Robin

Robin https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424528/bmid_robin-Mam-424528.jpg 4 762 156

Robin série

Vydání 4. Robin je hrdina jedné z nejúspěšnějších knih Zdeny Frýbové - a je to hrubosrstý foxteriér. Toto nevinně vyhlížející štěně mělo být strážcem idylické pohody a radosti u rodinného krbu. Všechno se však vyvinulo úplně jinak a roztomilý Robin doslova rozhýbe "svou" rodinu nejen toulkami po Praze a útěky do rozlehlých šumavských hvozdů. Je tvrdohlavý, rád se předvádí a vymýšlí rafinované kousky, aby prosadil svůj názor. A tak Robinova rodina proti své vůli začne žít úplně nový, nevšední život, kterým není vždycky nadšena.... celý text

domi13
21.11.2014 5 z 5

protože mám taky takového pejska, úplně jsem ho viděla. Bylo to strašně legrační, děkuju za doporučení.

helenkan
16.11.2014 3 z 5

Docela mě knížka pobavila i jsem se někdy zasmála.Ale někdy byl ten pes fakt na zabití. :))) Sama jsem měla už dva.Jen jsem asi měla štěstí,dali se vychovat.:)))

Jitkajitka
29.10.2014 4 z 5

Teď jsem dočetla. Pěkná, čtivá knížka, ale toho čokla bych někdy roztrhla. Konec knížky už mi tolik nebavil.

mineralka
09.10.2014 5 z 5

Zkuste si Robina číst na pláži v Bulharsku.Myslím,že turisté dodnes vzpomínají na uřechtanou čtenářku.Přibližně před čtvrt stoletím čteno poprvé,ale vracím se k ní pořád.

ladyfromskye
18.09.2014 4 z 5

Jak mě první polovina knihy nadchla, tak mě druhá polovina zklamala. Ta druhá část už totiž není o jednom zlobivém psu, ale o jeho mnohdy více než zvláštní rodině. Autorka měla lépe promyslet kompozici a popřípadě zvolit i jiný název.

vladka31
24.08.2014

Moje stálice, přečtená mnohokrát.....už z ní mám salátové vydání.

ritz
22.07.2014 5 z 5

Hrozně jsem se u ní nasmála, ale teď když mám sama pejska je mi trochu nepochopitelná. Každý důsledný majitel si svého miláčka dokáže vychovat, ale už to zase asi není taková sranda, že?

Modrina
20.05.2014 5 z 5

Toho čokla bych asi nakopla :), ale jinak je knížka naprosto skvělá. Paní Frýbová vládne úžasným jazykem. :)

danipos
24.04.2014 5 z 5

Jsem na tom podobně jako ostatní, jsem vášnivá "pejskařka", tudíž některé popsané momenty si dokážu i velmi živě představit ... Robin je kouzelná oddechovka, četla jsem ji několikrát, mám oblíbené pasáže, ke kterým se vracím .. prostě knížka, která nestárne a lze ji číst bez ohledu na věk čtenáře.

Terry11
22.04.2014 5 z 5

Hned po Saturninovi kniha, u které jsem se smála nahlas. Všimli jste si, jak jsou někteří lidé v metru nevrlí, zatímco vy se chechtáte? A knihu jsem ještě více ocenila v době, kdy jsem se sama stala majitelkou svéhlavé fenky. Zjistila jsem totiž, že autorka nepřeháněla. Stačilo prostě jen sednout a sepisovat, co všechno ten den Maggie zničila, počurala, otrhala.

AnEli
15.04.2014 5 z 5

Miluju jak tuto kontroverzni autorku, tak i jeji kniky. A Robin je uplna srdcovka. Cteno x krat a stale me bavi :) Jen skoda ze pani Frybova uz nic nenapise :(

Nehanka
27.10.2013 5 z 5

úžasný humor :D

Melaanie
25.10.2013 4 z 5

Hezká oddechová knížka plná humorných situací.

starenapanena
23.10.2013 5 z 5

Nemá chybu.Znovu a znovu se směji při čtení knížky.Ordinovala bych tuto knížku jako lék na chmury.

zamiokula
28.09.2013 5 z 5

skvělé nepřekonatelné a veselé čtení,Zdena Frýbová má smysl pro laskavý humor a když čtete Robina nemůžete,prostě nemůžete mít blbou náladu...kdybych měla vypsat nejoblíbenější pasáže nestačil by mi prostor tohohle komentáře..tak snad jen jedna za všechny.scéna před obchodem,kde paní běduje co tomu chudáčkovi pejskovi asi dávají žrát když,,ani nezná šunku,,!některé repliky z této knihy citujeme i v naší rodině už léta:-)každý kdo má pejska se tu najde a musí válet smíchy...jen podotknu že paní Frýbové se velmi dařilo i psaní příběhů v opačném duchu,taková kniha,,Z neznámých důvodů,, o pokřiveném charakteru ženy která vyrůstala v rodině bez lásky je taky velmi zdařilá a patří k mým oblíbeným!

Saskie
07.09.2013 5 z 5

Ráda se k této knize vracím, vtipná a má šmrnc, prostě do nepohody.

LisaEla
18.08.2013 5 z 5

Vtipné a má šmrnc.

CAM
04.08.2013 5 z 5

Kniha Robin nemá chybu! Četla jsem ji několikrát a stále s k ní ráda vracím - prostě nezklame.

Moška
17.07.2013 5 z 5

Skvostná kniha. Nedoporučuji číst na veřejnosti, neboť budete vypadat jako blázen a přímo varuji před úmyslem vzít si knihu do nemocnice - popraskají Vám stehy :-))

hortenzie
05.05.2013 5 z 5

Nádherná kniha, ale nedá se číst na veřejnosti. Vzala jsem si ji do čekárny k lékaři,ale musela jsem přestat číst, protože jsem okolí asi připadala jako blázen, když jsem se snažila neustále dusit smích.