Vražedné

Vražedné https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164872/bmid_vrazedne-tjG-164872.jpg 4 157 26

Pennsylvánský Rosewood se jeví jako dokonalé místo, jenže první dojem může lhát… stejně jako čtveřice místních krasavic. Hanna se rozhodla ovládnout zdejší mládež a začíná u krásného druháka. Aria pátrá v přítelově minulosti. Spencer se odcizuje s vlastní rodinou. Nevinná malá Emily naopak vůbec neví, co chce. Snad se domnívaly, že s uvězněním Alisonina vraha a odhalením totožnosti vyděračky A se do jejich života vrátí klid. Měly by se mít na pozoru, protože ve městě řádí její nástupce a teplota nebezpečně stoupá. V Rosewoodu tentokrát propukne požár. Vražedně návyková románová řada plná tajemství a lží, pokračuje šestou knihou. Roztomilé malé lhářky: Vražedné. Osudy hrdinek můžete sledovat i na televizních obrazovkách v sérii Prolhané krásky.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Killer , 2009

PetulaT
20.10.2013 5 z 5

Jeden z nejlepších dílů :)

luciefeix
30.09.2013 5 z 5

naprosto napinave a uzasne :-))

pink_ivy
10.09.2013 4 z 5

“Sometimes, I don't notice I'm singing.” Knížka byla přibližně stejně kvalitní jako ostatní díly. Vím co bude dál, takže mě konec nepřekvapil, ale kdybych to nevěděla, tak by to byl slušný cliffhanger. 4*

anett123
23.08.2013 5 z 5

Musím říct, že se mi knížka líbila. Největší dramata se tentokrát děla kolem Spencer. Celou dobu jsem si říkala, to s tou údajně pravou matkou nemůže dobře dopadnout. Emily mi bylo líto a u kapitol s Hannou jsem se docela dobře bavila. :)

Vendelína
22.08.2013 4 z 5

Opět skvělé čtení! Jen ta Arie mi leze na nervy. Ostatně, každý máme svou nesympatickou a sympatickou postavu. Kniha byla zase pěkně napínavá. A mé podezření padlo konečně na úrodnou půdu. Jason DiLaurentis a policista Wilden se chovají opravdu divně. A Jenna? Ta je také zvláštní...
Konec otevřený mnohem víc než v předchozích dílech. Je ta holka na konci opravdu ona? Alison???

Aneliss
16.08.2013 2 z 5

Musím říct, že jsem se opravdu těšila, až se šestý díl Lhářek konečně dostane do našich knihkupectví- o to větší však bylo mé v průběhu čtení stále rostoucí zklamání. Po pěti velmi kvalitně napsaných dílech jsem přece jen očekávala něco jiného, než přetahování se s nevlastní sestrou o přítele (Hanna), strachování se z přítelovy matky (Emily) nebo matčina přítele (Aria). Jediné záživné kapitoly byly ty se Spencer, která se v tomto díle stále více odcizuje s zřejmě adoptivní rodinou a úzkostlivě se snaží sblížit se s přes internet nalezenou "matkou".

Konec (který zůstal překvapivě otevřený, jako u většiny dílů z této knižní série) mě zaujal nejvíce. Hlavně on má podíl na tom, že budu opět netrpělivě očekávat sedmý díl a odolávat pokušení vyhledat si, jak to celé dopadne. V Rosewoodu se přece nic neděje jen tak náhodou. :)