Padlý dědic

Padlý dědic https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380048/bmid_padly-dedic-MOG-380048.png 4 904 168

Royalové / Royalovci série

Easton Royal je bohatý, chytrý a sexy. Jediné, po čem v životě touží, je bavit se. Následky svých činů nikdy nedomýšlí, protože ani nemusí. Dokud se neobjeví Hartley Wrightová, která jeho bezstarostným životem otřese. Je jediná, která ho odmítla, přestože ji přitahuje. Easton se v ní nevyzná, a tím spíš jí nedokáže odolat. Hartley o něj nemá zájem. Tvrdí, že by měl nejdřív dospět. Možná má pravdu. Výčitky. Pravidla. Nepřátelé. Poprvé v životě Eastonovi jméno Royalů k ničemu není. A brzy zjistí, že čím výš začínáte, tím tvrději můžete spadnout. Kniha obsahuje i bonusovou novelu Poskvrněná koruna Gideon, nejstarší z bratrů Royalových, byl z nich vždy ten nejrozumnější a odjakživa se s láskou staral o matku i mladší sourozence. Jako všichni Royalové má ovšem i on svou temnou stránku a tajemství, které dlouho střežil a jež ho připravilo o Savanninu lásku. Savanna by na minulost po Gideonově boku nejradši zapomněla. Teď, když spolu obývají stejný kampus, to ale tak jednoduché není. Nemůže popřít, že ji Gideon stále přitahuje, na jeho zradu však zapomenout nedokáže. Získá Gideon její srdce? Přesvědčí Savannu, aby mu dala druhou šanci?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Fallen Heir, Tarnished crown , 2017

janno69
29.09.2018 5 z 5

Joooo, tihle Royalové, Vás opravdu zničí. I tento díl byl skvělý. Jen mě mrzí, že Gideon a Savanna nemají svou vlastní kompletní knihu, novela byla moc pěkná, ale zbytečně krátká a uspěchaná. Eastona prostě nelze nemilovat, i když se většinou chová jako debil, v hloubi srdce je to zlatíčko. Jdu se pustit do Prohnilého království, už se na něj těším.

Elčokča
20.09.2018 4 z 5

Přesto, že nemám ráda nedořešené konce, v tomto případě se mi líbil a jen díky němu dávám 4*.Oproti předchozím dílům, kde byl Easton sympaťák, mi tady vůbec nesedl. Hlavně mě štvalo, jak se na každé 5. straně chvástal- Já jsem Easton Royal.

Kekik
18.09.2018 5 z 5

Plný počet hvězd patří pouze Padlému dědici.
Poskvrněná koruna- Tak tady mě autorky poprvé zklamaly. Na příběh Gideona a Savanny jsem se velmi těšila. Když jsem zjistila, že se střídá současnost s minulostí, těšila jsem se ještě více. Zklamalo mě, že když byl děj v minulosti, důležité okamžiky tam chyběly, jiné byly velmi uspěchané a tak to bylo i v současnosti. Jejich příběh by si zasloužil samostatnou knihu, kde by vše začalo pěkně od začátku a byli bychom u všech jejich radostí a starostí... Škoda, velmi by mě jejich celý příběh zajímal. Hodnocení- 3 hvězdy.
Padlý dědic- Tak tady jsem si spravila chuť. Easton pokazil fakt vše, co se dalo. Padlý dědic má grády a Easton dokonce odstrčil Reeda z pomyslného žebříčku Royalů. Takovýhle "grázlíci" u mě vedou. No a konec ??? Jasně že jsem hned hmátla po pátém dílu. Těch otázek, na které chci znát odpověď, je vážně dost. Hodnocení- plný počet.

astra3
14.09.2018 4 z 5

Byla by to taková docela pěkná romantika, kdyby Easton nebyl pořád v lihu a celé to nějak dopadlo. Teď musíme čekat na pokračování.

Jupijow
10.09.2018 3 z 5

Trochu nechápu, proč se oba příběhy nevypravávěly paralenně, škoda. Easton byl vždy zajímavější charakter než Gid, ale v téhle knížce už byl spíš trapný a omezený, než vtipný a okouzlující. Takže by mě vůbec nevadilo, kdyby Gid a Sav měli vice prostoru. Minimálně proto, že mi jejich příběh příjde víc realnější (tak jak to jen jde v Royalovic svetě :) ).

veronika0382
07.09.2018 5 z 5

Všichni, kdo četli alespoň nějaký díl, vědí, že ani nevíme proč, ale série je čtivá a návyková, a to vysoce! Infarktové konce nás štvou a zároveň nám berou dech. Opět pecka :-) Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách.

ves.lucie
07.09.2018 5 z 5

Je škoda, že se u tohoto dílů nevěnovali více Gideonovi a Sav, myslím, že z jejich příběhu nebylo odhaleno vše a myslím, že bychom si "zasloužili" vědět více :-D když už nás ti Royalové mají zničit :-)

Easton byl frajer a parádní postava už od prvního dílu, ale někdy mě v tomto díle tak točil, že jsem si říkala, že už to snad není možné, že nepřemýšlí a hned střílí co má na jazyku :-) závěr byl trochu dramatický a jsem zvědava, jak to autorka dotáhne v posledním díle.

