Jeden za druhým

Jeden za druhým https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452904/bmid_jeden-za-druhym-cb2-452904.jpg 5 2450 2450

Robert Hunter série

Když detektivu Robertu Hunterovi ze Speciální sekce vražd losangeleské policie zavolá anonym, aby se podíval na jednu webovou stránku, vypadá to jako podivný žert. Jenže online vysílaný přenos, určený jen Hunterovým očím, zachycuje popravu neznámé spoutané oběti. A volající nechce, aby se detektiv jen díval, má se zločinu také účastnit, a odmítnutí nepřichází v úvahu. Vzápětí je mrtvola neznámého nalezena, a tak se ukáže, že nešlo o trik ani počítačovou animaci. Členové losangeleského policejního sboru využijí spolu s odborníky z FBI vše, co mají k dispozici, aby elektronickou cestou vysílání vystopovali. Ovšem tenhle zabiják není žádný amatér a dokonale se připravil, než s policií rozehrál hru „chyť mě, než znovu zabiju“. Ještě dříve, než Hunter a jeho parťák Garcia stihnou řádně rozjet vyšetřování, totiž vrah zavolá znovu. Nabídne novou adresu webové stránky. Novou oběť. A svůj přímý přenos tentokrát promění ve vražednou reality show pro širokou veřejnost, kde každý divák může přihodit rozhodující hlas.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

One by One , 2013

dusan122
06.04.2016 5 z 5

Jen pro silné nervy.

AltaMari
05.04.2016 5 z 5

Četla jsem jedním dechem, opět výborná propracovaná Carterova kniha - nejde nedat 5 hvězdiček. Hlavně mě dostala reality show a hlasování o smrti - je to opravdu jen fikce? Je vyloučené, že by se lidstvo nechovalo podobně i ve skutečnosti?

EvaSupovic
02.04.2016 5 z 5

Wau.....to byla zase jízda s Robertem :-D Kdo má rád napětí a zase napětí, je tahle ta pravá :-)

Gabi90
27.03.2016 5 z 5

0:04,0:03,0:02...Hunter zatajil dech.
Ja som nedýchala tuším celú knihu a pri konci to už mi aj srdce vynechávalo! Toto bola BOMBA. Carterovým knihám dávam 5 hviezdičiek, ale táto by si ich zaslúžila viac. Ak máte radi tento štýl tak budete nadšení!

Izu
24.03.2016 3 z 5

Pořád stejný kolovrátek jako v předchozích dílech. Napsáno je to jednoduchým stylem, tempo jede rychle a čtivě.Ovšem hloubavost severskych detektivek to nemá.

bezzink
23.03.2016 5 z 5

Kniha byla dokonala! Hlavne i ten motiv mel hlavu a patu. Doporucuji a chapu umisteni teto knihy na 1. miste ze 100. :)
Kazdopadne asi si dam od Cartera chvili pauzu, prece jenom precist jeho 5 knih ve 2 tydnech je skoro na depku :D Musim tu brutalitu prebit nejakou tou romantikou.

milkarr
18.03.2016 5 z 5

Vše už bylo řečeno níže :)

Lilith1
16.03.2016 5 z 5

Myslím že zatím nejlepší díl z celé série. Nenašla jsem žádné nesrovnalosti v ději, stránky odsýpaly jedna za druhou a napětí gradovalo. Už abych měla v ruce další knížku od tohoto autora, je to jeden z mála, na jehož tvorbu se můžu těšit.

LenkaMacak
06.03.2016 5 z 5

Moc takové knihy nečtu, ale do téhle jsem se pustila na nadšené doporučení od mámy. A ač jsem to nečekala, musím říct, že mě neskutečně chytla. Skvělé napsané, napínavé, mrazivé. Prostě geniální. Sice jsem začala tuhle sérii od 5. dílu, ale určitě se do ní pustím!

PeťkaS
02.03.2016 5 z 5

kniha se četla jedním dechem - přečteno za jednu noc. Kdo má rád detektivky, mohu doporučit. U mě pět hvězdiček

teja1864
01.03.2016 5 z 5

Kniha úžasná, snad jedna z nejlepších detektivek, co se mi dostala pod ruku a vůbec toho nelituji. Kniha je skvěle napsaná, dobře a rychle se čte. Pokaždé, když jsem knihu musela odložit, nemohla jsem se dočkat, až ji opět otevřu.
Závěr knihy též parádní, dokonce mi ukápla slza =)
Knihu mohu doporučit, těším se na další knihy, které si od Cartera přečtu.

