Prokletý princ

Prokletý princ https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344251/bmid_proklety-princ-aYq-344251.png 4 1642 300

Royalové / Royalovci série

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Broken Prince , 2016

Jupijow
30.09.2017 4 z 5

První díl, ikdyž byl vlastně úplně mimo realitu našeho života, mě nadchl...resp pohltil a nutil mě si okamžitě přečíst pokračovaní. Bohužel se pro mě dostavilo trochu zklamání, jelikož prakticky celá kniha je o pocitech dvou hlavních představitelů...co si myslí, cítí, chtějí...postupem času to už začíná být otravné. Ale ano, jdu na třetí díl...

blonde_elis
25.09.2017 5 z 5

Stejně jako první díl to bylo velice svižné a zábavné čtení. Příjemnou změnou pro mě byly části psané z Reedova pohledu, už v prvním díle mě občas lákalo nahlédnout do jeho hlavy. Závěr mě opět dostal, takže se už třesu na trojku :)).

Ditules
25.09.2017 3 z 5

Já tak nesnáším cliffhangery... :D

keiko33
23.09.2017 5 z 5

Znovu skvele. Precitane behom dna. Aj ked sme sa nic nove nedozvedeli. Mrchy sa ukazali ako este vacsie mrchy, zli chlapci sa polepsili a Ella nakoniec Reedovi odpustila. Co uz bolo trosku moc, to spavanie bratov Royalovcov krizom krazom. Uz len orgie tam chybali, hoci trojka a stvorka tam spomenute boli. A ten koniec ma az tak neprekvapil, celu knihu som mala tusaka, zeby to tak mohlo byt. Tesim sa na pokracovanie.

Lucibuska
22.09.2017 5 z 5

Hned po přečtení prvního dilu jsem musela běžet do knihkupectvi a koupit i dil druhy. Přečetla jsem během vecera a mrzi mě, ze neměli i dil třetí, protože hned po víkendu pro nej bezim. Opravdu skvělý! :)

Etule
17.09.2017 4 z 5

Po druhém díle jsem sáhla okamžitě, a tím myslím opravdu okamžitě žádný oddech ani nic podobného, co jsem dočetla první díl. Že se mi tahle série skutečně hodně, hodně líbí dokazují dvě věci - okamžitě jsem si objednala třetí díl a je skoro čtvrt na jednu odpoledne a já ještě nespala.
Ano přesně takhle mě pohltili Royalové a jejich příběh. Opět se dovídáme další jejich tajemství, ukazuje se, jak prohnilí dokáží být lidé, co mají až moc peněz (tentokrát nemyslím Royalovce). Autorka si mě získala už svou předchozí sérií, ale musím říct, že Royalové mě asi dostali ještě o něco víc. No uznejte, sakra pět sexy bratrů? Koho by to nedostalo?
Moc se mi líbilo, že tentokrát to bylo i z pohledu Reeda. Bylo to super oživení a mohli jsme mu "kouknout" do hlavy. Dost mě překvapil Callum. V dobrém slova smyslu.
Autorčiny konce mě asi zničí. Co to sakra je??? Doufám, že ten třetí díl přijde, co nejdřív. Připadám si jako feťák, který potřebuje další dávku.
Už v prvním díle jsem si oblíbila Eastona, takže i tady zůstal oblíbencem. :3 Dvojčata taky válí. :D Gideon, přestože má nádherné jméno, si mě zatím nezískal, ale spíš proto, že nemá tolik prostoru, když je na vysoké.
P.S.: Tak by se Vám líbilo, kdyby se dal dohromady Easton s Val? Strašně se mi k sobě hodííí. :) Tak snad má autorka podobné myšlenkové pochody. :3

Perry
13.09.2017 5 z 5

Druhý díl mě bavil ještě více než první, což patří mezi velké plus této série. A ty konce?! Ani nemluvím :D Opravdu moc se těším na třetí díl a doufám, že ten skončí o něco méně otevřený :D
*MINI spoiler...
Překvapivě se i druhý díl drží původní "nevinnosti", což oceňuji. Rozhodně se autorce daří nás napínat ;)

erulka
06.09.2017 5 z 5

Druhý díl mě opět nezklamal. Řekla bych, že se tam toho dělo méně než v předchozím díle, ale i tak mě děj dokázal naprosto strhnout. Konec byl geniální a už se těším na závěrečný díl.

simika
05.09.2017 3 z 5

Jak jsem byla nadšená z prvního dílu, tak druhý nezklamal moje očekávání, že bude horší. Byl a ještě víc, než jsem čekala. Ach jo... Proč si žádná tahle romantická série nedokáže udržet úroveň tak, aby udržela čtenářku v napětí? Opravdu se všechny čtenářky chtějí patlat v tom, kdo co cítí, jak se cítí, proč se tak cítí, kdy se tak začal cítit, atd., místo toho, aby se děj někam zajímavě posouval?
Já se omlouvám, že tu se svým názorem zůstávám trochu sama :-)

anetka.repova
04.09.2017 5 z 5

Nutně potřebuji další díl a to hned!

kklepkaa
04.09.2017 2 z 5

Tohle bylo poněkud zklamání. Přišlo mi, že třičtvrtě knížky bylo o ničem. A to kouzlo z jedničky někam odešlo s Reedovými koulemi (ty kapitoly z jeho pohledu mu moc nepomohly)... no ale furt bych ráda věděla, jak to dopadne. Potřebuji nutně třetí díl.

BarkaS
27.08.2017 4 z 5

Strašná přestrašná blbost, ale skvěle se to čte, má to spád a dokonce překvapí.

Terr_y
27.08.2017 5 z 5

druhý díl jsem přečetla ještě rychleji než ten první. Byla jsem plná očekávání a kniha mě nezklamala! No a ten konec ten mě opravdu dostal...teď si budu netrpělivě kousat nehty čekáním na třetí díl :(

Ttammarra
26.08.2017 5 z 5

Super pokračování a zase ten konec mě dostal a těším se na pokračování, protože dál číst prostě musíte :)

veronika0382
26.08.2017 5 z 5

Co to jako bylo? Ten konec? Ti Royalové nás prostě zničí! Okamžitě potřebuju třetí díl :D Nesnáším čekání :-(

nadenka13
22.08.2017

skvělá kniha má to šmrnc a hezky se čte doporučuji

prestiggio
20.08.2017 3 z 5

Čo??? Keby som vedela ze to bude o pubertakoch po knihe sa ani neobzriem. Ale!!! Kniha sa mi dobre čítala a neviem sa dočkat dalsieho dielu.

velunka1269
19.08.2017 5 z 5

Jak píšou na obálce. Tihle Royalové vás zničí... A ano, přesně tak. Když už myslíte, že bude šťastný spád, stane se něco, co vás rozseká a samozřejmě na konci, takže musíme čekám na vydání skoro měsíc posledního dílu.. Nevěřím, že by to Reed udělal...

Žožik
18.08.2017 5 z 5

Druhý díl mě taky strašně bavil. Přečetla jsem ho snad ještě rychleji než ten první (a to jsem si myslela, že už to nejde). Zajímalo by mě, jak vydržím čekat do září na další díl. :)

Coucouha
17.08.2017 5 z 5

Druhý díl mne bavil více než první. Přečteno za tři večery - před spaním a je to fakt příjemná oddechovka. Začínám mít tak nějak pocit, že cokoli napíše Erin Watt, to je prostě pecka! Hodně mi vyhovuje její styl psaní :)