Palác lží

Palác lží https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344253/bmid_palac-lzi-h9Y-344253.png 4 1449 270

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Twisted Palace , 2016

Kikityna19
06.03.2021 4 z 5

Lži, intriky, rodina - ne rodina.. takhle žijí bohatí?
Bylo to skvělý, takový to epický rozuzlení, nad kterým Vám zůstane hlava stát, a i když je to někdy až moc, jakože fakt až MOC, tak to do toho příběhu sedí.. prostě super.

CiaKawlone
03.03.2021 5 z 5

3. Díl byl stejně skvělý jako ty 2 předešlé. Moc mě to bavilo, i to celkové rozuzlení všech lží a intrik. Bylo to moc pěkně napsané a příběh byl stejně lehký. Steve se mi nelíbil už od začátku a to měl být asi záměr. Výborná série.

Ocásek
24.02.2021 4 z 5

Předchozí díl skončil tak otevřeně, že jsem se musela pustit i do tohoto závěrečného dílu. Bohužel Palác lží nebyl tak skvělý jako první dva díly, ale i přesto mě knížka moc bavila.
Líbilo se mi, že je do knížky zakomponovaná detektivní dějová linka, která vás nutí číst dál a dál a vy se snažíte nad celým příběhem přemýšlet. Já osobně odhalila celou zápletku už v první třetině knihy, prostě to bylo až moc očividné, ale i tak jsem si to užila. Úplný konec byl tak neskutečně sladkej, že jsem z toho skoro dostala cukrovku.
Líbil se mi i vztah Elly a Reeda, kteří si v tomto díle prošli velkou zkouškou. Byla jsem ráda, že autorky ponechaly střídání pohledů. Dozvěděla jsem se takto mnohem víc věcí a konečně si aspoň trochu oblíbila Reeda, který se konečně přestal chovat jako úplný pitomec. Ella se svým chováním také změnila a přišla mi sympatičtější.
V tomto díle dostaly větší prostor i vedlejší postavy, ať už to byla Val s Wadem nebo ostatní Royalovic bratři či Steve, kterého jsem neměla ráda už od samého začátku.
Myslím si, že se časem pustím i do dalších dvou doplňkových dílů, protože Easton je moje nejoblíbenější postava z celé trilogie. Zamilovala jsem si ho natolik, že prostě potřebuju vědět, jak dopadne i jeho příběh a ne jen ten Elly a Reeda.

Ejwa66
18.02.2021 4 z 5

Byla jsem zvědavá kdo je vrah a celkem mě ten závěr překvapil, tento díl nebyl sice tolik o romantice, ale jako lehká detektivka to bylo příjemné čtení :)

Sansli
11.02.2021 4 z 5

První dva díly naprosto super. Přesto u tohohle dílu mi trochu trvalo než mě to chytlo. Ale nakonec musím říct, že se mi to vlastně i líbilo. Postava Steva mi teda k srdci opravdu nepřirostla a to, že mě tento díl z počátku nebavil byla hlavně jeho vina. Pak jsem se jeho jednáním už docela bavila.
Mám moc ráda všechny postavy Ellu a Reeda, Eastona ale taky Val s Wadem. Ti byly bezvadní:) Možná by mi nevadilo kdyby byla kniha o něco kratší (hlavně první polovina se docela vlekla), ale druhá polovina knihy byla skvělá, takže jsem nakonec ráda, že jsem to přece jen dočetla.

JessieM25
31.01.2021 3 z 5

Jak mě první dva díly nadchly, tak na toto jsem neměla nervy ... Papírovou princeznu i Prokletého prince jsme přečetla v podstatě za den, ale Palác lží jsem četla o dost déle ... Nějak jsem na Steva a ty jeho hry neměla žaludek ...

johana3160
14.01.2021 3 z 5

S odstupem nekolika mesicu jsem precetla 3. dil. I presto, ze jsem se rychle chytla, zapletka a pro me prekvapivy konec (detektivky nectu, abych po trech strankach vedela kdo je vrah) byly prijemne cteni. Prijemne ale ne poutave. Bohuzel mi vetsina knihy prisla jako vycpavka, ktera nic neresi, nikam nevede, nerozesmeje a ani extra nerozesmutni, i kdyz vrazda je smutna vec... mozna je to tim ze uz nejsem pubertacka, nebo toho mam moc precteneho, tak me kniha moc neuchvatila, ale neda se rict, ze by to byl ztraceny cas.

Babu002
31.12.2020 5 z 5

Za mě super díl!
Musím říct, že u mě proběhlo hned několik typů, kdo je vrahem, když jsem začala knihu číst. Nakonec jsem vraha dokázala odhalit dříve než postavy v knize. Tím neříkám, že je to předvídatelné nebo tak, ale já jsem asi velmi všímavá, protože to mám vždy u každé knihy, když je nějaké takovéhle podobné drámo :D
Smysl pro humor, romantika a drama tomu nechyběly, takže rozhodně doporučuji!

