Ocelová princezna

Ocelová princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506871/bmid_ocelova-princezna-Qjd-506871.jpg 4 484 101

Royal Elite série

Princezna by neměla sesadit krále. Elsa Řekl, že mě zničí, a přesně to také udělal. Možná jsem prohrála bitvu, ale válka ještě ani zdaleka neskončila. Říká se, že každý převrat začíná prvním tahem. Nikdo se ale nezmínil, že mě král při svém pádu strhne s sebou. Aiden Pokud malá princezna od Steelových chce válku, pak ji dostane. Existuje jen jedno pravidlo: buď moje pravidla, nebo žádná. Jen se nestyď a ukaž mi, co v sobě máš, miláčku. Ocelová princezna je druhým dílem série Royal Elite. Je to temná romance o středoškolském tyranovi pro zralé mladé čtenáře a obsahuje kontroverzní situace, které mohou někomu připadat urážlivé. Tato kniha je součástí trilogie, nejedná se o samostatný román.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Steel Princess , 2019

denniys
07.05.2023 3 z 5

Kniha drží stejnou úroveň jako první díl.. je plná klišé, předvídatelná, ale čtivá, užila jsem si ji a na další díl se překvapivě docela těším

Tess61
03.05.2023 4 z 5

Kniha byla opět stejně nerozhodná jako první díl. Střídají se pocity, že knihu už číst nebudu a nemohu ji odložit. Za mě tedy autorka nechá děj stále dokola opakovat a pak se spustí lavina odpovědí, které si pak člověk ani moc vychutná. Avšak jsem zvědavá na závěr příběhu.

Čtenářka368
02.05.2023 4 z 5

Série pokračuje velmi kvalitně, i když první kniha pro mě byla natolik silná, že druhá už byl přeci jen malinko odvar. Nicméne pořád velmi chutný odvar, co jsem přečetla prakticky na jeden zátah. Konec vás opět naláká, ale pravda je, že už se na třetí díl netřesu tolik jako na druhý. Nicméně autorka by si zasloužila překlad dalších knih do češtiny!

KajinaH722
02.05.2023 5 z 5

Zamilovala jsem se do této série. Líbil se mi první díl,tak i ten druhý. Celé jsem to zhltala a četla dál až jsem nedokázala přestat. Myslím že jsem se do to silně vžila,že teď na nic jiného nedokážu myslet. Opravdu povedené a nemůžu se dočkat až vyjde v překladu češtiny i třetí díl. Snad nebudeme čekat rok a bude to kratší čekání :)

Jája92
01.05.2023 4 z 5

Pustila jsem se do čtení pozdě večer a jak jsem správně předpokládala, nedokázala jsem knihu odložit a musela ji přečíst na jeden zátah.
Už dlouho se mi nestalo, abych četla o tolik toxickém vztahu. Aiden je prostě manipulativní parchant. Autorka se soustředila hlavně na sexuální scény plné násilí. Elsa je kontroverzní postava, u které nevíte, jestli s ní soucítit nebo ji nenávidět. Mezitím se odehrávají nenápadné další příběhy s vedlejšími postavami, kterým se autorka věnuje samostatně v dalších knihách.
Jestli mi při čtení něco rozčilovalo, tak to byla rozhodně věta Zacukalo mu levé oko. Když jsem tuto větičku četla již po desáté měla jsem sto chutí Aidena udeřit po hlavě, opravdu.
V této knize se autorka snažila vysvětlit temnou minulost hlavních hrdinů, nic převratného se tu v podstatě nestane krom mnoho sexu a slz Elsy. Samozřejmě kniha končí tak, aby jste zatoužili přečíst další díl.
Jen mě mrzí, že v češtině nejspíš nikdy nevyjdou všechny knihy autorky, napsala jich mnohem víc ( zatím 32 knih..)
V této sérii se jedná o Cruel King, Deviant King, Steel princess, Twisted Kingdom, Black Knight, Vicious Prince, Ruthless Empire a o závěrečnou Royal Elite Epilogue....
Překvapivé je, že nyní má v cz vyjít kniha Vláda krále, když po Ocelové princezně následuje Twisted Kingdom, která uzavírá příběh Aidena a Elsy.

petraLI
29.04.2023 4 z 5

Na druhý díl jsem se opravdu těšila. Nicméně jsem trochu zklamaná, protože kromě sexu a slz se toho moc nedělo. Elsa mi vyloženě lezla na nervy, její snaha mít na vrch jí vždy po prvním nezdaru pustila a tak to doplnila kaluží slz. No první díl pecka, druhý trochu zklamáni, tak uvidíme co nám přinese díl třetí.

