Papírová princezna

Papírová princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324266/bmid_papirova-princezna-k1h-324266.jpg 4 2031 479

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Paper Princess , 2016

Ajda300
16.09.2020 3 z 5

Vím, že po většinu knihy mě děj bavil, ale s přibývajícími díly to nebylo nic moc. Přesto jsem si Papírovou princeznu ráda přečetla.

NewKiddo
15.09.2020 5 z 5

Velice snadně jsem knížku přečetla během pár hodin. Přijde mi tedy, že se v knížce nic moc neděje, přitom je vlastně úžasný, že i přes to jsem obsah knížky hltala. Závěr je velice zajímavý, takže další díl si rozhodně přečtu.

KatkaB77
02.09.2020 5 z 5

Skvěle napsáno.

tadobra
26.08.2020 2 z 5

kdyz jsem to cetla, libilo se mi to. asi ale hlavne proto, ze jsem nemela s cim porovnavat.
je to ctivy, ale absolutne debilni. hlavni hrdinka me fakt sr*la(sorry za vyraz) a stejne tak vsechny dalsi postavy v knize.
absolutne nechapu, ze jsem si cteni zaroven uzivala.
tohle dokaze jenom erin watt. totalne vas nasr*t, ale zaroven nutit cist dal.

helenkan
22.08.2020 5 z 5

Včera jsem začala a dneska dočetla. To svědčí o čem? Přeci,že to je super. A jdu hned na další díl. :-)

Karly
08.08.2020 5 z 5

Knihu jsem si zamilovala. Je skvělé jak můžete pozorovat vývoj rodinných vztahu, které se postupem děje hodně mění . Líbilo se mi, že hlavní hrdinku, to že se ji radikálně změnil život, moc neovlivnilo. Zůstala sama sebou.

Pajinkaslapinka
02.08.2020

Papirova princezna - prvni stranky jsem si rikala totalnj blbost, dalsi pohadka o popelce, ale pak .... Wau. Zamilovala jsem se do drze Ely, nepristupneho Reeda, hodneho Eastona a prastenych dvojcat .... Je neuveritelne jak Vas ta kniha dokaze vtahnout a vy chcete vic a vic stranek,protoze tento pribeh je tak bozi a plny emoci a jiskreni .... Je opravdu vtipne jak takova ,,slatanina,,vas vtahne do deje ????
Doporucuji na dovci, do nemocnice, pro maminky co si chteji odpocinout od rvoucich deti ....tahle kniha Vam pripomene krasu a jednoduchost stredoskolskych lasek, ktere jsme si vsechny prosly :-) jen bez toho mega bohatstvi :-)

johana3160
29.07.2020 5 z 5

Vahala jsem mezi 4-5*, ale myslim, ze si zaslouzila plny pocet. Kniha mela vse co od zanru ocekavat i kdyz bych ji mozna zaradila do cetby pro mladez nez dospele ale na to tam asi bylo moc erotiky-neerotiky. Charaktery postav byly zajimave, nebyly uplne jak pres kopirak presto byla petice bratru vzhledove klise pro nadrzene pubertacky. Konec prijemne navnadil na dalsi dil, jdu do toho:)

Majuš333
24.07.2020 5 z 5

Veľmi rada sa vraciam k tejto sérií :) Ďalšia moja obľúbená :) Kto by si nezamiloval Ellu a Royalovcov?

knihomolka_eli
22.07.2020 5 z 5

V poslednom case ma bavi YA literatura :-). Nie je stopercentne bezchybna v ociach nas dospelych, ale v 17-tich by bola tato kniha pre mna proste jedno velke wau. A paci sa mi aj teraz. Oblubila som si Eastona, Reeda a Calluma. Pri Elle neviem povedat s urcitostou, obcas ma tie zarty na jej osobu z jej vlastnych ust nebavili, predsa len robit pracu aku robila a potom o tom trusit vtipne poznamky mi pride cez. Mozno to v jej situacii bola v jej ociach jedina moznost zarobku, ale asi by som sa zato viac hanbila. A zbytocne o tom nerozpravala. Nuz co uz. Ta vysoka skola je cela zvláštna a vztahy v nej tiez. Keby to bolo ale asi ako v beznom zivote, nikoho by to nebavilo citat. Ako rychle oddychove citanie knihu hodnotim super. Precitana za par hodin...citala sa sama, nic komplikovane. A velakrat som sa musela nahlas zasmiat. Hlavne, ked si Ellu Royalovci zastali... :-)

knihomolka27
22.06.2020 2 z 5

VLAŽNÝ KOMENTÁŘ KE ŽHAVÉ KNÍŽKY

Naše hlavní hrdinka je stejně jako Pretty Woman vtažena pro do ní naprosto nepochopitelného, nového a úplně jiného světa než na jaký byla zvyklá. Od svého dobrodince dostává peníze, a žije si jako v ráji. Ona ale moc dobře ví, že zatímco špína a chudoba si na nic nehraje a je opravdová.....tak právě věci jako bohatství, paláce a majetek jsou vlastně jenom z papíru....falešné, nestálé, plné intrik, zrady......a věcí daleko horších než chudoba

Knížka je fajn a hodně čtivá(hlavně ze začátku), ale i tak jsem z ní nebyla tak nadšená jak jsem si představovala. Je to čistě můj subjektivní názor tak mě za to prosím neukamenujte. Jsem taky velká romantička, ale tohle bylo možná až moc přeslazené, přehormonované, povrchní(zamilovala by se Ella do Reeda i kdyby nevypadal jako adonis? tot otázka)

Moje dojmy z knížky jsou jednoduše vlažné na rozdíl od neustále nažhavených postav.......

