi zvláštní příběh milostného trojúhelníku. Ale nejen to. Snad ještě více je to příběh o velkém přátelství, vině a vykoupení. Autorka se více zaměřovala na samotný děj než na emoční stránku hrdinů. Proto je mi až s podivem, jak silný příběh nakonec stvořila.

Babouš
08.11.2013 4 z 5

Silný příběh o milostném trojúhelníku, který je velice čtivý a má skvělou atmosféru.

modranka
08.04.2013 5 z 5

Ak ste čítali autorkinu knihu Ruže (Poselství ruži) nájdete v tejto knihe podobný príbeh. Trúfam si povedať, že námet je totožný. Dvaja muži, medzi nimi žena a dieťa. Anotácia je vcelku výstižná. Príbeh je poučný a dramatický.

milostné romány ságy

Leila Meacham