Papírová princezna

Papírová princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324266/bmid_papirova-princezna-k1h-324266.jpg 4 2033 479

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Paper Princess , 2016

ewi
11.02.2020 3 z 5

dalsia variacia na obohrane tema ...ale kniha je velmi ctiva s tak otvorenym koncom, ze vas to prinuti siahnut po pokracovani...

florentinas
10.02.2020 5 z 5

Skvěle čtení, prečteno za chvíli, jsem zvedava na pokračování

snowpinkee
10.02.2020 4 z 5

Na tyhle knihy je zřejmě nějaká šablona, podle které je vždy vystavěn příběh, jen omáčka je vždy jiná. Ale já to mám svým způsobem ráda. Je to pro mě změna po přečtení náročnější knížky a naladění se opět na vážnější četbu.
Tentokrát se dostáváme do bohaté rodiny, a zároveň s námi do ní vstupuje i krásná Ella. Ostatně všichni jsou krásní. :) Ella zůstala po smrti své matky sama ale tuhle skutečnost tají. Nicméně se dostane do opatrovnictví Callumovi Royalovi, který má 5 synů. Doplňuji krásných synů. A tady už se dostáváme do toho zaběhnutého režimu, kdy on ji nechce ona jeho ano a nebo naopak??
Vzhledem k tomu, že tohle je série, tak na konci tohoto dílu není vše zalité sluncem, ale příběh nás nechává napnuté jak to bude dál.
Hele napsáno je to moc dobře. Má to spád, má to šmrnc. Za den nemáte co dělat. :)
Pokud hledáte knihu, která ve Vás má něco zanechat tak Vás zklame. Pokud si chcete odpočinout a pokochat se, tak směle do ní.
65%

Makaja
08.02.2020 3 z 5

Nejsem cílovka, to bude asi trochu problém.... ale já si tyhle typy knih občas prostě ráda přečtu. Jen tak na oddech. Četlo se to samo, o tom žádná, ale... je tu velké ale, pořád mám prostě pocit, že už jsem to četla, a ne jednou. Tady mi chybělo alespoň nějaké vybočení ze stokrát ohrané osy. Takže pro mě žádný hit, bohužel. Nevím kdo od koho opisuje, ale chtělo by to přece jen nějakou originalitu. A protože je to jako přes kopírák After, dávám i stejný počet hvězdiček.

todilka
06.02.2020 3 z 5

Po jiných knihách od této autorky jsem čekala o něco víc...ale kniha se četla sama a účel splnila - oddychnout si od starostí a nechat se unášet příběhy jiných :-)

Zelvicka03
06.02.2020 5 z 5

Když jsem si knihu zakoupila, nečekala jsem, že je takhle úžasná!

Ann98
02.02.2020 5 z 5

Skvělá, skvělá, skvělá! Zprvu jsem se ke knize stavěla dost skepticky, mátl mě název knihy a anotace, pak jsem tomu dala šanci a nelituji. Kniha je neuvěřitelně čtivá, už od první kapitoly jsem se nemohla doslova odtrhnout, bylo to asi tím, že autorčin styl psaní mi neuvěřitelně sednul. Už dlouho jsem nezažila, aby mě nějaká kniha tolik bavila a nutila mě číst dál a dál. Od začátku jsem si Ellu oblíbila, i když kolem sebe dost kopala (někdy naprosto zbytečně), ale nedivím se tomu, v jejím postavení a tím čím vším si musela projít měla na takové jednání právo. Ella je neskutečně silná osoba, dokonce vnitřně silnější než všichni Royalové dohromady, líbilo se mi na ní, že se nikomu nebála říct, co si zrovna myslí, i když tím kolikrát dráždila hada bosou nohou. Nakonec jsem si zamilovala i celou Royalovic rodinu (samozřejmě až poté, co spolu začnou všichni táhnout za jeden provaz). Nejvíce se mi stejně zamlouval vztah mezi Ellou a Eastonem :), to jak se neustále škorpili, ale dokázali si i pomoci. Jediné, co mě mrzí, že kniha nebyla psána i z pohledu Reeda, protože to jiskření mezi ním a Ellou by bylo skvělé vnímat z pohledu obou hrdinů. Zvrat v podobě Brooke jsem opravdu nečekala, postava, kterou jsem ze začátku považovala za neškodnou se změnila v pěknou mrchu. A ten konec? PROČ?! Okamžitě se musím pustit do dalšího dílu, jinak dnes neusnu.

kachis
31.01.2020 5 z 5

Hezké oddechové čtení. Po dočtení jsem hned musela sáhnout po dalším dílu. ???? Románek jak má být. ????

