Růže vášně

Růže vášně https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/5249/bmid_ruze-vasne-1Ex-5249.jpg 4 34 6

Růže z Hawkstonu série

Anglie 1085. Krásnou dědičku Sophii-Rose de Cambremer a zchudlého žoldnéře Ryana Fitzgeorga svedla jednoho dne dohromady bouře a oba se stali druhy v nebezpečném dobrodružství. Její tajemství se stalo prubířským kamenem jejich neobyčejné lásky. Když se Ryan dozvěděl, kdo se skrývá za tváří svůdnice s očima barvy moře, zdálo se vše ztraceno...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Rosen der Leidenschaft , 2005

vcielka
03.01.2024 4 z 5

Toto bola veľmi pekná stredoveká romanca

moudivlacek
12.06.2021 4 z 5

Příběh opečovávané a tak trochu i rozmazlené, ale se srdcem na pravém místě, Sophie a potulného rytíře Ryana, na povrchu drsného a tvrdého muže. Jen Sophie dokáže vycítit jeho pravou povahu. Bohužel jejich vzájemná cesta životem započne neštěstím jiných. Ryan si to nechce vůbec připustit, a Sophie se toho zpočátku obává, ale ti dva si jsou souzení, to pozná každý romanticky laděný čtenář. Každopádně, nic není zadarmo, a tak oba zažijí události, které oba prověří. A jsou tu lidé, kteří jsou nesobečtí, a touží po štěstí těch dvou. Moc hezká romantika na odpoledne.

Lembac
24.10.2017 4 z 5

Sophie prezije namorni nestesti a spolu s Ryanem Fitzgeorgem se pokousi dostat zpet do civilizace. Navrat je to strastiplny, zvlaste pak, kdyz je cestou zajme Hugo de Brouard - kraluv serif. Ryan vydava Sophii za svou manzelku, aby mela vubec nejakou sanci prezit. S ozbrojenci se oba mladi lide dostavaji na zanedbane panstvi Aylesbury, kde se Ryan velmi brzy stava vojenskym hejtmanem. Sophia a Ryan se stanou milenci, coz moralne brani Sophii vratit se zpet ke sve rodine, ktera po ni ale neustale patra. I Ryan v sobe skryva nejedno tajmestvi... a dokonce i milujici srdce. :-)

Kniha se mi cetla velmi dobre, vyhodou je, ze neni prilis dlouha. Pribeh je pekny, hlavni postavy sympaticke, prostredi stredoveke Anglie bylo popsano docela barvite.

Riccia
17.07.2017 5 z 5

Další knížka od této autorky a další prima odpočinkové čtení pro letní lenošení. Romantické a přitom ne přeslazené s uvěřitelnou a nepřekombinovanou zápletkou. Podle mne "palec nahoru".

ivule85
27.07.2012 5 z 5

Dobře napsana kniha která se četla sama...doufám že i zbytek přiběhu se bude tak dobře číst..

maryzka
03.06.2012 2 z 5

Pěkná romantická kniha, kde nechybí láska, vášen, nenávist a zrada i otcovská kletba- vyhnání syna z domu a návrat nezdárného syna do domu, kde se všechno změní díky obětavosti ženy.