Celu sérii doporučuji, je to skvělé čtení!!!

Monika82
07.09.2018 5 z 5

Eston mě bavil už od začátku, tak že jsem ráda že vyšla knížka o něm. Je super a můžu jenom doporučit.

erulka
06.09.2018 4 z 5

Myslím si, že autorka velmi kvalitně navázala na předchozí tři díly. Život Eastona byl zajímavý a čtivý. Konec mě opět velmi překvapil a těším se na další díl. Součástí knihy je i novela, která se věnuje Gideonovi. Zde mě mrzí, že některé věci nebyly vůbec vysvětlené, třeba jak se Dina dostala k fotkám Samanthy apod. Třeba bude i Gideonův příběh pokračovat v další knize, uvidíme, nechám se překvapit.

mourek-veronika
05.09.2018 3 z 5

Na Eastonovu knihu jsem se moc těšila, protože jsem se po Paláci lží ještě nechtěla s Royaly rozloučit. Eastona jsem měla z bratrů Royalových nejradši hned po Reedovi, ale musím přiznat, že mě docela nepříjemně překvapil. Myslela jsem si, že jeho chování v původní trilogii už bylo dost za hranou, ale tentokrát byl namol prakticky pořád, choval se sobecky, neustále měl potřebu se vytahovat a nejhorší na tom všem bylo, že si ani nepřipouštěl, že dělá něco špatně. Pokaždé, když se mu někdo snažil pomoct nebo ho trochu umírnit se na ty lidi akorát utrhoval a ještě si připadal děsně ukřivděně. A to, jak měl pořád potřebu připomínat, že to byl on, kdo se s Ellou líbal jako první, a tvrdil, že ji vlastně Reedovi přenechal, mě taky neskutečně štvalo.
Na druhou stranu Hartley jsem si docela oblíbila a mrzelo mě, že máme celou dobu k dispozici jen Eastonův pohled. Na to, kolik toho musela vytrpět, se snažila nedat na sobě nic znát, ke všem byla milá a přátelská, i když si to někdy nezasloužili. Moc ráda jsem viděla i kousky ze života Elly a Reeda, kteří pro mě byli takové světlo na konci tunelu a já skákala radostí pokaždé, když se v knížce objevili. Někde jsem četla, že Ella ztratila grády, ale musím říct, že se chovala stejně jako v předchozích dílech a nijak se nezměnila (a to myslím v tom nejlepším :)). Jak je už u Royalů zvykem, nejvíc šokujících věcí se stane na posledních stránkách a ani tady nechybí pořádně napínavý otevřený konec, takže další díl nejde moc odkládat.

Co se týče Poskvrněné koruny, byl to takový milý bonus. Gideona jsem si nikdy vyloženě neoblíbila, protože se v příběhu vždycky mihnul jen na chvíli, takže jsem neměla šanci ho moc poznat. Savana na mě předtím taky nijak velký dojem neudělala, ale v jejich příběhu byli oba sympatičtí a přála jsem jim, aby si minulost vyřešili a vrátili se k sobě. Trochu mi ale vadilo, že na jedné stránce je na něj Savana naštvaná a nechce mu odpustit a na další už spolu jedou na rande bez jakéhokoli předchozího vysvětlení. Měla jsem pocit, že jsem musela vynechat aspoň 20 stran, kdy došlo k nějakému smíru, a chvíli jsem byla dost zmatená.

dancav28
04.09.2018 5 z 5

Knížka byla skvělá. Začnu poskvrněnou korunou. Tato část byla super, akorát mě mrzí, že jí autorka věnovala tak málo. Klidně bych z ní udělala samostatnou knihu. Příběh byl dobrý, ale nebylo by špatné ho více rozvést.

