Prohnilé království

Prohnilé království https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380608/bmid_prohnile-kralovstvi-fQu-380608.png 4 787 156

Royalové / Royalovci série

< 5. díl

Od chvíle, kdy Hartley Wrightová poznala Eastona Royala, se její život změnil. Všude se skrývají nepřátelé, za všemi dveřmi číhá nebezpečí. Po tragické nehodě, která ji obrala o vzpomínky, zjišťuje, že nemůže nikomu důvěřovat, a to ani modrookému chlapci, který jí přísahá, že vše napraví. Instinkty jí napovídají, že Easton je nebezpečný, a neví, zda mu může věřit. V chaosu, který s sebou Easton přináší, se Hartley nevyzná a emoce, jež k němu cítí, ji jen matou. Easton chce, aby si vzpomněla. Hartley se domnívá, že lepší bude zapomenout. Možná má pravdu. Tragédie. Zrada. Důvěra. Hartley se musí postavit čelem pravdě – v tomhle světě nikdo Royalům neunikne.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Cracked Kingdom , 2018

elleyne
14.06.2019 4 z 5

Bylo znát, že je to dost nastavované. Easton mě pořád dost štval.
Ale líbil se mi konec. Ten všechno napravil. Díky konci moc pěkné ukončení série

malazluta
14.06.2019 5 z 5

I tento díl, stejně jako ty předchozí, mě opravdu bavil... povedená série.

tanecnica
07.06.2019 3 z 5

Pátý díl románů pro mladé holky. Pro tuto cílovku je to super čtení, já dočetla jen proto, abych věděla, jak vše dopadne. Není to žádný zázrak - nicméně, ten ani nikdo nečeká - ale přečíst se to dá.

Ester71
06.06.2019 5 z 5

Bavilo :)

avalonek
05.06.2019 4 z 5

Já nevim,ale Ella s Reedem se mi asi do srdce dostali více..Eastona mám ráda,ale něco mi na tom chybělo,detektivní zápletka dobrá,ale East všechno řešil chlastem,drogama,sexem a nebo bojem..Je mu 18 a už by měl mít trosku rozumu,i když,co já mám říkat,v tom věku jsem byla taky pěkně na pěst,takže bylo to hezké,ale na první díly to nemělo.

Saryinka
02.06.2019 2 z 5

No tak tohle byl gól všech gólů na světě.
To byla fakt nejhorší kniha z celé série.
Vlastně ani nevím, co k tomu napsat.
Easton má zřejmě štěstí, že to dopadlo tak, jak to dopadlo.
Puberťáci zase vzali všechno do svých rukou. Ještěže v té knize byli.
Autorce už zřejmě od třetí knihy docházely nápady a tady snad už musela být úplně v ... protože to byla vážně vážně slátanina.

trynitrix
01.06.2019 3 z 5

Nevím no první díly mě bavily víc

_Steff_
20.05.2019 5 z 5

Takže nakonec jsem se k posledním dvěma knížkám dostala a nelituji toho. Bavili mě o dost víc než první tři, ale asi to je tím že miluju postavu Easta. Easton byl můj favorit už od první knížky a tady se to jenom dosvědčilo. Dávám 5*.

Carol96
15.05.2019 4 z 5

Na tuto knížku jsem se těšila asi jako na každou ze série Royalů. Ale musím říct, že jsem z ní nebyla úplně nadšená. Nemůžu říct, že by byla nějaká špatná, ale na první tři díly o Elle a Reedovi prostě neměla. Kdybych jí s těmito díly neporovnávala, tak bych byla rozhodně více spokojená. Ale takhle mi tam prostě něco chybělo.

Styl psaní byl stále stejný, takže se mi kniha četla úplně sama. Bavila mě a nemohla jsem se od ní odtrhnout, ale po dočtení jsem neměla ten pocit, jako u třech prvních dílů. Autorka už v tomto díle nebyla tak odvážná v milostných scénách, proto bych tento díl klidně doporučila i mladším čtenářům. Tento díl mi přišel trošku detektivní, ale rozhodně to nebyl dominantní prvek, tím nadále zůstává romantika.
I přesto mohu knihu rozhodně doporučit, i když první tři díly jsou prostě top a nic je nepřekoná. Nebudete se nudit, možná se i zamilujete nebo budete nějaké postavy nenávidět.

Hodnocení: 4*/5*

happy19
07.05.2019 5 z 5

Absolutní srdcovka!Jednoduché počty k hodnocení celé série 5knih-každá 5* Jojojóó bad boys jste neúprosní ničitelé ženského pokolení,takže dobrou;-))))))