Bryel
29.04.2023 5 z 5

"Jsme nepřátelé, že ano?"
"Možná."
"V tom případě to skončilo."
"V tom se právě pleteš, miláčku. To, že jsme nepřátelé, nemění nic na tom, že jsi k*rva moje."
Elsa je závislost, která se mi dostala pod kůži a nyní mi proudí žilami. Mám ji v krvi.
Musel bych vykrvácet, abych se jí zbavil.
A pochybuju, že by to stačilo. Stejně by mě neopustila.

Parádní dark romance! Je tu určitá podobnost se stylem Amo Jones.
Ocelová princezna je silně návyková toxická kniha. Aiden je ještě více zvrácený majetnický tyran než v předchozím díle. Elsa s ním po celou dobu drží krok. Na povrch vyplouvá jejich společná minulost.
Je to ujeté a čtivé tak moc, že jsem se vůbec nedokázala odtrhnout. Takže obligátní otázka: Už bude další díl? :)

Juici
29.04.2023 5 z 5

.. Tati? ..

Wohó, takže si na vlně Royal Elite jedu i s druhým dílem. Je to prostě jízda a hodně mě to baví. Kniha Ocelová princezna zůstává v tempu, jako první díl.

Atmosféra knihy už se začíná dost měnit, protože začínáme rozmotávat problém. Nahlédla jsem konečně do minulosti jak Els tak i Aidena. Vše ale zůstává velmi napínavé a eroticky nabité. Šikana už není úplně hlavní téma knihy. Moc fandím lásce hlavních hrdinů. Jsem docela v šoku, čím vším si museli projít. Stále zůstává mnoho věcí neodtajněných.

Po dlouhé době mi utíkají stránky tak moc, že si vždy říkám, že to není ani možné. Miluji humor, který je v knize. Nejvíc jsou narážky mezi jezdci, které mě opravdu baví.

Bohužel mám jeden jediný problém. Dost velký. Kdo má sakra vydržet čekání na posední díl?!

Elize
28.04.2023 5 z 5

Stejně dobré a rychlé jako první díl, člověk to zhltne za den, maximálně za dva. Trochu mám problémy pořád s hlavní hrdinkou, nemůžu jí úplně přijít na chuť, ale Aiden to je paráda, líbí se mi, že zůstal pořád stejně temný a vyšinutý psychopat, rozhodně to k němu sedí a hrozně jsem mu držela palce proti jeho otci. Nemůžu se dočkat dalšího dílu! A samozřejmě oceňuji i moc pěknou obálku.

Micandy
26.04.2023 5 z 5

Jestli mě kniha baví, poznám i podle toho, jak rychle ji přečtu a tady to byly 2 dny. Autorka píše opravdu čtivě a napíná vás, vždycky vytáhne jen drobečky. A na konec si nechá ten nelepší drobek a Vám spadne brada, takže konec je opravdu na nervy.
Aiden je člověk , kterého bych nechtěla potkat, ale beru to jako fantasy žánr, šokující, abnormální a zvrácený román. Není to pro každého, ale mě ty šílenosti baví číst a také to tajemno, které se odkrývá. Jak už někdo psal , trochu mi autorka připomíná Kate Stewart a její havrany. Styl psaní mě držuje ve střehu a každou stránku hltám.
Za mě doporučuji, kdo má rád neobvyklý román obalený temnem.

