Rudá galerie

Rudá galerie https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442772/bmid_ruda-galerie-gWU-442772.jpg 3 559 214

Rudá série

Mona Lisa St. Jamesová učinila u matčiny smrtelné postele slib, že udělá cokoliv, aby zachránila její uměleckou galerii. Naneštěstí je Rudá galerie nejen vymalovaná červeně, ale topí se i v červených číslech. Zrovna když Moně dojde, že nemá jinou volbu než galerii prodat, objeví se po zavírací době záhadný muž a učiní jí nabídku. Zachrání Rudou galerii, pokud bude Mona souhlasit s tím, že se mu na dobu jednoho roku podvolí. Ten muž je hezký, Angličan, a nadto neskutečně svůdný. Matka však určitě nezamýšlela, aby se její dcera prodala nějakému cizímu člověku. Na druhou stranu však Mona dala slib, že udělá cokoliv, aby galerii zachránila…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

The Red , 2017

hadenka
30.10.2020

Přečteno za 1 den,kniha protkaná sexem,erotikou,děj opředen tajemstvím,jen ten závěr nic moc.

-markéta-
28.10.2020 2 z 5

Upřímně přemýšlím, jestli jsem přeci jenom neměla dát 3 hvězdičky.
Ze začátku mi to přišlo jako nepovedených 5O odstínů, poté mi to přišlo jako kravina, ale zamilovala jsem si hlavní mužskou postavu a musím říci, že dloooouho jsem neměla pocit, že prostě musím číst dál a dál bez přestávky.
Líbila se mi to napětí, že vlastně nevíme, co je opravdové a co ne a jak to vlastně celé je. Dělala jsem si několik závěrů, ale tohle mě nenapadlo.
Kniha se četla hezky, jazyk jednoduchý, pocit horka mě nejedenou polil.
Nic světoborného, ale příjemná oddechovka na jedno odpoledne.

JanuldaN
24.10.2020

Porn without plot! A ten konec? Wtf... Asi nemám slov.

maličkán
23.10.2020 2 z 5

Nevěnuji se čtení erotické literatury, no tuhle jsem zkusila. Nevadily mi vulgární slova ani sexuální praktiky, ale opravdu jsem postrádala děj. A co z toho nakonec vyšlo, to už přesahuje všechny meze. Ještě, že byla knížka tak útlá, jinak bych ji nedočetla.

anet6693
22.10.2020 4 z 5

Když jsem začala číst tuto knihu, celkem jsem se lekla. Nejsem zvyklá na taková vulgární slova a dá se říct, že i jednání. Nicméně na začátku to pro mne bylo trochu zneklidnujici ale zároveň i vzrušující. Bála jsem se, že tuto knihu nedoctu. Přišlo mi to trochu zcestné a,,fantasmagorijni,, ale když to pominu a vemu to jak to je, nebylo to zas tak zle. Jakmile jsem se pořádně zacetla a dala tomu sanci, začal mne příběh zajímat víc a víc. Když pominu pár scén, které se udály v této knize byl to v celku zajímavý příběh. K 50 odstínů bych to rozhodně neprirovnavala jako někteří čtenáři. Každý příběh či kniha má něco do sebe a nedá se to úplně srovnávat.
Jinak je to krásný příběh plný erotiky, snění a vášně.
Pokud hledáte romantiku rozhodně v této knize ji nenajdete,je to spíše takový pornopříběh.

Čtecímaniak
21.10.2020 2 z 5

Vyjádřím se takto. Písemný a detailní porno. :D
Někdy mi to přišlo hodně... přitažený za vlasy? Neříkám, že autorka neumí psát, to vůbec, ale děj a linka mě vůbec nenadchly.
Hlavně jsem si jí kupovala díky obálce a té slibované erotice. Občas mi to bylo i nepříjemné.
Postavy mi nebyly sympatické, bohužel.
Někomu se to může líbit, ale já nedoporučuji.