Crowley
29.02.2016 5 z 5

Drásavá hra na kočku a na myš, kde jde o životy a demonstraci lidského chování. Vrah si vybírá oběti ve skvělém tempu a zabíjí je jednoho za druhým. Co je však smyslem celé jeho hry?
Naskočil jsem do rozjetého vlaku série o Robertu Hunterovi. Sympatický detektiv působí jako ze staré školy. Jeho osobnost však není v tomto díle dostatečně vykreslená a tak čtenář nemá moc velké pouto s hlavním hrdinou ač by chtěl. Není to však jen nějaký panák, pouze je pro mě hlavní protagonista vrah. Robert působí jako dokonalý sympaťák, jehož vyšetřovací metody jsou systematické a inteligentně na výši jako vrahovo myšlení. Jelikož jsem četl první díl z této série, tak nemohu říci, jak je na tom vykreslení postav. Co se týče vraha, tak byl vykreslen velmi dobře. Dokázal jsem se do něj vžít a co je horší jeho činy chápat.
Kniha je dospělou kriminálkou, která vyniká atmosférou a způsoby vražd. Pro mě je velmi těžké najít na této knize chybu, proto jsem dal plné hodnocení. Možná jen naprostým koncem, který působí jako by se autor nemohl rozhodnout, co v závěru udělá s postavou. Přitom vše předcházející navodilo dokonalé tempo, které bylo vygradováno s mistrovskou přesností. Přesto je zakončení velmi atraktivně, ale je těžké popsat to, co mi vadilo, aniž bych vyspoiloval konec.
Pokud hledáte tvrdší kriminálku, tak už nemusíte.

jarka2222
29.02.2016 5 z 5

Věděla jsem, že jakmile tuhle knížku otevřu, nebudu k použití, dokud jí nedočtu. Ale skutečnost mne ještě víc překvapila. Kniha neměla hluchá místa, kostičky děje do sebe logicky a přesně zapadaly. Tohle je zatím nejlepší detektivka, co jsem četla. BRAVO, pane spisovateli. Čtenáři, tuhle knížku, jestli máte rádi thrillery, si musíte přečíst. DOPORUČUJI!!!

rtesarova88
14.02.2016 5 z 5

Úžasná, už se těším na další pokračování. Carter je pan spisovatel!!!

radka73
31.01.2016 5 z 5

Jedním slovem super! Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

cherry_kiss
24.01.2016 5 z 5

Nejlepsi kniha z teto serie. Horko tezko jsem ji odkladala. Zaver precten jednim dechem.

LKS
16.01.2016 5 z 5

Bezesporu nejlepší kniha ze série :) Už během čtení jsem si pokládala otázku, zda jsme opravdu tak zvrácení.. zda je dnešní doba opravdu tak zlá... po přečtení knihy mi došlo, že tomu skutečně tak je. O to děsivější pro mě kniha byla!

M.Hadrbolec
07.01.2016 5 z 5

Parádní jako každá jiná od něj! :)
Jediný autor detektivek, od kterého se nemůžu odtrhnout a fakt se u nich bavím. :)
Skvěle vypracovaný děj, originální vraždy, napětí, nic co by mělo být ve správné detektivce nechybí ani zde.

biki
04.01.2016 5 z 5

Tak já jsem to dočetla včera v půl druhé ráno. Naprosto děsivé, mrazivé. A vůbec nejhorší je, že člověk dokáže do jisté míry pochopit (nikoli omluvit !) pachatele, proč k oněm hrůzným činům dospěl.

Jirulle
04.01.2016 5 z 5

Začnu asi takhle: když jsem měla v ruce knížku Vraní dívka s nálepkou "jen pro silné povahy" - divila jsem se. Tato kniha by se k ní hodila o dost více! Přečteno jedním dechem. Kapitoly končí vždy tak napínavě, že jsem kvůli knize šla spát ve 2 ráno, abych ji dočetla :-). Je to můj styl a je super!!! Posouvám ji na žebříček mých TOP 1O. Doporučuji!