Pekárna v Brooklynu

Romantický a vtipný příběh o cestě do Brooklynu, lahodných dortících, lásce i přátelství. Vydejte se na výlet do města, které nikdy nespí, a nechte se okouzlit! Sophie doufá, že ji její přítel James už brzy požádá o ruku. Jenomže všechno dopadne jinak a Sophie se rozhodne přijmout stáž v americkém časopise. Odjezd do New Yorku je pro ni spíš útěk než životní příležitost. Naplno se vrhne do práce a nemyslí na nic jiného. A už vůbec ne na lásku. Ubytuje se nad maličkou pekárnou sympatické Belly, která peče ty nejúžasnější dortíky v celém Brooklynu. Spřátelí se a Sophie začne volný čas trávit v její pekárně a pomáhá jí s pečením sladkostí i svatebních dortů. Jenže Bella má bratrance Todda, obletovaného, šarmantního a naprosto neodolatelného. Má jen jednu chybu – odmítá jakýkoliv vážný vztah. Jenže ten nehledá ani Sophie, takže jejich přátelství zdánlivě nestojí nic v cestě… Další romantický příběh od Julie Caplinové, autorky oblíbené Kavárny v Kodani, vás tentokrát vezme na výlet do životem kypícího New Yorku a přesvědčí vás, že z útěku se může vyklubat dobrodružství a že lásku někdy najdeme, až když ji hledat přestaneme....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407349/pekarna-v-brooklynu-guV-407349.jpg 4.3313

Romantické útěky 2.

Vydáno, Cosmopolis

The Little Brooklyn Bakery, 2018

Kniha Pekárna v Brooklynu

HanaMalina
předevčírem

Doporučuji jako oddechovku k vodě, moc víc od toho nečekejte. Poslední strany jsem už skoro nedočetla. Jinak celkově se čte dobře, ale další knihu od autorky si už nechám ujít :-)

Kombajnerka

Autorka má opravdu dar přenést vás do děje a na nejkrásnější místa na světě. Hrdinka této knížky mi byla velmi sympatická a okamžitě jsem se s ní sžila. Za mě nejpovedenější díl, velmi příjemná oddechovka.

Mucq.luck

Asi budu jedna z mála, ale díl první se mi líbil víc. Ačkoli tenhle byl stejně tak dobrý. Výborná atmosféra knihy. Autorka popisuje místa tak půvabně, že bych okamžitě sedla na letadlo (stejně jako Sophie), abych to mohla také zažít.
Stejně jako u prvního dílu jsem se od půlky knihy začala tak pitomě uculovat, protože je to tak zatraceně naivní a krásný.

kudrdlinka

Je to moc hezky a svižně napsaný romantický příběh jiskřící vtipem, kde si většina postav získala mé sympatie, především Sophie a Todd, ale i Bella a její přátelé. Kniha má příjemnou přátelskou atmosféru provoněnou kávou, koláčky, dortíky a celkově dobrým jídlem. Po Kavárně v Kodani jsem měla velkou chuť Kodaň naštívit, teď bych ráda nějaký čas prožila v Brooklynu, který je v knize hezky popisovaný.
Tenhle díl série se mi líbil víc než ten první, a tak se už těším do Cukrárny v Paříži.

julythreemosen

Druhý díl v řadě romantických knih této autorky se mi moc líbil, mnohem více, než díl první. Ano, neubráníme se klasickým klišé, v těchto knihách to už ale ani nijak jinak nejde. Julie Caplin má ale dar psát čtivě, má většinou velmi sympatické postavy, jejichž rozvoj v rámci knihy se mi líbí. Zde byla hlavní dvojka prostě k zulíbání, myslím, že hlavně díky nim se mi kniha líbila tak moc. Prostředí New Yorku, pekáren, dortíků a dobré kávy určitě také neuškodilo. Moc pěkná romantická oddechovka a já jen doporučuji.

katallinka

Velmi milá oddechovka, první kniha se mi líbila malinko víc. První polovina knihy poněkud zdlouhavější, ale konec naprosto nádherný. Negativní je neustálá chuť na něco dobrého, při dokonalých popisech nejrůznějších jídel, které hlavní hrdinka miluje.

AliceTief

Stejně jako v prvním dílu, nečekala jsem žádné akční lovestory, ale jako příjemná oddechovka potěší =)

Nočnípták

Chtěla jsem oddechovku k vodě. Asi to oddechovka je, ale ne pro mne. Někde v polovině jsem čtení vzdala. Pořád to samé dokola. Lásku nehledá, ale pořád pozoruje a hodnotí krásné svalnaté nohy, módní kraťasy, i na Toddův pěkný zadek dojde. Tohle je určitě romantika, ale mně se to nelíbilo. Bez*.

Milenec lady Sophie
Milenec lady Sophie