Padlý dědic

Padlý dědic

Easton Royal je bohatý, chytrý a sexy. Jediné, po čem v životě touží, je bavit se. Následky svých činů nikdy nedomýšlí, protože ani nemusí. Dokud se neobjeví Hartley Wrightová, která jeho bezstarostným životem otřese. Je jediná, která ho odmítla, přestože ji přitahuje. Easton se v ní nevyzná, a tím spíš jí nedokáže odolat. Hartley o něj nemá zájem. Tvrdí, že by měl nejdřív dospět. Možná má pravdu. Výčitky. Pravidla. Nepřátelé. Poprvé v životě Eastonovi jméno Royalů k ničemu není. A brzy zjistí, že čím výš začínáte, tím tvrději můžete spadnout. Kniha obsahuje i bonusovou novelu Poskvrněná koruna Gideon, nejstarší z bratrů Royalových, byl z nich vždy ten nejrozumnější a odjakživa se s láskou staral o matku i mladší sourozence. Jako všichni Royalové má ovšem i on svou temnou stránku a tajemství, které dlouho střežil a jež ho připravilo o Savanninu lásku. Savanna by na minulost po Gideonově boku nejradši zapomněla. Teď, když spolu obývají stejný kampus, to ale tak jednoduché není. Nemůže popřít, že ji Gideon stále přitahuje, na jeho zradu však zapomenout nedokáže. Získá Gideon její srdce? Přesvědčí Savannu, aby mu dala druhou šanci?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380048/padly-dedic-jfl-380048.jpg 4.484

Royalové (4.)

Fallen Heir (2017)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Baronet

1moniccka
včera

Za mě to byl nejslabší díl i když byl s vím způsobem jiný.Poskvrněná korunka byla strašně rychle ukončena.padlý dědic doufám že to nebude podle nazvu knížky pravda skončilo to hrozně už se nemůžu dočkat pokračovaní hlavně ať to skončí dobře jinak to nedočtu bez slziček

tereza..23
předevčírem

Poskvrněná koruna:
Čekala jsem víc. Když Ella nastoupila do Aston Parku, byla to právě Savanna, kdo ji varoval, aby se držela dál od Royalů. Nechápu tedy její chování v tomhle díle.
Za prvé: Podvedl ji. Se starší ženskou.
Za druhé: Poslala mu fotku, když byla nezletilá. Vážně, na co sakra myslela?
Za třetí: Chovala k němu nenávist tři roky, myslím. A najednou to dokáže jen tak odpustit? Sakra on ji podvedl. Ano, jsem zrovna jedna z těch, které nevěru neodpustí. Dobře, Gideon to udělat musel ale přišlo mi to strašně.. rychlé. Párkrát se pohádali, ona přiznala, že ví, proč ji podvedl a najednou ho zase strašně moc miluje..? Nevím..moc mi tenhle jak bych to nazvala..půldíl nesedl

Padlý dědic :
První by mě zajímalo, jestli Sebastian opravdu umřel. Doufám, že ne. Knihu jsem četla dva dny. Měla bych to asi i rychleji ale tenhle díl mě úplně nepohltil. Felicity je mrcha to je jasné. Nevím Reed a Ella mi víc sedli. Je zajímavé vidět to z Eastonova pohledu. Asi takový TEN okamžik, který v knize nastane byl, když se otec Hartley zmínil, že jeho otec by mohl být Steve a následná nehoda na konci. Určitě jsem ráda, že jsem si přečetla další díl ze série Royalové ale k tomuhle jsem se zatím nejméně upnula.

MarKy95
předevčírem

Knížka je čtivá, zajímavá. První část mě moc nebavilo, bylo to takové moc rychlé... Každopádně jsem zvědavá, jak to dopadne a nemůžu se dočkat.

aneta147

Ahoj, nevíte zda Sab doopravdy zemřel ?
Kniha byla zajímavá, ale jak tady bylo už mnohokrát zmíněno Estonsko mě sklamal a Savanna taky.

Petra38

Uff no nevim jak to presne rict ale podle me to byl nejslabsi dil ze serie. Od Eastona jsem cekala vic. Vlastne jsem se na nej tesila, je to takovy rebel. Co se tyka Gideona tak to bylo takovy hrc- prc a najednou ho Sav zase hrozne milovala? No dobre no ,bylo to takovy nedotazeny. Proste tento dil ze me vykresal emoce az na uplnem konci pri te nehode s dvojcaty, to me sakra mrzi....

