Palác lží

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit.
Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst.
Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí.
Možná mají pravdu.
Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových.

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344253/palac-lzi-xm7-344253.jpg 4.1767

Royalové / Royalovci (3.)

Vydáno:, Baronet

Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-269-0692-6

Kniha Palác lží

elleyne

Tenhle díl se mi líbil ze všech nejvíc. Nabité dějem a událostmi. Ač oddechovka, tak za mě plný počet.

Carol96

I o tomto díle nemohu říct vůbec nic špatného.

Autorka si stále drží vysoce posazenou laťku. Tento díl je plný zajímavých situaci a nečekaných zvratů. Samozřejmě nechybí romantika, která je v každém díle.
Opravdu jsem se na tento díl těšila a nezklamal mě. Autorka splnila má vysoká očekávání a já po dočtení byla spokojená. I když je pravda, že jsem byla i smutná, protože jejich příběh už nebude pokračovat. Mohu jen a jen doporučit, protože se do této série zamilujete od prvního dílu a bude chtít pořád víc.

Hodnocení: 4,5*/5*

Saryinka

Jak už to v některých sériích bývá, čím víc knih o stejných lidech, tím je to horší.
Příběh už je docela překombinovaný, samý urážky, chlast, drogy...
Peníze vládnou světu, to je asi největší poselství této série. Za peníze si koupíte všechno.
A tam, kde selhávávají státní orgány, tam musí přijít banda puberťáků a vzít spravedlnost do svých rukou.
No... nebylo to nejhorší.
Číst se to dalo a rozhodně to mohlo touto knihou skončit.

zinon

Tento díl mě stejně jako předchozí již moc nebavil...za mě ještě o něco horší jak díl druhý. Knihu jsem přečetla snad jen proto, že jsem chtěla zjistit, kdo vraždil.

Sarajana

Naprosto senzační pokračování, každý díl je zdá se lepší. Jsem naprosto spokojená a nadšená, že jsem knihu dočetla a je to happy end. Teda v rámci událostí.

alekis

Autorka to trochu spravila dramatickým závěrem. Jinak žádné vybočení z běžného: miluju tě! A to je hezké, ne?

maja11231

Zase oddechová kniha u které jsem se odreagovala od přijímacích zkoušek :-)

_Steff_

Pro mě tahle série touhle knížkou končí a nevím jestli se někdy dokopu přečíst další dva díly. První díl mě moc nebavil, druhý díl jsem naopak přečetla jedním dechem a třetí díl mě zase nudil a bylo jasné jak to dopadne. Celé sérii bych dala hodnocení 3,5.