Ann98
29.12.2020 3 z 5

Ze všech tří dílů, co mám teď za sebou, je tento nejslabší. Chyběl mi zde spád a děj nebyl nijak rozmanitý. Ve finále se v knize zase tak nic moc nedělo. Děj se rozjíždí až v druhé polovině knihy, kdy jsem se nemohla doslova odtrhnout. Konec knihy byl jak je zvykem nečekaný, nicméně hodnocení knihy už to nezachrání. Po prvních dvou dílech a zvláště konci druhého jsem se těšila, jak se příběh bude vyvíjet dál. Takže jsem do čtení šla s velkým nadšením, ale má očekávání nebyla naplněna. Když přimhouřím obě oči, tak si kniha vyslouží krásné tři hvězdičky.

Takyumímčíst
27.12.2020 5 z 5

Strašně jsem byla zvědavá kdo tím vrahem je, můj tip byl ale od začátku správný, i když jsem ho brala za lehce nepravděpodobný, v srdci jsem tomu silně věřila. Kamarádka, která četla přede mnou nevěřila tomu, jak jsem na to přišla XD. Není to ovšem vidět hned na první dobrou. Podle mě mohl být tenhle díl klidně koncem celé série a možná byl původně i tak zamýšlen. Celý tenhle díl byl suprově napínavý a moc mě bavil, čtivá je celá série, opravdu se neodtrhnete až do úplného konce.

Ruru
20.12.2020 5 z 5

(SPOILER) Znovu skvěle. Kniha byla opět čtivá a byla jsem strašně zvědavá kdo byl vrah. Na konci si cestu k mému srdci našla tak trochu i Dina.

eliska2126
17.12.2020 5 z 5

Tento díl byl opět stejně skvělý jako předchozí. Tahle série se určitě řadí mezi série na které už nedám dopustit.
V tomto díle už neřešíme jen vztah těch dvou, ale máme tu i hromadu napětí v podobě řešení trestného činu. Celou knížku jsem s očekáváním obracela stránky a čekala na rozluštění, páč jsem si byla jistá, že původní obviněný to neudělal. A i když tohle není detektivka, tak jsem pachatele neodhalila až do poslední chvíle (což je škoda, že tohle u některých detektivek odhadnete). Jak se na to přišlo, tak jsem jen valila oči a říkala si, že tohle by mě v životě nenapadlo.
Co se týká postav, tak ty mi během čtení celé série neuvěřitelně přirostly k srdci. Fandila jsem Elle i všem Royalům a nesnášela Dinu, Brooke a Steva (ten mi strašně lezl na nervy!).
Čtivost už ani nezmiňuju, to je hlavní značka téhle série!
Takže za mě velké doporučení celé série a myslím, že brzo dostanu chuť na rereading. Teď jsem dočetla Padlého dědice a dneska se vrhnu na úplně poslední díl série a to Prohnilé království, takže můžete brzy očekávat recenzi na zbytek série.

vlkove
21.11.2020 4 z 5

S jistotou mohu říci, že nejlepší byl první díl. První díl byl opravdu špičkový. Dvojka a trojka už se jen tak vleče, není to ani tak zábavné a prostě už to není ono. Co říci k tomuto poslednímu dílu. Některé pasáže byly nudné a hodně věcí se opakovalo pořád dokola. Nemělo to tak nějak šťávu. Přiznám se, že mě prvních sto stran ani moc nebavilo. Možná kdyby měl původní příběh série jen dva díly, bylo by to lepší.

AKO
17.11.2020 5 z 5

Výborná série.

Alnima
06.11.2020 4 z 5

Za mě krásná série. Asi trochu naivnějši čtení, ale příběh Popelky můžu ve všech podobách a tady mě to oslovilo tam, kde mělo.

MarkétaI.
25.10.2020 3 z 5

Návrat mrtvého otce, obvinění z vraždy to a ještě víc v prostředí bohatství a luxusu..
Popravdě jsem ráda, že jsem knihu vůbec dočetla celou. Nebavila mě. Pro mě úplně zbytečný díl.
Radši bych si přečetla příběh o Val a Wadeovi (jasné není to Royal :-) ), než vyšetřování vraždy. Nějak mi to prostě k něm nesedlo.
A vrah? Tak to jsem si myslela snad od první stránky.

NewKiddo
06.10.2020 5 z 5

Pěkné zakončení příběhu Reeda a Elly. Postavy jsou sympatické, takže jsem si jejich příběh užila. I přes to, že to byla trochu detektivka s očekávaným koncem, tak jsem si četbu velice užila.

Ajda300
16.09.2020 2 z 5

Upřímně... Tenhle díl byl zklamáním. Vůbec jsem se nedokázala začíst. Příběh byl postavený na vyhrocených zápletkách a nepochopitelných scénách.

Sarah11
06.09.2020 3 z 5

Rozhodně nejslabší díl ze všech. Autorky to měly dobře rozehrané, bohužel to nedokázaly využít a z dobré zápletky se stala nuda. Pořád dokola to samé, děj se vleče, detektivní zápletka nedotažená. Já tímto uzavřela základní trilogii a do příběhu ostatních bratrů Royalových už se nejspíš pouštět nebudu.

helenkan
24.08.2020 5 z 5

Tyhle Royalové mě dostali. Tři dny tři díly. Fakt je to moc pěkný čtení. A jsem závislák,pokračuju dál. :-))