Palác lží

Palác lží https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344253/bmid_palac-lzi-h9Y-344253.png 4 1449 270

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Twisted Palace , 2016

Karly
10.08.2020 5 z 5

Naprosto skvěle zakončení série. Děj kromě romantiky obsahoval dávku detektivky. Ze začátku jsem si myslela, že přesně vím jak to dopadne. Ale ten konec ?! Ještě teď nevím jestli se to fakt stalo.
Knihu jsem přečetla ve vlaku asi za 4 hodiny.
Opravdu moc doporučuji.
PS: Pozor, je to návykové!

Majuš333
31.07.2020 5 z 5

Super ako vždy :) Royalovci sú asi jedna z mála sérií, u ktorej nemôžem hodnotiť a porovnávať, že je jeden diel lepší a druhý horší... Všetky sú rovnako skvelé :)
Prijala by som viac takýchto sérií...

Verunka926
21.06.2020 4 z 5

Tenhle díl se mi opravdu líbil, možná i proto, že celá kniha nebyla jen o vztahu Elly a Reeda, ale řešila se zde i záhada v podobě trestného činu. Asi by ze mě dobrý detektiv nebyl, protože já jsem viníka do posledních stránek neodhadla. Navzdory tomu, že rodina Royalů je taková podivná, jsem si je všechny zamilovala a nejvíce Reeda a Eastona.

Aja39
10.06.2020 5 z 5

Třetí díl byl napínavý až do samého konce a to mě baví nejvíc když předem nevíte co se bude dít a tím hltáte stránku po stránce. Nenechám si ujít ani další pokračování Royalů.

Market116
08.06.2020 5 z 5

Ani od třetího dílu jsem se téměř nedokázala odtrhnou jak byl zajímavý a čtivý.
Přemýšlela jsem, jak vše dopadne, ale tohle jsem nečekala...můj typ na vraha byl někdo jiný, trochu mě celkem zaskočilo a mrzelo, kdo to nakonec udělal...ale nakonec to do sebe vše zapadlo.
Elle a Reedovi jsem to moc přála a proto mě rozčiloval Steve, tím svým komandováním a panovačností...přesto jsem si myslela, že chce Ellu pouze chránit. Nakonec jsem si mnohem víc oblíbila Calluma, který mi přišel v pohodě už od začátku...takže mi ho bylo taky moc líto, když zjistil pravdu.
A dost mě začíná zajímat Gideonův a Eastonův příběh, takže jsem ráda, že mohu hned sáhnout po dalším dílu.

rajcatko
29.05.2020 2 z 5

Zatím to vypadá, že svět Royalů je plný hnusných zlatokopek s andělskou tváří a drsných frajerů skrývajících duši plyšového medvídka. Výjimkou je samozřejmě hlavní hrdinka, ve všech bodech dokonalá bytost. Budu pokračovat ve čtení dalších dílů, ale už to začíná být trochu nuda.

karca5233
29.05.2020 5 z 5

No kde začít... Tak tohle jsem nečekala... Nemohla jsem přestat hltat stránku za stránkou, nedalo mi to spát. Tihle Royalové mě ničí :-)

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Líbila se mi detektivní zápletka, a i když byla celkem čitelná, bavila mě. Myslím, že Reedovi trochu reality prospělo, ale pevně jsem věřila, že to všechno dobře dopadne. Bylo to super a teď už se těším na Eastona.

ivca84
09.05.2020 5 z 5

ela si uziva hodne krusné chvile od doby kdy se ji v zivote objevi clovek o kterem si myslela ze ho v zivote nepozna

Kristy.Seb
08.05.2020 5 z 5

Celou dobu jsem přemýšlela, kdo by mohl být vrah. Tohle jsem teda nečekala. Líbilo se mi, jak bratři drželi při sobě.

florentinas
05.05.2020 4 z 5

Skvělé čtení

Marfuška89
04.05.2020 5 z 5

Ty kokos... Čtu pokračování romantické série nebo detektivku?
Jak už jsem napsala u předchozího dílů - tuto sérií miluji! A opravdu me Royalové zničili! Ale také je miluji!

majavcelicka
03.05.2020 5 z 5

Opět velmi povedená kniha. Velmi čtivá. Jen jsem trošku tušila jaký bude konec. Ale neubralo na tom chtít číst dál a dál. Už se tu na mě těší další díl a já na něj.

dominica_smith
02.05.2020 5 z 5

TIHLE ROYALOVÉ VÁS ZNIČÍ
No to tedy ano, kradou mi spánek, myšlenky i čas. Ale nejsem jiná než Ella nebo kterákoliv jiná holka. Nechám se zničit ráda a dobrovolně, protože sérii Royalovci prostě nejde nemilovat.

Myška43
26.04.2020 5 z 5

Jsem naprosto unešena. Tušila, jsem, kdo bude vrah, ale nešel mi do hlavy motiv, no teď už to vím. Super díl s dobrým koncem, rodina vyhrála, utužilo to vztahy a opět jsem se přesvědčila, že nejlepší přítel, je ten nejhorší nepřítel!!! Musím si dát chvíli od Royalů pauzu a pak hurá na Eastona.

petulkapeta
22.04.2020 5 z 5

tak taka detektivka...jsem na sebe pyšna že jsem poznala vraha,ale chudak Reed že jsi tim musel projit,jinak užasne,napinave,prostě super počtení..hlavní je čist cfelou serii ať to dava smysl :)

knihomolka78
10.04.2020 5 z 5

Je neuvěřitelné, že ani ve třetím dílu autorce nedošel dech a opět je to velmi čtivé.
Přestože se Royalovi často chovají typičtí rozežraní zbohatlíci, tuto rodinu jsem si od prvního dílu zamilovala a tak bylo trochu smutné sledovat, jak se nespoutané chování celé rodiny stalo nepřímými důkazy vstupenkou do vězení. Reed je od počátku trochu vztekloun, ale vždy pro něj byla rodina na prvním místě, což tady svými životními rozhodnutími, která ochrání především jeho blízké, jen potvrzuje.
Vrah mě moc nepřekvapil, byl mi nesympatický od první chvíle.
Trošku mě mrzelo, že byl konec tak useknutý, chyběla mi tam ještě jedna kapitola, ale rozhodně to stálo za přečtení.

Luc.i
05.04.2020 4 z 5

Knížka se mi líbila, byla čtivá, měla spád, bylo to napínavé a i když jsem vraha odhadla spravne tak jsem chtěla vědět motiv. Předchozí díl se mi líbilo víc. Nejvíc mě tady rozčiloval Steve, ještě snad nikdy mě žádná postava nevadila tolik pokaždé když se tam objevil tak bych tu knížku nejradši zahodila. Opravdu dobře napsaný charakter

Adél784
08.03.2020 5 z 5

Skvělá!!!stejně jako předešlé dva díly.:)tento díl uzavírá trilogii o Elle a Reedovi a další díly budou spíše o Eastnovi:)moc se na ně těším:)))tento díl byl spíše detektivka, pachatele jsem odhadla brzy, ale i tak mě bavilo knihu číst:)doporučuji celou sérii Papírová princezna 5/5:)))

ewi
23.02.2020 2 z 5

treti diel je "prusvih"...autorka by sa mala drzat svojho zanru a nepustat sa do podobnych experimentov, ako je tako "pseudodetektivka" ...cele to bolo nezazivne, bez naboja, postavy jednofarebne...a prekladatelke by som doporucila synonymicky slovnik ...