A kniha padlý dědic? No nemám slov. Ze začátku jsem tomu moc šancí nedávala, ale po pár stránkách jsem se začetla a bylo to v pohodě. Eastona jsem si oblíbila už dříve, takže i tady se mi líbil, akorát bylo někdy až moc otravné jak stále lezl ta Hartley. Ale jinak se mi kniha moc líbila. A ten konec? No budu se muset co nejdříve pustit do pátého dílu. Snad to bude o něco veselejší :)

Evickar
03.09.2018 3 z 5

Musím říct, že Sav od Gideona bych asi na více stránkách nesnesla, obzvlášť při flashbacích. Takového rozmazleného fracka jsem snad ještě nikde neviděla. Easton opět po... všechno, co může. Svoje chyby neustále opakuje a ať už se stane cokoli, nikdy se z chyb nepoučí. Harley mi přišla jako jediná normální, stejně tak nový příchozí do fotbalového týmu. Takového kluka bych si představovala jako hlavního hrdinu. Jinak se kniha čte úplně sama a zhltla jsem ji za den. Mimochodem, asi poprvé mi Ella lezla hodně na nervy. Chvílemi jsem ji nemohla vystát... a Reed mi trochu chyběl, ale chápu, že je tato kniha o Eastonovi, ale i tak mi přijde, že ho spisovatelka úplně odsekla od rodiny.

Market = )
31.08.2018 4 z 5

Hm, tak už chápu, proč si všichni pochvalovali spíš tu Gidovu část, ta se mi fakt líbila. Eastnova mi přišla zbytečně komplikovaná, ale to prostě zase asi narážim na to, že celá série není co do dramatičnosti úplně to, co bych si představovala :-D (a píšu to i proto, že už jsem v půlce posledního dílu a tam je to ještě horší...).

keiko33
30.08.2018 5 z 5

Easton je Easton. Je to to taky somarik, aj ked sa tvari sebavedome, ma srdce na pravom mieste, ale to zistil az vdaka Hartley. Ten koniec bol teeeda.

rampapa
29.08.2018 5 z 5

Easton je holt Easton.Na tuto knížku jsem se velmi těšila.A překvapila mě dosud tak jako žádná předtím. Velmi doporučuji.A těším se na další díl.

betule3
28.08.2018 5 z 5

Na Padlého dědice jsem se šíleně těšila, protože sérii Royalové miluju. Poskvrněná koruna mi přišla trochu slabší. Ne, že by mě nebavila, ale přišlo mi, že Savanna Gidovi až moc lehce odpustila.
Padlý dědic byl skvělý (kdo by nemiloval Eastona?:)). Příběh byl jako vždy velmi čtivý a napínavý. A jak už je v téhle sérii zvykem - co to sakra bylo za konec?? Teď zase nevydržím čekat na další díl. :D
I když kniha neměla na původní trilogii, neskutečně jsem si její čtení užívala a moc mě bavila.

Barulinkas
24.08.2018 3 z 5

Zatím asi nejslabší kniha ze série. Každopádně cením to, že jsme se mohli mrknout Eastonovi do hlavy, jelikož je to oblíbená postava a my jsme se mohli dozvědět víc. Nu a co? Že by se nám Easton vážně zamiloval?? No necháme se překvapit :-)

Lucuschka
23.08.2018 3 z 5

První příběh mě docela zklamal-taková nemastná a neslaná romantika s rychlým happy endem až k neuvěření. Kdo zná Elle a její psaní o to větší zklamaní :-( Druhý příběh o Eastonovi mi ovšem spravil chuť a opět jsem začala věřit v lepší zítřky ohledně příběhů Elle a spol. ;-) Teď už budu jen vyhlížet netrpělivě pokračování a konec tohoto příběhu :-)

Petra.M
19.08.2018 4 z 5

Nechci ani hodnotit novelu Poskvrněná koruna, která byla zařazena do této knihy. PROČ?! Shrnout na pár stránkách milion postav a ještě Gideonovu a Savanninu minulost i současnost zároveň byl podle mého úplně nesmyslný nápad. Buď napsat celý jejich příběh a nebo to nechat tak.
Tahle kniha má být přece hlavně o Eastonovi! A to se nakonec i docela povedlo, protože Easton Royal, to je úplně jiné kafe. Je to hlupák i chytrák, přitažlivý i otravný, boží i na zabití, a to je na něm to nejlepší. Jeho osobnost je jedinečná a přesto i reálná. Dělá chyby jako každý smrtelník a docela krutým způsobem za ty chyby pyká, i když mu to často ani nedochází. Líbilo se mi, jak se plácal v tom neznámém citu k Hartley, která byla tou hlavní "hrdinkou" v pravém slova smyslu.
Věřím a doufám, že další díl vydají co nejdřív, protože příběh Eastona a Hartley tímto dílem teprve začal.

Damienronnie
17.08.2018 2 z 5