Papírová princezna

Papírová princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324266/bmid_papirova-princezna-k1h-324266.jpg 4 2033 479

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Paper Princess , 2016

Aja39
07.05.2020 5 z 5

No tak tahle knížka je vážně dobrá! Vtáhne vás do děje a nemůžete přestat číst. Příběh Elly je plný zvratů a emocí. A závěr, kdo nemáte druhý díl po ruce, tak to asi nevydržíte. Je to teda překvapení a né hezké, takže hned otevírám druhý díl.

ivca84
07.05.2020 5 z 5

(SPOILER) příběh Elly Harperové jak se ze dna dostala az do palace Royalu a jak si vybudovava misto na nove skole a v nove rodine

Marfuška89
27.04.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Miluji Ellu a Reeda, taky. Ella je statečná bojovnice, která se jen tak nedá. Mám jí ráda i za to jak nemyslí jen na sebe, ale i na druhé. Je prostě skvělá :).

Ale proboha - ten konec?! To jako vážně?! hned jdu číst druhý díl.

majavcelicka
25.04.2020 5 z 5

Úžasná kniha!!!! Přečtená jedním dechem. Opravdu mě vtáhla do děje a nepustila.

Myška43
24.04.2020 5 z 5

Kniha mě moc zaujala, spousta rozdílných postav, každá má jiné povahové rysy, bohatství kontra chudoba. Ten konec jsem vůbec nečekala, Reed je bastard, musím okamžitě na další díl.

petulkapeta
21.04.2020 5 z 5

přiběh Elly byl nevim jak to popsat,ale pohltil mě a pak se mi libilo jaky navazala vztah s Eastnem jako fakt potřeboval kamaradku,co jsi budeme povidat Brook je mrcha a ani se netěším co z ní ještě vyleze a Reed..no..

Aurorita
20.04.2020 5 z 5

Už nějaký ten pátek nejsem cílovou skupinou, možná proto jsem čtení tak dlouho odkládala. Nečekala jsem nic moc, ale tohle byla naprostá pecka. Knihu jsem přečetla během dvou dnů a nemohla se vůbec odtrhnout. Hlavní hrdinka je skvělá, není to žádná naivní chudinka, ví co chce a jde si za tím. Kniha je skvěla napsaná a čte se opravdu sama. Za mne mohu jen a jen doporučit a nemohu se dočkat dalšího dílu.

BlankaHill
19.04.2020 5 z 5

To bylo naprosto strhující. ᕙ(@°▽°@)ᕗ Nemohla jsem se odtrhnout. To napětí mezi Ellou a Reedem mě moc bavilo. Líbila se mi postava Eastona, má pěkný vývin. Hned se musím vrhnout na druhý díl, to jinak nejde (。•̀ᴗ-)✧

Úryvek, který se mi moc líbil:
„ My tu bydlíme,“ opraví mě. „Tohle je odteď i tvůj domov, Ello.“
Tohle nikdy nebude můj domov. Nepatřím do takového luxusu, patřím do špíny. To vím moc dobře. A cítím se tam dobře, protože špína nikdy nelže.
Není zabalená v hezkém balíčku s mašlí. Je taková, jaká je.

dominica_smith
12.04.2020 5 z 5

Po dlouhé době jsem přečetla něco jedním dechem. Čekala jsem, že to bude spíš ve stylu mé milované Selekce, ale byla jsem příjemně překvapená. Líbila se mi hlavní hrdinka, která sice byla drzá, ale zároveň se uměla kontrolovat. Byla úžasně sebeuvědomělá(???existuje to slovo? no chápeme se). Líbilo se mi, že jsem věděla, jak se příběh vyvine, ale spisovatelky se to ani nesnažily maskovat, prostě děj hezky plynul a nebyly tam žádné pitomosti, jakože celu knihu víte, kdo s kým skončí a oni jsou z toho na konci knihy neskutečně zaskočení "Kdo by to čekal, že zrovna my dva?" A určitě má mé plné sympatie i to, jak otevřeně se tu mluví o sexu. Co bych vytkla je pouze to, že chlapecká postava byla popsána v každé kapitole tak dvakrát. Určitě je super připomenout, jak moc je sexy, ale ne stejnými obraty dvakrát za kapitolu. A bylo tam více věcí, které zazněly za knihu až mockrát. Ale možná kdybych to tak nehltala a nepřečetla to za den, tak bych si toho nevšimla. :))) ♥