luzajickova
22.01.2020 5 z 5

Elle Kennedy patří mezi mé oblíbené♥ ale popravdě k téhle sérii sem se dokopávala dlouho nevím nějak mě to nelákalo jenže to sem si nečetla ani anotaci jak mile se řeklo Papírová Princezna tak sem odmítla číst ale jak mile sem si přečetla ANOTACI strašně mě to zaujalo a vůbec nelituju že sem jí četla :) je skvělá těším se až si přečtu další díl..
♥Ella♥Reed♥Easton♥Val♥Callum♥Sawyer♥Seb♥
Ze začátku jsem fakt nebyla nadšená že se tak k Elle kluci chovají ale tak co zápletka být musí.. Eastna sem si strašně oblíbila choval se k Elle jako opravdový brácha♥ Reed ten mě chvilkama štval ale pak sem si ho strašně oblíbila Dvojčaata byli také fajn Callum se choval strašně mile a nejstarší syn (Gideon) ten se mi moc ze začátku nezamlouval ale tak nějak sem si na něho pak už zvykla..
Brooke ta se chovala strašně bestie jedna z prominutím... a Dina totéž..
Doporučuji přečíst jako oddechovka je to strašně fajn))

Sariklen
22.01.2020 4 z 5

Slabší 4. Román se četl sám, ale mnohdy mi určité situace a dialogy přišly přitažené za vlasy. Co se mi nelíbilo, bylo až moc velké množství explicitních scén a o sexu se mluvilo tak často, jako o počasí. Každopádně postavy propracované, děj taktéž. Zbývající díly si patrně přečtu, jsem zvědavá na pokračování.

Chvilkasnění
16.01.2020 5 z 5

První díly jsou vždy nejlepší. ♥ A jak je psáno na obale Royalové vás zničí.

Parwana
02.01.2020 3 z 5

Young adult román, který vybočuje z řady. Deníček Popelky, která se snaží přežít mezi zlými hochy, psaný sarkastickým stylem, který zbožňuji. Už se zdálo, že pohádka bude mít šťastný konec, a v tom najednou...bác ho (a ano, celou dobu jsem dumala, zda to její chlapec bez sexu vydrží, přitom to bylo tak jasné). Nemůžu se dočkat pokračování. Snad Ella setře slzy a půjde se tomu parchantovi pomstít.

capar
30.12.2019 4 z 5

Neříkám, že to nemělo spád, četlo se to téměř samo, závěr díky vesmíru plný zvratů a otevřeného příběhu, ale spíš bych to řadila mezi čtení pro adolescenty než jako román pro ženy.. každopádně mě to aktuálně fakt sedlo, oddechové čtení, trošku napětí, tajemna, hříchů, vtipu a taky "sladkostí"...

Jeninas
23.12.2019 4 z 5

Knihu bych doporučila těm, kterým se líbilo "Víš, že tě miluji?". Mám z ní stejný pocit, ovšem PP je o dost kvalitněji napsaná. Je jako seriály, na které jsme koukali v pubertě - o bohatých, zpovykaných a zoufalých puberťácích. Hlavní hrdinka má jiskru, což se málokdy povede. Royalovic kluci dělají hrozné věci, ale nějak je nemůžete nemít rádi, což je fakt zvrácený... A ten konec? Jedním slovem pecka!

Nikkaa
15.12.2019 5 z 5

Další skvělá spisovatelka.. Ella je stejná jako já... Alespoň teda co se chování týče.. Pokračuji chci celou sérii

švédka538
06.12.2019 5 z 5

Přečteny všechny... jedním dechem. Možná určeno pro mladší generaci, ale i tak super. Řekla bych že tam nechybělo nic z toho co jsem potřebovala:) Po delší době série, kterou si budu dlouho pamatovat. A která má místo v mé knihovně.

cukrovka
01.12.2019 5 z 5

Velmi čtivá romantická oddychovka. Autorky mají super styl psaní a dokážou čtenáře zaujmout. I když je knížka pro mladší věkovou skupinu, tak jsem se nenudila. Sympatická hlavní hrdinka a konec, který vás donutí rychle se pustit do druhého dílu.

Adél784
18.11.2019 5 z 5

Super oddechovka, straaaaasně moc se těším na další díly:) doporučuji
5/5

ŽužuLin15
02.11.2019 4 z 5

Poprvé jsem Papírovou princeznu četla asi v patnácti letech. Teď její příběh vidím trochu jinýma očima, jen jako problémy mladých lidí z vyšší vrstvy. I přesto, že kniha není nijak speciální, jde u toho skvěle vypnout mozek a užít si povídání holky, co se úplnou náhodou stala ze dne na den bohatou.

Toledo
22.10.2019 2 z 5

Knihu jsem nedocetla do konce, takze se da me hodnoceni povazovat za polovicni, ale pribeh mne opravdu nezaujal. Postavy jsou (az moc) mlade, takze je pribeh jeste vic k neuvereni a celkove jsem tomu dala okolo 100 stranek a proste me to nechytlo. Tento zanr mam rada a i kdyz je to vzdy o tom stejnem, knihu vzdy doctu. Tady jsem se vsak nemohla do pribehu dostat a vubec me to netahlo k dalsimu cteni.