Robin

Robin https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424528/bmid_robin-Mam-424528.jpg 4 762 156

Robin série

Vydání 4. Robin je hrdina jedné z nejúspěšnějších knih Zdeny Frýbové - a je to hrubosrstý foxteriér. Toto nevinně vyhlížející štěně mělo být strážcem idylické pohody a radosti u rodinného krbu. Všechno se však vyvinulo úplně jinak a roztomilý Robin doslova rozhýbe "svou" rodinu nejen toulkami po Praze a útěky do rozlehlých šumavských hvozdů. Je tvrdohlavý, rád se předvádí a vymýšlí rafinované kousky, aby prosadil svůj názor. A tak Robinova rodina proti své vůli začne žít úplně nový, nevšední život, kterým není vždycky nadšena.... celý text

Liturgievpatek
09.09.2021 5 z 5

Skvělá kniha plná vtipných příhod, kterou mi kdysi zapůjčila babička. Bylo mi deset. Tehdy mě nebavila, dnes si ji ale užívám, navíc mám doma svého Robina. A je to sranda, ten život s ním.

Kukinka1981
14.08.2021 4 z 5

Příjemné oddechové čtení s humornými lumpárnami foxteriéra Robina.

MagdaLENKA89
04.08.2021 5 z 5

Úžasná kniha. Četla jsem ji asi 3x a už se těším, až si ji za pár let přečtu znovu. K málokterým knihám se vracím, ale k této ano.

JitkazPlzně
11.07.2021 4 z 5

Četla jsem ji asi v patnácti a moc se mi líbila. Vtipně napsané. Někdo má dluhy, někdo žaludeční vředy, my máme foxteriéra..

Pivka1
28.05.2021 5 z 5

Touto útlou knížkou jsem se prosmála až do konce. Pes byl jako přes kopírák našeho nezbedy Rona.

mats379
23.05.2021 4 z 5

Jedna z nejlepších knih na splín, depku a beznaděj. Ironie, nadhled a výborné hlášky. Vřele doporucuji.

Alto98
10.05.2021 5 z 5

Vtipná, svižně napsaná knížka o soužití se psy i o partnerských a rodinných vztazích.

i.stefany
05.04.2021 5 z 5

Robin! :-)
Psí rošťák a lump k pohledání. Ráda čtu knihy paní Frýbové a tak jsem si řekla, že od ní zkusím i jiný žánr. Velice mě potěšila, pobavila i rozesmála. Robin mi přirostl k srdci, i když to s ním panička neměla zrovna lehké. Já ale poťouchlá zvířátka miluji, a proto jsem mu tajně fandila. :-) Myslím, že knížka má šanci pobavit všechny milovníky zvířat, nejen pejsků.

Kontryhelka
28.02.2021 1 z 5

Knihu jsem přečetla před mnoha a mnoha lety, byla mi doporučená kamarádkami i mamkou, které z knihy byly hodně nadšené. Já bohužel toto nadšení nesdílela a nesdílím. Děj mi přišel ulítlej a postavy byly nesnesitelný. Nic mi na knize ani příběhu teda nepřišlo vtipného. Nevím, kdo potřeboval více převychovat- zda hlavní hrdinka, nebo pes.

martinaandulka
03.02.2021 5 z 5

Audiokniha
Skvostné čtení v podání paní Hany Maciuchové je odpočinkové a vzpomínka na vynikající Paní herečku.

KatarínaK.
26.01.2021 4 z 5

Úsměvné příběhy o foxteriérovi Robinovi a jeho rodině, často podané s nadsázkou a špetkou ironie a sarkasmu. A tak i humor paní Frýbové berte, jinak by Vám celé vyprávění přišlo asi trochu přitažené za vlasy. Tuto knihu jsem četla několikrát, vždy mě pobaví a příjemně si u ní odpočinu. Některé pasáže jsou opravdu trochu rozvláčnější a sobě podobné. I přesto mám tuto knihu velmi ráda a vím,že jsem ji nečetla naposledy. Robin je neuvěřitelné číslo. Pokud se chcete zasmát a příjemně vypnout, sáhněte po této knize. ( Ale prosím, nedávejte svému psovi čokoládu a už vůbec ne hořkou, jako dostával Batul. Alkaloidy v ní by mu mohli poškodit zdraví. )

Hema
10.12.2020 5 z 5

Knizka, kterou mi kdysi dala babicka, milovnice psu. Mozna ji mam rada hlavne diky ni, ale bavila me... :-)

veronika9761
02.11.2020 2 z 5

Nechápu, jak nekdo může krmit psa čokoládou a nechat ho svévolně utíkat. Nechce se mi věřit, že totožná autorka napsala 'Z neznámých duvodu', jednu z nejlepších knížek vůbec.

jana277
21.10.2020 5 z 5

Po rokoch som opäť čítala a názor som nezmenila. Príjemné, oddychové, úsmevné čítanie.

Cajda
18.10.2020 1 z 5

Ani vtipné ani poučné. Líbila se mi obálka. Proto jsem po knize sáhla. Nedočtené odkládám na vlakáč mezi knihy DO VLAKU.

slunečnice777
04.08.2020

Kniha mi byla doporučena. Nemohu říci že se nelíbí, nejspíše tomuto humoru nerozumím. Pokusím se do ní začíst po nějakém čase.

Monika1717
30.06.2020 3 z 5

Já mít takového psa, tak zešílím. Psa jsme měli, byl to taky dáreček, sežral, na co přišel, nejvíc mu chutnalo vyprané prádlo, na zahradě vyráběl díry, ze jsme se propadali a při pohřbu, kdy šel smuteční průvod po vsi, pronikavě vyl, podhrabal se a nebožtíka vyprovodil na hřbitov. Už nikdy psa.

jednorozka
16.04.2020 5 z 5

Je, tuhle knizku jsem milovala a cetla z ni vesele pasaze nahlas mamce (coz v dusledku byly cele kapitoly). Pozdeji jsem ji cetla znovu jako dospela a zas objevila neco noveho. :) Skvela knizka a teda Robin je darecek!

666Jitka
07.04.2020 3 z 5

Úsměvné vyprávění o intelektuální rodině, jejíž součástí je štěně foxteriéra. Kniha popisuje rozličné rošťárny, kterými milý Robinek "obšťastňuje" svou lidskou smečku :-) Poslouchala jsem jako audio verzi v podání Hany Maciuchové.

lucie9998
23.03.2020 4 z 5

Nejzdařilejší kniha od Frýbové, kterou jsem četla. Má to spád a nejsou tam nudné pasáže jako u Malinkatého kreténa. Jinak psa Robina, bych doma psychicky určitě nedala... :-D