Terez9119
21.10.2020 3 z 5

Než začnete číst, projděte si zdejší komentáře. Dost vám to usnadní rozhodování, zda opravdu číst, případně vám to usnadní i samotné čtení. Když se oprostíte od toho, že by to měla být romantická kniha a čtete to jen jako erotický příběh, který vás má vzrušit (jako jakékoli jiné erotické povídky zdarma na internetu), tak to není tak zlé. A tím závěrem to dostává krásný ujetý smysl. Takže je to takové příjemné fantazy porno, málo děje, málo oblečení. Ale kdyby to dala radši autorka zadarmo na net, tak bych to spíš pochopila. Peníze bych za to ale nedala. (čteno v angličtině)

rampapa
21.10.2020 5 z 5

Knížka se mi moc líbila.Ake je to přece spíš porno ale to mi nevadí. Moc se mi líbil námět knížky.
Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

Mesicnililie
19.10.2020 1 z 5

A to má být co? Začátek celkem slibný ale děj je jedno velké porno. Konec? Hodně přitažený za vlasy.
Přijde mi jako by autorka byla hodně nadržená když to psala. A konec už dopsala jen aby to byla kniha hotová.
50 odstinu mělo děj. Příběh napětí a erotiku. Tohle je hodně slabý pokus o erotický román.

Sammy.Boy
18.10.2020 3 z 5

Tenhle rádoby milostný příběh z prostředí umělecké galerie je sice hodně odvážný, hříšný, vzrušující a efektně napsaný, přesto je to ale podle mého názoru tak trochu prázdné čtení, na které si za chvíli nevzpomenete a celá RUDÁ GALERIE tím ztrácí svoje kouzlo.

Per-quiee
17.10.2020 odpad!

Tak tohle byl teda úlet, kam se hrabe Padesát odstínů šedi. Je to taková jednohubka, ale spíš jsem neustále vrtěla hlavou, že tohle je na mě trochu moc, včetně konce.

Kikinka286
15.10.2020 5 z 5

Trochu odvážnější, ale za mě super počteníčko. Přečteno během dne.

wezz
14.10.2020 2 z 5

(SPOILER) Zdráhala jsem se jí prvně přečíst. Hodnocení mizerné. Nakonec mi to nedalo a po komentářích typu: "je to zvrhlé, je to porno" jsem ji musela mít. Za mě slabší průměr. Popis (možná je to překladem?) scén není bůhví jak barvitý. Dost se tam opakují určitě úkony a je to po chvilce děsná nuda. Sny které Mona prožívá s Malcolmem nejsou zas tak špatné, i když dost pokulhávají v některých částech v logice (viz kojení). Do jisté míry to lze omluvit tím, že Mona vlastně "sní". Ale že by to bylo bůhvíjaké porno, to vůbec! Pro romantiky je to asi zvrhlé, ale pro ty, co sleduji porno běžně je to slabý čaj. A konec samotný? To je jak z červené knihovny..

Tesla
12.10.2020 3 z 5

Začátek naprostá bomba. Mona hlavní hrdinka musí zachránit Rudou galerii, které slíbila matce, že udělá cokoliv. Uf, tak jak popsat knihu kde se vše mísí kolem tvrdého sexu, tajemným Malcolmem a fantazií ( je vůbec skutečná?). Shrnuto, dobře čtivá erotická kniha, která zaujme. Bohužel co je mi proti srsti, když je skvělý děj, ale konec ve stylu šup šup ať je po knize.