ajak

Je velice zvláštní se dostat do Eastonovi hlavy :D

Arianne

Celkem se mi to líbilo. Určitě je to velmi čtivé, stránky ubírají jako nic a za chvíli se řítíte ke konci. Nevím, buď je to tím, že střední mám dávno za sebou a ty jejich intriky mi přijdou zcestné, zbytečné a dětinské, možná nejsem ta pravá jižanka, abych to pochopila. Ale nějak nejsem schopná najít cokoli sympatického na takové postavě jako je Easton. Kdyby kdokoli do sebe otočil 3 flašky tvrdého chlastu, skončí v nejlepší případě na zemi v nejhorším v nemocnici, ale rozhodně se nejde procházet po pláži. Ella tu byla za totální blbku, tak arogantní a protivná, až jsem si říkala, jestli je to ta samá osoba. Hartley byla snad jediná, kvůli komu to stojí za to číst.
Co je mi líto, tak že Poskrvněná koruna byla tak zkratkovitá. Gideon by si zasloužil mnohem více místa, jak to se Savannah zkoulel, bylo ve finále trochu o ničem a je to neskutečná škoda. Rozhodně by stálo za to jejich příběh víc natáhnout, napnout a nenechat se lapit tak rychle. Nechápu, proč nemohl mít samostatnou knihu, nemusí být přece všechno nutně trilogie.

jani.ruzicko

Tak jo, z toho konce mám fakt paniku.. jako vážně jsem dost vyděšená, jak tohle dopadne :-o taky jsem na sebe naštvaná, že jsem nepočkala na další díl, abych mohla hned navázat... =/ no, ještě že to nebude už dlouho trvat =)

Easton je prostě Easton a můj oblíbenec nezklamal. Když se chová k lidem, které má rád, ochranitelsky, je velmi těžké si ho nezamilovat, pokud ale má ty své jiné nálady, výlevy a nelogické "boty", nejradši bych mu za to nakopala! =)
Ovšem Hartley a její podělaná rodina, to je taky něco. Pokud by se ke mně takto chovali, rozhodně bych je neprosila, aby mě vzali zpátky. Ale asi se to dá pochopit, díky její mladší sestře.

Příběh Gideona a Savanny byl milý, ale bohužel krátký. Je to zvláštní, v předchozích dílech mi Gid přišel jako blbec, ale v Poskvrněné koruně mě velmi překvapil, v dobrém slova smyslu.

Takže určitě do toho a těším se na pokračování. =)

TTwigy

To jako fakt? Co to je za pitomý konec..!!!!! No jen doufám, že následující díl bude brzo.. Klidně mohla být jedna kniha o Gideonovi a jedna o Eastovi...než příběh jednoho bráchy zkrátit a druhého useknout v tom nejnapínavějším....horší jak nějaká telenovela :-D

Romish

Kniha určitě nezklamala :) Příběh Reeda a Elly mi možná přišel o něco zábavnější protože Ella byla taková od rány a nemazlila se s nikým ale i tak jsem spokojená. Příběh Gida a Sav mohl být delší ale nevadí. Na Easta sem se těšila a pohled do jeho mysli stál za to. Poslední díl jsem si přečetla v originále a stejně sem si ho objednala i v češtině, rozhodně něco co nesmí chybět v knihovně :)

Mininka

Co jiného k tomu dodat než... Kdy už sakra bude další díl? :D

Poskvrněná koruna - trochu mě zamrzelo, jak to rychle skončilo. Těšila jsem se, jak bude Gideon dýl přesvědčovat Savannah o tom, proč je pro ni ten pravej. Nicméně bylo supr číst si jeden příběh o něm, jelikož v předchozích dílech neměl až takový prostor stejně jako Easton.

Padlý dědic - nakouknout do Eastonovi hlavičky bylo skvělý, jeho zvrácená mysl mě nadchla! Jen ten konec proboha!! Jak to mohlo vůbec takhle skončit?!

fa.sci.ko

Na Eastona jsem se neskutečně těšila, protože je to prostě Easton, kterého si nešlo v předešlých dílech nezamilovat, a rozhodně nejsem zklamaná. Nemůžu sice říct, že bych byla stejně nadšená jako po přečtení prvních dvou dílů Royalů, ale musím uznat, že autorské duo si udržuje laťku pořád dost vysoko.

MarkettT

Příběh Savanny a Gideona, byl fajn, jen by si zasloužil vlastní knihu a ne jen zkraceninu. Chování Eastona mi k nemu nesedelo a to samé u Elly, jinak kniha byla moc fajn :)
Snad tentokrat ,můj koment opět nepřesunou:D

Evka3814

Jako vždy skvělé čtení,tato autorka nezklame. Eastona sem si hned oblíbila;) každopádně ten konec mě dostal,už se nemůžu dočkat pokračování

wesia

Po Papirove princezne asi nejlepsi dil... Neni to vubec spatne, ale uz tech intrik (i z predchozich dilu) je nejak moc.... Easton se mi libil vzdycky ze vsech nejvic, ale nektere pasaze mi prisly trochu absurdni. Ukonceni? Proste si kupte dalsi dil☺

LilianaFalcon

Ono by to nebylo tak špatné... Je to krasně čtivě napsané, takže vám to nedá a prostě budete číst. Jen těch intrik je tam vážně hodně, Eastona mám docela ráda, jen nemám pochopení pro to, jak netečně všichni řeší jeho alkoholismus.