Možná to je tím, že už hodně knížek s podobnou tématikou mám za sebou a že mě tedy něco jako..... více jak devadesákrát zmíněno jak je.....ona postava sexy, má modré oči jako nebe, je hodně oblíbená a obletovaná opačným pohlavím, spíš odrazuje. Ale chápu, že tohlevšechno knížka s takovýmto žánrem splnovat má, takže jak říkám možná není chyba v knížce, ale spíš ve mě.

Knížka by mohla mít klidně podtitulek erotická, a nikdo by nemohl říct ani popel.......sem tam mi to, ale připadalo kapánek přitažené za vlasy, a nebylo to jenom ve chvílích kdy se postavy fakt tahaly za vlasy. Na některých místech bych řekla i nevkusné a nechutné

Postavy vcelku sympatické, hlavně na začátku, pak už to jsou jenom nemyslící hormonální stroje, které se bud usmiřují, hádají, a hádají a usmiřují, a nenávidí se a nemůžou bez sebe žít a vyhrabou na sebe nějakou špínu, a nebo spí každý s každým.....aby nakonec pochopili, že bez sebe nemůžou žít....voila to je konec dámy a pánové.......myslím, že nemusím číst ani další knížky, protože je to prostě zbytečný. Beztak budou všechny na jedno brdo, akorát s jinejma postavama , na kterejch mi ani zas tak moc nezáleží.

Haňulilinka
08.06.2020 5 z 5

Skvělá knížka, hrozně rychle to ubíhalo, už se těším až si přečtu další knížky z této série.

JessieEx
07.06.2020 4 z 5

Neuvěřitelně čtivá záležitost, nicméně nemůžu dát pět hvězdiček, protože mě docela děsí představa, že tohle čtou 14-15leté slečny. Je to defacto jen o sexu a sexuální harašení příliš romantizuje. Jestli je tahle knížka obrazem života současných středoškoláků, tak musím říct, že se věci hodně změnily, od té doby, co jsem byla na střední já... :)
A kluci Royalovi? Nechutná hovádka, kam ta Ella hlavu dala :) Nicméně, já se bavila, i když jsem občas protáčela panenky :)

zaandulee
06.06.2020 5 z 5

Když jsem si četla obsah této knihy, ihned mě jsem se nadchla. Jelikož jsem sérii After, kterou miluji, četla již několikrát, chtěla jsem se pustit do nějaké další série s podobným tématem, ale žádná mě moc nezaujala. Knihu jsem přečetla za jeden den a ihned jsem se pustila do dalšího dílu. Je to přesně žánr, který jsem hledala, postavy jsou perfektní (nejraději mám Ellu a Eastona♥). Je zde skvělý děj, nechybí humor a romantika (i erotika) :D

Rozhodně doporučuji přečíst, pokud hledáte něco podobného jako After sérii.♥

Market116
02.06.2020 5 z 5

Začátek této série mě hned od první kapitoly zaujal...příběh je velmi zajímavý, čtivý a navíc mi připomněl sérii Krev za krev, kterou jsem si přímo zamilovala...takže věřím, že i tentokrát to bude stejné.
Ellu a všechny Royali jsem si hned oblíbila...jen u Gideona si nejsem úplně jistá...
Spoilery!!!
Musím říct, že se tady autorka dosti zaměřila na erotické scény...ale Elle a Reedovi fandím ♥ takže...
Každopádně konec mě hodně překvapil, ale jakmile jsem se dostala z šoku :D došlo mi, že to nebude tak, jak to vypadá...určitě v tom má prsty Dina.
Už se těším na další díly...moc doporučuji!

karca5233
29.05.2020 5 z 5

No kde začít.... Ani jsem o této sérií nevěděla dokud jsem ji nedostala k narozeninám jako dárek... Hned jsem začala číst a doslova jsem se nemohla odtrhnout jak mě to chytlo.. Velice čtivé, asi nejsem úplně cílová skupina ale hodně mě tato kniha nadchla. Rozhodně doporučuji

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

To byla jízda! První tři díly jsem přečetla v podstatě na jeden zátah, protože jsem nebyla schopna je odložit, jak jsem se do světa Royalů položila. Knížka měla všechno. Takže jsem si ji moc užila.

lily_maleckova
16.05.2020 5 z 5

Od knihy jsem neměla žádné větší očekávání, každopádně kniha je velmi čtivá a moc se mi líbila❤️ moc se mi líbila hlavní hrdinka Ella, musím se brzo pustit do dalších dílů ???? 4,5/5⭐

denniys
09.05.2020 3 z 5

Není to úplně zlé, ale ani úplně dobré..čtivé to je, to ano..druhý díl chcete číst ihned, jak skončíte poslední stránku..začátek je dobrý, střed knihy ujde a konec je výborný..Ella a Reed si mě získali..uvidíme, co další díly - třeba budu moci přidat hvězdičku :)

Kristy.Seb
08.05.2020 5 z 5

Tenhle příběh mě fakt dostal. Líbila se mi Ella jak si nenechala nikdy nic od nikoho líbit.