Dokonalé

Dokonalé https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112645/mid_dokonale-8CF-112645.jpg 4 272 36

V Rosewoodu v Pensylvánii žijí čtyři holky, kterým není na první pohled co vytknout. Jenže když se podíváte blíž, zjistíte, že nejsou ani zdaleka tak bezchybné, jak vypadají. Aria nedokáže pustit z hlavy bývalého kluka. Zakázané ovoce totiž chutná nejlíp. Hanna zase riskuje náklonnost své nejlepší kamarádky, zatímco Emily se hroutí kvůli jedné hloupé puse. A Spencer? Ta zkrátka musí mít všechno, co její sestra. Mám veliké štěstí, že znám tyhle roztomilé malé lhářky lépe, než se znají ony samy. Potíž je jen v tom, že je pro mne příliš těžké, nechávat si jejich tajnosti jenom pro sebe. Měly by radši dělat, co jim říkám, protože jinak.....!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Pretty Little Liars 3: Perfect , 2007

Marisa
29.08.2014 5 z 5

Podle mě velmi vydařený díl :-)

Anya
11.08.2014 5 z 5

Shepardová nikdy nezklame:-)

Petra Ďat
17.05.2014 4 z 5

těšim se na další!

orangerose
24.04.2014 5 z 5

další pokračování této úžasné série :D

barborka:-)
18.04.2014

Úžasná knížka , ale víc mě asi baví seriál

barborka:-)
03.04.2014

Tahle knížka neni špatná ,ale tím ,že se koukám na seriál tak už většinou vím co se tam stane . Ale kniha sama o sobě je dost zajímavá a ti co znají seriál by si mohly přečíst i knihu .

Ben Nevis
02.04.2014 4 z 5

Už tu záhadu moc natahují. Neumím si představit, že stejný problém se ještě bude řešit deset knížek. Ale prozatím čtu dál. :-)
Vadilo mi tam dětinské chování některých rodičů. Ariina matka vede, ale Hanin otec taky nezůstává pozadu. Dceruška udělá něco, s čím nesouhlasíme? Pojďme se urazit jako malé děcka, co nedostali lízátko. Padají hlášky jako "Stydím se, že jsi moje dcera" a "Je mi špatně, když se na tebe jenom podívám". Divím se, že hrdinky chování svých rodičů akceptují a poctivě čekají, až je to přejde.
Lituji hrdinku, pokud měla takové rodičovské vzory.

PetulaT
20.10.2013 5 z 5

Jeden z nejlepších dílů této knižní série.

pink_ivy
09.08.2013 4 z 5

“Before you enbark on a journey of revenge, dig two graves.” Tenhle díl se mi moc líbil, i když pro mě zase žádné překvapení, protože znám seriál :D

anett123
08.08.2013 5 z 5

Tento díl je úžasný!

Vendelína
17.06.2013 4 z 5

Tento díl mi přišel jak let s mezipřistáním a právě tohle bylo to mezipřistání - člověk ho musí přetrpět, aby se dostal dál.
Přišlo mi to slabé, protože autorka moc dlouho chodila okolo všeho po špičkách. Začíná mi vadit, že se některé udásloti neustále opakují, ale pro čtenáře, který čte další díl s odstupem, se jedná o dobré připomenutí, které však zbytečeně protahuje děj.

Ale KONEC SE POVELD!!! Šokujiící! A proto nedám tři hvězdičky, ale čtyři
Vrhám se po hlavě na další díl:-)

danuska
27.01.2013 5 z 5

Mne sa pacili vsetky casti, napinave, ma to spad.

faoleha
10.12.2012 1 z 5

Pane-na-nebi, za co mě trestáš?! Jak se mi líbily první dva díly, tak tenhle nemůžu rozdýchat.... Jistě, proč udělat inteligentní děj, když z hrdinek můžu "vykouzlit" naprosto tupé a nemyslící krávy??? Velice smutné, naprosto mě Dokonalé zklamaly.
Hvězdičku dávám jen za konečné vyvrcholení děje.

Kate.S
02.12.2012 4 z 5

Povedená série, povedený díl:)

EvieS
22.07.2012 5 z 5

Tak tenhle díl se mi líbil zatím nejvíc. Konec je velice napínavý od několika posledních kapitol jsem se nedokázala odtrhnout. Do té doby než vyjde další díl se asi zblázním :D

Kristie-Sophi
03.04.2012 5 z 5

FAKT POVEDENÝ DÍL!!! Při čtení mi bušilo celou dobu srdce a měla jsem studené ruce, hodně věcí se tam objasňuje a vám to celou dobu "šrotuje" v hlavě, kdo je A, kdo zabil Alison?! A ke konci se to začne všechno pomaloučku rozmotávat a najednou BUM!a konec...poslední stránka, která končí jak asi??... Napínavě a otevřeně!!!!