Papírová princezna

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama…

Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla.

Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří.

Možná má pravdu.

Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou.

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324266/papirova-princezna-k1h-324266.jpg 4.31153

Royalové / Royalovci (1.)

Vydáno:, Baronet

Paper princess (2016)

Počet stran:336
Jazyk vydání:český
Překlad:Zuzana Ľalíková
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-269-0611-7

Kniha Papírová princezna

Lenny33

Tato knihy je plná klišé, ale zároveň originální, plná zvratů a čte se doslova jedním dechem.

men0037

Celá serie se mi moc líbila, určitě doporučuji přečíst.

elleyne

Ač pro jinou věkovou kategorii, tak se mi líbila. Čtivě napsané. Hned jsem se pustila do dalšího dílu.

malazluta

První díl mojí oblíbené série ... příjemná oddechová kniha ke které se budu určitě vracet.

TGM

Fajn oddechovka.

Saryinka

Nebylo to špatné.
Byla to taková průměrná YA, ale líbila se mi.
Nic překvapivého ani nového, ale jako oddechovka to stačí :)

LadyHip

Chytlavý příběh, sympatická hrdinka, žádné kňourání a žehrání na těžký osud a banda chlapů k sežrání. S třicítkou na krku asi už nejsem úplně cílová skupina, ale bože...tyhle příběhy budu milovat a louskat i v důchodu :)

nikca3882

Pro mě TOP série :)