Kavárna v Kodani

Vtipný příběh o lásce, štěstí a cestování, který vás chytne od první stránky! Popadněte teplou deku, hrnek horké čokolády a začtěte se…

Úspěšná manažerka Kate má přesně takový život, jaký si vysnila. Pracuje pro jednu z nejlepších PR agentur v rušném Londýně, je úspěšná, okouzlující a její přítel je tak… skvělý. Dokud jí tento skvělý přítel neukradne nápady, díky nimž je povýšen místo ní. Kate by ráda všem dokázala, že není tak mladá a nezkušená, jak si všichni myslí. Získat jako nového klienta velkého prodejce dánských bytových doplňků a nábytku je její šance. Protože práce je pro ni vším.

Proto musí absolvovat cestu do Kodaně. Co se zprvu zdá jako otravný PR výlet pro hrstku ještě otravnějších novinářů, jehož jediným účelem je získání zakázky pro Kate, se nakonec změní v cestu, která všem účastníkům změní životy. Během poznávání krás Kodaně a dánského přístupu k životu poznávají novináři i Kate sami sebe. A nakonec se ukáže, že všichni získali mnohem víc než jen námět na články nebo pracovní příležitost.

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/393227/kavarna-v-kodani-3Cq-393227.jpg 4237

Romantické útěky 1.

ISBN978-80-271-0233-4

Kniha Kavárna v Kodani

ivulka15
10. prosince

U čtení této knihy jsem si krásně odpočinula.

Veňa2
05. prosince

Musím jet do Kodaně! Kniha se četla sama, nádherný příběh pro všechny romantické duše. :)

Kačík
02. prosince

Příjemné oddychové, ale také zajímavé čtení.

Simstr
29. listopadu

Pěkný příběh, dobře se knížka četla. Ke konci mi přišlo, že se všechno pořád opakuje, ale nenudila. Taková nenáročná víkendová četba, když chcete vypnout.

Costanzo
28. listopadu

Román pro ženy, vyprávějící vtipný příběh o lásce, štěstí a cestování. Co jsem ocenila, byla ich-forma a větší font písma. Hrozně se mi líbilo místo, do kterého je celý příběh zasazen. V Kodani jsem byla na dovolené a místní přístav s malebnými domky mě doslova očaroval. V příběhu jsem si vyloženě libovala, protože tam byla zmíněna i jiná místa, které jsem taky navštívila a můžu říct, že to knize dávalo úplně jiný rozměr. Pokud bych v Kodani nikdy nebyla, tahle kniha by ve mne vyvolala nesmírnou touhu tuto část Dánska navštívit a ochutnat místní speciality včetně výborné kávy. Autorka bravurně popsala nejen krásu Kodaně, ale taky začínající lásku a spalující vášeň, která zasáhla nejednoho z nás. Kniha je skvělá, příběh je čtivě vyprávěn, než se nadějete, otáčíte poslední stránky. Závěr knihy je sice předvídatelný, ale i tak se mi líbil. Za mě pohodové čtení na chmurné podvečery.

Booky84
25. listopadu

Krásná a pohodová kniha na deštivé a mlhavé podzimní večery.

Evi4
24. listopadu

Super knížka

luckomar
24. listopadu

Taková hezká romanťárna :)