richard7959
11.10.2020 1 z 5

,,Umění dokáže být nebezpečné."
Asi to byly úmorné abstinenční roky plné cudnosti při studiích teologie, během kterých
možná autorka z nedostatku něhy zešílela, kdoví? Začátek knihy ucházející i přes klišé tajemného starosvětského cizince a nestálé hlavní hrdinky (nic nového pod sluncem v erotickém žánru), pár zdařilých odkazů na filozofii života a filozofii umění a jejich vzájemné ovlivňování, pár lehkých alegorií, snaha o tajemno (velmi úsměvná) a perverzní erotika, kdy se autorka snaží přesně o to, co nastiňuje skrze hlavní postavy příběhu: posouvat hranice. Bohužel postupem času se děj mění v monotónní břečku stále opakující se slov, rádoby dramatau, závěrečná peripetie neurazí ani nepotěší a ten konec? Konec se nese v duchu absolutní ztráty kontroly, kdy se nebezpečné umění (v tomto smyslu umění literatury) mění v parodii a absolutní dehonestaci ženského pohlaví (ne, opravdu nejsem fanoušek feminismu, ale kvůli takovým knihám se občas nedivím, že se feministky vztekají).

Annnulika
10.10.2020 3 z 5

I když jsem četla pár komentářů, tak mě kniha celkem překvapila. Opravdu je tam hodně sexu. Hodně dost zvrácenýho, perverzního a občas i "obyčejnýho" sexu. Ale i tak vás to nutí číst dál a zjistit jak to dopadne. Mě nejvíc vrtalo hlavou, kdo je Malcolm??? Ale myslím, že znovu ji číst nebudu, asi si dost konzerva :D

Leniii
07.10.2020 4 z 5

Ufff, to jsem teda nečekala...tajemný, perverzní příběh s notnou dávkou fantazie, sprostých slov a umění :) asi to není pro každého..ale zas je to úplně něco jiného než na co je u erotických románů člověk tak trochu zvyklý..:)

uminaa
06.10.2020 3 z 5

Rozhodne nejde o bežnú "a žili šťastne" knihu, ktoré čítam obvykle. Uznávam, že autorka má neuveriteľnú predstavivosť a bohatú fantáziu.
Ďalšie moje priznanie - čítala som už zvrátenejšie a perverznejšie knihy.
Pri tejto knihe mi prišlo miestami do smiechu, občas som bola v šoku...
Či sa mi kniha páčila? Svojím spôsobom malilinkato áno. Rozhodne nebola na jedno brdo s knihami, ktoré čítam bežne.
Či by som ju čítala druhýkrát? Na 99,97% nie (ibaže by som zabudla, že som ju čítala, čo sa asi len tak ľahko nestane).
Či si prečítam prípadný ďalší diel? Samozrejme! Rada by som vedela, kam to autorka poženie.
Hviezdičky sú za autorkinu fantáziu a originalitu ;)

katy238
06.10.2020 2 z 5

Rudá galerie patří do žánru erotické literatury, nebojím se říct, že i do psaného porna. Příběh Mony a jejího slibu daného umírající matce, že zachrání její milovanou Rudou galerii za každou cenu, se odvíjí směrem k tajemnému cizinci, který je nešťastné Moně ochoten pomoci, pokud i ona pomůže jemu. Mona dostane dost prostředků, aby zachránila galerii a splnila tím svůj slib, a cizinec si odpomůže od jistého pnutí.

Příběh sám však v knize nehraje prim a autorka čtenáře posouvá mezi jednotlivými vzdychy, nečekanými postelovými praktikami a mnoha vyvrcholeními, nikoliv však dějovými. Mona i její cizinec si jistě přijdou na své a fantazii se meze nekladou ani v anatomii lidského těla obou pohlaví (o pohlaví půjde především) a pokud jste opravdu příznivci hesla „žádné ciráty, jdeme na věc“, je kniha skutečně pro Vás. Jemnou erotiku, romantiku ani podobné nesmysly však v knize nehledejte, příběh je skutečně zaměřen výhradně na sex. Což nemusí být chyba, zde opravdu hodně záleží na čtenáři, co od takové knihy očekává. Ostatní se třeba alespoň zasmějí. Jako já.

Domidany
29.09.2020 1 z 5

Určitě v něčem unikátní ve své kategorii, ale mě vůbec nenadchla.

sex sexuální úchylky umění pro ženy

Tiffany Reisz
americká, 1975