Pekárna v Brooklynu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Romantický a vtipný příběh o cestě do Brooklynu, lahodných dortících, lásce i přátelství. Vydejte se na výlet do města, které nikdy nespí, a nechte se okouzlit! Sophie doufá, že ji její přítel James už brzy požádá o ruku. Jenomže všechno dopadne jinak a Sophie se rozhodne přijmout stáž v americkém časopise. Odjezd do New Yorku je pro ni spíš útěk než životní příležitost. Naplno se vrhne do práce a nemyslí na nic jiného. A už vůbec ne na lásku. Ubytuje se nad maličkou pekárnou sympatické Belly, která peče ty nejúžasnější dortíky v celém Brooklynu. Spřátelí se a Sophie začne volný čas trávit v její pekárně a pomáhá jí s pečením sladkostí i svatebních dortů. Jenže Bella má bratrance Todda, obletovaného, šarmantního a naprosto neodolatelného. Má jen jednu chybu – odmítá jakýkoliv vážný vztah. Jenže ten nehledá ani Sophie, takže jejich přátelství zdánlivě nestojí nic v cestě… Další romantický příběh od Julie Caplinové, autorky oblíbené Kavárny v Kodani, vás tentokrát vezme na výlet do životem kypícího New Yorku a přesvědčí vás, že z útěku se může vyklubat dobrodružství a že lásku někdy najdeme, až když ji hledat přestaneme....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/407349/pekarna-v-brooklynu-guV-407349.jpg 4.721
Série:

Romantické útěky (2.)

Orig. název:

The Little Brooklyn Bakery (2018)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Cosmopolis
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Pekárna v Brooklynu

Přidat komentář
S.monika
16. května

Za mě super! Po Kavárně jsem se na knihu hrozně těšila. Pekárna se četla sama - příjemné postavy, milý děj a zajímavé prostředí NY. Ani jsem nemrkla a bylo dočteno!!
Moc nejsem na tyto očividně “slaďárny”, ale tohle se mi líbilo a určitě se ke knihám brzo vrátím a už teď se těším do Paříže!

bookcase
05. května

Milé, vtipné, romantické. Všeho tak akorát.

JanaDor
02. května

Je to klasický romantický příběh, který je napsán lehkou rukou a dobře se čte. Hlavní postavy mi byly sympatické. Nejvíce se povedl Todd. Je v něm hodně, co by si ženy u svých partnerů přály a k tomu umí rozesmát. Moc se mi líbily popisy jejich výletů po New Yorku, kdy Sophie byla turistka. Jasně, že bych se tam chtěla někdy podívat. Je to jiný svět a na chvíli do něj ve skutečnosti náhlednout by byla nádhera, tak jsem se koukla aspoň díky této knize. Také mě nadchlo povídání o jídle.
Je to milá, nepřeslazená a vtipná romance, která pozvedne náladu a pohladí romantické srdce. A to je někdy taky důležité.

okeey
01. května

Do této série jsem se zkrátka zamilovala. Strašně se mi líbí, jak zhruba do půlky knihy to vypadá, že se tam nebude nic dít a pak to najednou přijde: PRÁSK! a musíte číst, číst a číst a dočíst. Už v první třetině je jasné, jak to dopadne, ale stejně mě to neskutečně baví. Je to prostě příjemné, hřejivé, oddychové a hygge - tohle magické slovíčko prostě nejde nevynechat. Vřele, ale vážně vřele doporučuji.

LuciKo
27. dubna

Už Kavárna v Kodani se mi moc líbila a nasadila laťku hodně vysoko. A přestože jsem kouzlu Brooklynu proti hygge Kodani úplně nepropadla, knize samotné pak naprosto ano. Julie Caplin tento žánr prostě umí. Hlavní postavy, kterým to prostě věříte, odlehčené, milé čtení, u kterého se vám budou chutě sbíhat jedna radost. A slyšela jsem, že další stanice je v Paříži? Super, už teď se moc těším! :)

prcek19
24. dubna

Další výborná kniha od této autorky..zase místo, kam bych se hned nejradši vydala..příjemná oddechovka, která mě nutila číst dál a dál..doufám, že se od autorky dočkáme dalších knih na toto téma

Devil-Ivet
22. dubna

Kniha byla hodně romantická s velmi předvídatelným dějem. Autorce jsem to ale ochotna prominout, protože je to pěkně naspané a celé to pěkně plyne. Skvěle jsem si odpočinula a na léto to bude skvělá oddechovka.

Bobina74
18. dubna

Skvělé čtení naplněné spoustou pohody a klidu. Já byla nadšená a mé chuťové pohárky zažily peklo :-)


Štítky

New York romantika dorty láska

Autor a jeho další knihy

Julie Caplin

Julie Caplin
americká

Kniha Pekárna v Brooklynu je:

v Právě čtených4x
v Přečtených23x
v Čtenářské výzvě3x
v Doporučených3x
v Knihotéce27x
v Chystám se číst63x
v Chci si koupit29x