Kristyna.20

Jak mě příběh Elly a Reeda vůbec nebavil, tak tohle se mi moc líbilo!
Novela o Gideonovi a Savanně nic moc, takové vlažné čtení - neurazí, ale ani nenadchne. Za to Easton mě bavil moc, hlavně tedy ta bomba, která vyplula na povrch. Měla jsem už během čtení určité podezření. A ten konec... to je hřích, to takhle ukončit :) Moc se těším na pokračování!

LenRan

Super pokračování! Obě části se mi líbily a těším se na další díl :)

essidaven

Sice jsem si myslela, že se k této autorce již nevrátím, ale nakonec jsem neodolala. Na těch Royalech přece jenom něco bude...nebo jsem byla prostě jednoduše zvědavá, jelikož jsem četla první tři díly. Také je fakt, že kniha je opravdu čtivá, prostě, i když je to fáákt jednoduchý děj a občas mě překvapily naprosto blbé dialogy nebo situace(zápletka o pomstě je až moc divně vykonstruovaná), tak se to čte opravdu rychle a nemusíte u toho přemýšlet. Takže skvělá kniha do současných veder, nenáročná. Hlavním důvodem vedle zvědavosti byl Easton, jelikož z původní trilogie mi byl díky vtipným hláškám nejsympatičtější. Ovšem zklamalo mě, že tady se opravdu chová jako blb. Autorky jsou mistryně v "cliffhangeru" na další díl, takže ano, přečtu si ho:) P.S. Novela o Gideonovi byla taková nemastná neslaná.

V3runecka

Krátký příběh Gideona za mě nic moc, Sav je nesympatická, ale aspoň vše do sebe zapadá a Easton story? Super, celkem dobře rozjeté pokračování, už teď se těším na další díl.

Airin

Příběhy byly, jak už to tak u autorky bývá zvykem, velmi čtivé. Nemohla jsem se odtrhnout od čtení, tahle autorka je prostě kouzelnice. Skvělé oddychové čtení, u kterého se rozhodně nudit nebudete. Už se nemůžu dočkat, až vyjde Prohnilé království!
Více v recenzi od Bookhunter :)

peitho.1

Příběh Gideona a Savanny byl fajn, i když byl vzhledem k rozsahu hodně zkrácený.
Co se týče hlavního příběhu, na Eastona jsem se hodně těšila, zamilovala jsem si ho už v předchozích dílech a nezklamal mě ani tady, sice byl občas na facku, ale stejně ho nejde nemilovat, zato z Hartley jsem byla občas v rozpacích, někdy na něj byla až moc tvrdá a chvílemi se chovala spíš jako mrcha, než hodná holka (ale jasně, nejsem moc objektivní, nikdo není pro Eastona dost dobrý :p ) a jak jsem měla ráda Ellu, tak tady mi už taky lezla krkem. Ale celkově jsem si čtení užila a těším se na další díl :)

zuzikis

Kniha mě teda neskutečně dostala! Škoda, že nevydali další díl spolu s tímto. Emoce ve mě doznívají a já potřebuju vědět, jak to dopadne..

anishta

Obsahuje i knihu Poskvrněná koruna, příběh Gideona a Savanny, to se mi líbilo o chlup víc než Padlý dědic, ale i Eastonu příběh byl fajn, ale ten konec je na vraždu, ještě, že za chvíli vyjde další díl.

ptavichripkaa

Gideon a Savanna dobré, klidně mohl být jejich příběh delší. Musím se přiznat, že z Eastona jsem byla že začátku rozpačitá. Choval se divně a moc mi to k němu nešlo, protože v předchozích knihách byl sice hajzlík, ale měla jsem ho ráda. Ale v půlce knihy se to obrátilo a vrátíl se starý známý Easton... no a ten konec...

Onceuponthetime

Nejdříve jsem byla trochu rozpačitá, ale po pár stránkách jsem se ponořila do příběhu Gideona a úplně mu podlehla. Jen si myslím, že by si ten příběh zasloužil samostatnou knihu, takhle mi přišel moc zkrácený.
A příběh Eastona jsem si zamilovala, je úžasný! Ale to mě vlastně ani moc nepřekvapilo, protože tak je to u téhle autorky vždycky.
Moc se těším na pokračování, protože ten konec mě vážně naštval, takhle se kniha neukončuje, když mám ještě měsíc čekat na pokračování! To je mučení!