Srdce mezi trny

Srdce mezi trny https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/5248/bmid_srdce-mezi-trny-ZlH-5248.jpg 4 37 5

Růže z Hawkstonu série

Žádnému šlechtici z královského dvora se nepodařilo dobýt krásnou a hrdou Roselynne de Cambremer. Pak se však objevil záhadný rytíř z Normandie a její chladné a neoblomné srdce se ocitlo v nebezpečí. Kdo však je ten neznámý? Roselynne se obává, že je to podvodník a padouch. Anebo je to nezapomenutelný rytíř jejích snů? Osud ji postaví před nemilosrdné rozhodnutí: musí si vybrat mezi poctivostí a láskou, hrdostí a vášní.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Herz hinter Dornen , 2005

vcielka
11.01.2024 5 z 5

(SPOILER) Dosť ma štve, keď chlap tak prísne súdi ženu len na základe niečoho. V momente ako si myslí, že je pobehlica, už sa s tým človekom nedá porozprávať, už sa k nej nedá správať milo, už je to iný človek než bola ešte pred 5 minútami, jej hodnota klesla na bod 0. Napriek tomu sa mi ten príbeh páčil aj keď som nepochopila, prečo v tom kostole sa otočil a odkráčal preč. Napriek tomu sa mi aj tá scéna páčila. A dráma na záver sa mi tiež páčila.

Lembac
25.10.2017 4 z 5

Roselynne se do Justina zamilovala uz v dobe, kdy se on neuspesne dvoril jeji starsi sestre. Jeji city ale nikdo nebral moc vazne. Po peti letech se oba hlavni hrdinove znova setkavaji na dvore krale Rufuse. Justin zde pusobi jako zved kralova bratra, coz chytra Roselynne brzy vytusi. Roselynne nabidne krasnemu rytiri jednu spolecnou noc, kdyz pote upusti od sveho velezradneho zameru a odjede zpet do Normandie. Tam po urcitych peripetiich neodcestuje pouze on...

Prvni polovina knizky se mi libila o neco vic nez jeji zaver. Ten uz byl, jak zde uz nekdo zminil, dost prekombinovany.

Kamiliana
08.09.2014 3 z 5

Na mě trochu moc překombinovaný děj plný zvratů a podivných zápletek. Ale díky bohu... nakonec to dobře dopadne:-)

Martinabsp
15.08.2012 5 z 5

Moc hezká knížkas napínavým dějem a dojemným koncem

maryzka
03.06.2012 2 z 5

Pěkná kniha- než zkrotí jednoho protivného chlapa dost dlouho to trvá a navíc když ten chlap byl ženichem její sestry.