Pedruska01
05.05.2019 5 z 5

I tohle pokračování se neuvěřitelně skvěle a rychle četlo. Bylo to vážné, ale i odlehčené, úsměvné a vtipné - bylo vystřídáno několik zásadních pocitů a emocí a všechny byly opravdové, uvěřitelné. Autorka mi tím stylem skvěle padla do noty, a to nejen u této série - ona to prostě umí.
Tenhle příběh, který je vlastně o dalším bratrovi rodu Royalů, Eastonovi, minule skončil aspoň pro mě šíleně. Neváhala jsem a vrhla jsem se na poslední knihu, což mi je zpětně trochu líto, protože se mi s těmi chlapi dobře sžívalo, a postupně jsem dostávala odpovědi na moje otazníky. Bylo to drsný. Fakt tam bylo dost věcí, které mě nemile překvapovali a hnusili se mi, jako např. zazobaná elitní mládež jako Felicity (minule jsem ji nazvala prvotřídní mrchou - beru zpět, to bych totiž prvotřídní mrchu urazila, tahle ludra byla ještě horší!) anebo Kyle - to jejich chování bylo příšerný, dále někteří zazobaní dospělí - otec HarHar? Steve? Proboha. Ten první mě iritoval už v předchozím díle a tady tomu nebylo jinak, proto si svůj osud zasloužil, snad jen málo trpěl. Ten druhý? Co to sakra bylo za zbabělýho a proradnýho chlapa? Cítím kapku zklamání, kvůli vývoji té postavy, je to spíš smutné, protože na začátku mi absolutně nevadil, a to "tajemství", které vypustil z pusy? Upřímně, trochu mě to srazilo na zem.
Easton se vývojem děje změnil. Dospěl. Sedlo mu to a jsem za něj ráda, protože to byl hodně správnej chlap. HarHar mu k tomu dopomohla. Probudila jeho srdce. A samotná HarHar? Oblíbila jsem si ji hned, jak jsem se s ní seznámila, a to se nezměnilo, jen mi místy přišla dost naivní - možná to bylo tím počátečním stavem, že ztratila paměť a vlastně musí zjistit, jak co funguje. Ale nebylo to nic, co by mi vadilo pernamentně.
Dvojčata - ty jsem vždycky brala jako součást rodiny, ale opravdu jen okrajově, nikdy vyloženě prostor nedostala. Teď ho trochu dostali a zas mám na ně jinačí pohled a jsem hrozně ráda, že se "zbavili" tý mrchy Lauren. Nevypadalo to dobře, především ohledně Sebastiana, ale nakonec přeci jen ano, takže mi autorka trochu zmírnila zvědavost, ale názor pode mnou mě zaujal. Vlastně, proč ne? Proč dvojčata taky nemají svůj příběh? Dostali ho všichni - Gid, Reed i Easton. Je to docela škoda. A když už v tom jsem, možná by mě zajímal příběh Calluma Royala, jeho manželky a přítele Steva. Hm... :D
Vývoj příběhu mě překvapil a šokoval, tady rozhodně nemůže být řeč o nějaké předvídatelnosti - to ani náhodou. Je to pohádka, takže to zákonitě muselo dopadnout dobře v mnoha směrech a já jsem ráda, spokojená, protože přesně tahle se mi to líbilo, protože to bylo přímo něco pro mě. Jen trochu váhám, zda ta poslední scéna, která patřila Elle a Reedovi byla nutná - měli prostor předtím na celé tři knihy a hlavně není to unáhlené v jejich věku? Ale co, je to pohádka, tak vlastně proč ne. S autorkou se jistojistě nevidím naposledy, protože vážně umí. Bylo mi ctí se s rodinou Royalů seznámit, protože na tom, co je napsané na každé obálce knihy " Tihle Royalové vás zničí" prostě něco je a zapíšou se vám nesmazatelně do srdce. Za mě vynikající práce, plné hodnocení a doporučení přidávám vzápětí. :)

maja11231
05.05.2019 4 z 5

Super kniha

NicNedaNicNema
03.05.2019

Furt chybí ještě příběh dvojčat. Doufám, že ještě bude, byla by hrozná škoda je vynechat.

E.lisabeth
10.04.2019 4 z 5

Plynule ukonceni pribehu Royalovic rodinky. Konec si mohli odpustit, uz mi to prislo sz presprilis preslazene a neuveritelne ukonceni :)

Tesset
02.04.2019 3 z 5

Za začátku celkem nuda, pak se to rozjelo, ale hned byl konec, určitě bych byla radši kdyby se to nějak rozvedlo. Oproti prvním dvou dílům celkem dost velký rozdíl - zmizely v podstatě všechny ty "úchylárny", které definovaly Royaly, takže z toho zbyla obyčejná romantická knížka.

Denčaa
26.03.2019 4 z 5

V minulém díle mě štval Easton, v tomto naopak Hartley. Hezky si vyměnili role. Přišlo mi, že Easton konečně dospěl a postavil se čelem svým problémům i démonům a snaží se opravdu dát věci do pořádku a neřeší všechno jen pitím alkoholu. Líbila se mi ta relativně detektivní část, kdy se snaží hlavní dvojice přijít na kloub tomu, co provedl Hartleyin otec. A konec vylepšil celkové hodnocení knihy. Líbilo se mi, že to nebyl úplně přeslazený happy end, ale autorka tam vnesla i realitu života. Je to opravdu oddechové čtení, kde je přimíchána i dramatičnost a čtenář zůstává neustále v napětí. Hodnotila bych tento díl stejně jako "Padlého dědice", byť to opravdu zachránil až úplný konec.

domina
24.03.2019 5 z 5

Konečně se odkryla všechna tajemství. Od druhého dílu jsem měla podezření na situaci kolem Eastna a Stevea, tak konečně vím, jak to bylo..

Jupijow
23.03.2019 3 z 5

Série měla skončit po třetím díle. Easton jakožto vedlejší postava byl skvělý. Jako hlavní...no jak to říct...příběh o ničem, hrozně nepravděpodobný i na Royaly. Samostatna Hart se změnila na pipinu, která je hotová jen z jeho vzhledu. No a ta posledni kapitola...to už bylo moc.

Princezna_1
22.03.2019 5 z 5

Super knížka.

Jirulka
19.03.2019 5 z 5

Krásné zakončení série, ale klidně bych brala nějaké pokračování :)

láska

Erin Watt