Dizzy3
25.04.2023 5 z 5

O chlup slabší než první díl, až na ten konec, ten byl tedy ještě víc šílenější než u prvního dílu. Celkově mi tento díl oproti jedničce přišel takovej jemnější co se týče určitých scén :D přesto to bylo pořád čtivé a knihu jsem zhltla během dne. A fakt žeru Ronana :D ty jeho kecy jsou prostě nejvíc :D Jsem zvědava na Knoxe a jak do toho všeho zapadá Adam. Teď už jen vydržet než vyjde trojka.

nina3905
21.04.2023 4 z 5

Kniha sa čítala ľahko, mala predvídateľný priebeh ako iné romantikuš knihy. Avšak z toho dielu som trošku sklamaná, pretože som očakávala od neho trochu viac. Nevadí, určite siahnem aj po pokračovaní.

badliar_id
20.04.2023 3 z 5

3.5/5*

"Loving me is a one-way road, sweetheart. You can never go back. You can never fall out of love or any of that shit. Its permanent and its for life."
Stále mám ke knize pár výhrad, ale bavilo mě to. Jsem ráda, že jsme se konečně dozvěděli něco o minulosti hlavních protagonistů. Konec opět otevřený, takže už se nemůžu dočkat třetího dílu.

Leniii
19.04.2023 5 z 5

Četlo se to skvěle ale ten konec? Sakra, potřebuju další díl

anezka1711
19.04.2023 4 z 5

Čekala jsem, že poslední 3 stránky budou zvrat jak něco. Slzy v očích jsem měla. Je mi líto Ellie, protože ten konec, jak Jonathan vytáhne karty na stůl je síle

MAU256
18.04.2023 5 z 5

"Proč nechceš, abych tě milovala?" zašeptám. "Když mě začneš milovat, není cesty zpět, miláčku. Nemůžeš se vrátit. Nemůžeš přestat. Je to trvalé a na celý život."

Tak tohle byla zas jízda. Už se zde pár věcí objasnilo. A zas tu máme ten konec. Kde je další díl???

werunka488
18.04.2023 4 z 5

Stejně jako první díl, děj měl všechno. Jenom byl trošku slabší než ten první ale i tak už se nemůžu dočkat na třetí díl. Nejvíce mě zajímá jak to všechno skončí.
ale jinak kniha se čte sama, a líbí se mi jak je psaná. ;)

Majuš333
18.04.2023 5 z 5

'Ďáblové jsou nenapravitelní. Ďáblové mohou jen shořet.'

Pokračovania bývajú skoro vždy slabším odvarom, ale to sa pri sérii 'Královská elita' tvrdiť nedá!
'Zvrhlý král' strhol lavínu a 'Ocelová princezna' tú lavínu živí :)
Aiden mi miestami pripadal ako vyšinutý robot a aj keď som sa niekedy nad tou určitou šikanou, miestami až brutalitou v duchu otriasala, na mojom hodnotení to nič nemení...

PS: Určite sa neviem dočkať, ako to s Aidenom a Elsou dopadne, ale viac ma láka záver celej série s Coleom a Silver :)

'Člověk musí být bestie, aby dokázal nějakou bestii zničit.'

anishta
18.04.2023 2 z 5

To snad ne! To jsou prostě knihy k na*rání! Stejné pocity jsem měla z některých knih Amo Jones.

Za mě 75 % knihy o ničem, vynechat sexuální scény, tak máme příběh na 30 stran. Jo vím, že je to určitý žánr, kde to patří, ale tady to bylo tak uměle cpané snad do každé kapitoly! Bylo toho tolik, že mě to nudilo.

Každopádně když už se konečně něco dozvíme tak bum, bác, konec knihy přátelé! Tak zase příště a samozřejmě, že chci vědět co bude dál, takže se k téhle sérii musím vrátit...

Haňulilinka
17.04.2023 5 z 5

Knihu jsem přečetla na jeden zátah ostatně jako první díl. Několikrát mi ukápla slza a z toho, jak kniha končí, respektive nekončí, mi spadla brada. Bavilo mě spojovat si jednotlivé dílky životů hlavních hrdinů. Když už jsem si myslela, že vím co jak je a bude, tak přišel konec knihy a v hlavě jsem měla zase xy otazníků.

sex

Rina Kent