knihomolka78
10.04.2020 5 z 5

Naprosto úžasná kniha. Sice je celkem jasné, jak se děj vyvine, ale kniha je napsána velmi poutavě, nedá se odložit. Je zde také velmi sympatická hlavní hrdinka, která je díky své minulosti velmi samostatná, vyspělá, ale také vtipně jízlivá, stejně jako její noví "bratři". Otevřený konec vás nutí okamžitě začít číst nový díl. Kniha určitě stojí za přečtení.

Luc.i
31.03.2020 4 z 5

Čtivé, předvídatelné, milé a sexy. Knížka se mi líbila postavy jsem si oblíbila, Ella je skvělá. Ten konec byl fakt dobrej. JedIné co mi vadilo, i když za to si můžu sama, tak jsem čekala ze to bude opravdu královská rodina a ne jenom pořádný zazobanci. Těšila jsem se na atmosféru jako měla a selekce ale jinak super.

lucakuca
28.03.2020 3 z 5

Pohádka o Popelce v moderním hávu. Předvídatelné a přitom čtivé. Ella je neuvěřitelná a sympatická hrdinka, která umí být vtipně jedovatá.

Akcak
25.03.2020 5 z 5

Kniha se mi moc dobře četla, líbil se mi příběh i styl psaní. Už se těším na druhý díl.

bezzink
11.03.2020 3 z 5

Klasika v Young adult zanru. Odpocinkova cetba, nic sloziteho. Love story, ktere uz tu bylo tisickrat, ale stejne si to clovek tisickrat precte. :))

aquaver
19.02.2020 4 z 5

Knihu jsem četla už podruhé, protože jsem se předtím dostala jen k prvním dvou knihám ze série. Pamatuji si, že mě zaujala obálka i anotace. Taky si vzpomínam, že ze začátku jsem si musela zvyknout na slovník postav. Dost jsem si oblíbila Eastona, i když v první polovině knihy nijak úžasný fakt nebyl. Ale líbilo se mi, jak mu později záleželo na Elle.

aniger
16.02.2020 4 z 5

Skvělý příběh, rychle přečtené. Jsem ráda, že jsem si ji koupila a budu si ji moc někdy znovu přečíst.

Gabriela456
14.02.2020 5 z 5

Jsem strašně moc ráda, že jsem se konečně dostala ke čtení této knížky. Přečetla jsem to za jedno odpoledne. Všem jen doporučuji. Těším se na další díl.

Majakadelcova
13.02.2020 5 z 5

Vůbec nechápu, proč jsem tu knížku nevzala do ruky dříve. Hodně mě odrazoval název a obal, úplně mi to na autorku nesedlo a tak jsem se jí vyhýbala. Ale tooohle..:) Velká paráda, knížka je hodně čtivá a hlavně konec zůstane otevřený a nedořešený, takže jste v pasti a musíte jít pro další díl :) Kdo by ty kluky nežral!

Petra-1
12.02.2020 4 z 5

Dlouho jsem se knize vyhýbala kvůli jejímu názvu. Nakonec jsem ji dala šanci a musím říct, že jsem ráda. Sympatická hlavní hrdinka. Předvídatelný ale zábavný děj. Sem tam romantika. Samozřejmě skvělé napsáno. Hodnotím něco mezi 4-5.

Zomy
11.02.2020 5 z 5

Čtení o zbohatlických, zkažených a sexem posedlých středoškolácích, na to už jsem stará. To nedám, říkala jsem si. Jenže je to Elle Kennedy a ta je dobrá, že jo. Dala jsem to - a s chutí :-)