Jeden za druhým

Jeden za druhým https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452904/bmid_jeden-za-druhym-cb2-452904.jpg 5 2450 2450

Robert Hunter série

Když detektivu Robertu Hunterovi ze Speciální sekce vražd losangeleské policie zavolá anonym, aby se podíval na jednu webovou stránku, vypadá to jako podivný žert. Jenže online vysílaný přenos, určený jen Hunterovým očím, zachycuje popravu neznámé spoutané oběti. A volající nechce, aby se detektiv jen díval, má se zločinu také účastnit, a odmítnutí nepřichází v úvahu. Vzápětí je mrtvola neznámého nalezena, a tak se ukáže, že nešlo o trik ani počítačovou animaci. Členové losangeleského policejního sboru využijí spolu s odborníky z FBI vše, co mají k dispozici, aby elektronickou cestou vysílání vystopovali. Ovšem tenhle zabiják není žádný amatér a dokonale se připravil, než s policií rozehrál hru „chyť mě, než znovu zabiju“. Ještě dříve, než Hunter a jeho parťák Garcia stihnou řádně rozjet vyšetřování, totiž vrah zavolá znovu. Nabídne novou adresu webové stránky. Novou oběť. A svůj přímý přenos tentokrát promění ve vražednou reality show pro širokou veřejnost, kde každý divák může přihodit rozhodující hlas.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

One by One , 2013

lipon
08.09.2016 5 z 5

bohužel musím pracovat, spát a pak pár dalších činností, jinak bych to dal jeden zátah...
jednoduché rychlé čtení bez nějakého velkého přemýšlení, tak to mám rád :-)

Radulinka1
04.09.2016 5 z 5

moje 1.kniha od autora a hned super - přečetla jsem ji za 48hodin ... už mám další ....

happy-smile
02.09.2016 5 z 5

Zase originální vraždy, ale na druhou stranu to je pořád všechno podle stejného scénáře. Stále moc nevíme o Hunterovi (jakto že je tak svalnatej, když nechodí do tělocvičny a pořád se jenom věnuje případům?). Ale i když si stěžuju, tak Carter prostě umí psát a pořád mě to baví stejně jako u prvního dílu.

stehlicek
12.08.2016 5 z 5

Chris Carter se pomalu stává mým favoritem. A zvlášť tato série s Robertem Hunterem je prostě boží. Kniha vás popadne a nepustí, musíte číst až do rána :-) Super!!

Peslik
02.08.2016 5 z 5

Pátá kniha a opět velmi úspěšná. Ani se mi nechtělo věřit, že už je konec. Rychlý sled událostí, napětí od první strany až po tu úplně poslední. Přiznám se....posledních deset stran přečteno tajně v práci, bo bych to do odpoledne nevydržela.

davaprd
02.07.2016 5 z 5

Super příběh, který nabírá na tempu.

Punisher
24.06.2016 5 z 5

Tahle knížka je prostě supernálož.Napínavá,čtivá a přesně tak akorát dlouhá.

Zorro89
22.06.2016 4 z 5

Moje první knížka od Cartera...Ze začátku mi přišla pěkně krutá, ale dočetl jsem ji poměrně rychle. Určitě napínavý příběh který má spád a na každé stránce se něco děje. Kniha mimo jiné ukazuje to, čemuž i věřím, že velká část společnosti prahne po násilnostech ze zábavy a zvědavosti. G. Fisher předvedl vykonání pomsty takovým stylem, že z toho mrazí po zádech.

Lucka385
18.06.2016 5 z 5

No teda pááááni......další skvělý a děsivý thriller od Ch.C. do sbírky. Člověk by si myslel, že autor postupně svou fantazii ,,vyplácá", ale tu tohoto mi to přijde naopak. Jsem velice zvědavá na další díl, který už na mě čeká v knihovně, Zloba.

rlupinek
13.06.2016 5 z 5

Chris Carter - co dodat více... Jak už uvedl někdo z komentátorů Carterových knih, způsoby usmrcení obětí silně připomínají filmovou sérii Saw. U těchto detektivek mě hlavně zajímá motiv pachatele a výběr obětí, co vlastně mají společného, když už umírají tak, jak umírají tudíž se svým způsobem těším na konec, kdy se všechno dozvím. V každém případě opět doporučuji k přečtení.

JessyPitt
08.06.2016 5 z 5

Nerada bych se opakovala a psala to co všichni... Tak dobrou detektivku jsem ještě necetla!!! Tato knížka ma mít zlatou nalepku;)!!

Mischone
20.05.2016 5 z 5

Od této chvíle přehodnocuji pohled na všechny detektivky co jsem dosud přečetla a dala jsem jim 5 hvězd. Tato by si zasloužila daleko více, byla skvělá! Neskutečně čtivá, napínavá a opravdu promyšlená. Skutečně vynikající dílo!

Cituska
12.05.2016 5 z 5

Mistrovský vypravěč...Trochu se děsím toho do jaké míry jsou jeho díla autentická

sonroll
08.05.2016 5 z 5

Jedním slovem - VYNIKAJÍCÍ!

Autora jsem neznal a kniha mě spíše zaujala svým vysokým hodnocením. Jsem velice rád, že jsem na pana Cartera narazil a určitě si koupím jeho další knihy. Vyhovovala mi délka jednotlivých kapitol, i díky tomu se mi zdálo, že děj neuvěřitelně plyne. Po dlouhé době kniha, u které jsem si přál, aby ještě nekončila. A závěrečné odpočítávání? Zřejmě jedna z nejnapínavějších situací, s kterou jsem se zatím v knihách setkal.

Ps: Neodvažuji se tipovat, jakým způsobem by hlasování dopadlo ve skutečném světě. No, snad to ani nikdy nebude třeba!

klokan.1905
04.05.2016 5 z 5

Neskutečný nářez, nálož, síla - již od první stránky...
Vraždy online a hlasujte jakým způsobem má oběť zemřít... Opět vše neskutečně čtivé, zase nezbývá než otáčet stránku za stránkou... oči lítají po řádcích jako zběsilé... neskutečné napětí až do samotného konce... Chris Carter je prostě jednička!!!! Mohu jen a jen DOPORUČIT...

morava
24.04.2016 5 z 5

Jestli mate silny zaludek, tak urcite do toho. Perfektne propracovany detektivni thriller, kteremu nechybi napeti od zacatku az do sameho konce.Kniha nuti k zamysleni se nad dnesni spolecnosti.

amladar
22.04.2016 5 z 5

Dala bych i více než 5*, je to neuvěřitelné co tento spisovatel vymyslí. Napětí od samého začátku :-)

Hella
19.04.2016 5 z 5

Perfektní detektivka!!! Sice občas ty nejstrašnější pasáže musíte přeskočit, ale jinak absolutní špička! Naprostým právem má tady na DK neuvěřitelných 99%.

Mydli
16.04.2016 5 z 5

Síla kterou nám autor předvedl v popisech mučení mě šokovala... je možné hlasovat o smrti? Neuvěřitelně napsaný detektivní příběh nutí k zamyšlení kdo z nás by hlasoval... Kniha graduje a není v ní dle mého názoru hluché místo. Lehce mi připíná známý film Sedm ale zfilmovat tento příběh snad ani nelze. Palec nahoru!

Věrka69
15.04.2016 5 z 5

Právě jsem dočetla. Musím říct a to jsem zvyklá na takovou četbu (nebo jsem si to zatím alespoň myslela), že mě místy zaplavovala čirá hrůza.