Jeden za druhým

Jeden za druhým https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452904/bmid_jeden-za-druhym-cb2-452904.jpg 5 2458 2458

Robert Hunter série

Když detektivu Robertu Hunterovi ze Speciální sekce vražd losangeleské policie zavolá anonym, aby se podíval na jednu webovou stránku, vypadá to jako podivný žert. Jenže online vysílaný přenos, určený jen Hunterovým očím, zachycuje popravu neznámé spoutané oběti. A volající nechce, aby se detektiv jen díval, má se zločinu také účastnit, a odmítnutí nepřichází v úvahu. Vzápětí je mrtvola neznámého nalezena, a tak se ukáže, že nešlo o trik ani počítačovou animaci. Členové losangeleského policejního sboru využijí spolu s odborníky z FBI vše, co mají k dispozici, aby elektronickou cestou vysílání vystopovali. Ovšem tenhle zabiják není žádný amatér a dokonale se připravil, než s policií rozehrál hru „chyť mě, než znovu zabiju“. Ještě dříve, než Hunter a jeho parťák Garcia stihnou řádně rozjet vyšetřování, totiž vrah zavolá znovu. Nabídne novou adresu webové stránky. Novou oběť. A svůj přímý přenos tentokrát promění ve vražednou reality show pro širokou veřejnost, kde každý divák může přihodit rozhodující hlas.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

One by One , 2013

mona.benny
28.10.2020 5 z 5

Pro mě druhá kniha od Cartera a ještě o něco lepší než Noční lovec! Pecka čtení!

Evule81
28.10.2020 5 z 5

Pořádná jízda. Napínavé od začátku do konce.

Astarothh
24.10.2020 5 z 5

Neskutečná jízda!! Konečně se můžu po hodině pořádně nadechnout!
Podobnost s Hovorem se smrtí - tam u mě nastaly podobné infarktové stavy.

littlestar
17.10.2020 3 z 5

(SPOILER) Pořád je to čtivé, ale už se na mě podepsal fakt, že jsem četl několik knih této série v krátkém čase a už se to poněkud okoukalo a už se nedostavil tak dobrý ze stráveného času jako u předchozích knih. Navíc i samotný příběh mě nezaujal tolik a mám rád, pokud dostávám šanci vraha uhodnout, ale zde byl prostor k jeho odhalení minimální, jelikož se v ději prakticky neobjevil a jako čtenáři mi tam chyběli indicie, které mě mohou k němu dovést. A akční závěr knihy mi také tolik nechutnal, ale s tím se peru i v knihách, které píše můj oblíbený Nesbo.

molisa
11.10.2020 5 z 5

napínavé, čtivé... občas hodně brutální...

sabuska
10.10.2020 3 z 5

Zkusila jsem Cartera naposledy... ... Brutální vraždy... Popisy forezniho... Minimálně napětí.. A nakonec perfektní střelec.. Stále stejná Pohádka pro dospělé.

GeRaltzRiVie01
10.10.2020 4 z 5

Trochu osvěžení. Celkově jsou knihy od autora o dost napínavější, když vrah zná Huntera a přímo ho konfrontuje, namísto únavného vyšetřování, kdy se vrah ukáže až v posledních pár stránkách. Toto tvrzení jsme si mohli ověřit už u prvního díla Dvojitý kříž a teď u následujícího Zloba, kdy to tedy autor rozbalil naplno.

bekule
05.10.2020 3 z 5

3,5
Carter opět donutil čtenáře si myslet že oběti si svůj brutální konec tak trochu zasloužili sami svým bezohledným chováním. Taky jsem zvědavá kdy se konečně projeví neustále zdůrazňovaná Hunterova genialita, protože zatím se případy vyřešily tak trochu spíš náhodě a přehnané drzosti zločinců. Takové nadšení jako ostatní komentující nesdílím, přijde mi že jeden díl za druhým je stále podle jedné šablony.

blackoutzuzi
02.10.2020 5 z 5

Neuvěřitelně čtivé (ostatně jako všechny jeho knihy), pohlcující, surové, šokující, napínavé (zažila jsem několik infarktových situací) a drsnější ještě víc než kdy předtím! Tuhle knížku nebudete schopni odložit, protože je to vyloženě M A S A K R!
A nejděsivější je na tom skutečnost, že to celé působí neuvěřitelně autenticky! A vlastně by mě ani nepřekvapilo, pokud by se TO někdy odehrálo i v reálu :O

Andynka
01.10.2020 5 z 5

Dala jsem si od Chrise Cartera malou pauzu a očividně mi jen prospěla.
Když jsem se teď vracela k další jeho knize, nemohla jsem se téměř odtrhnout.
Detektiva Huntera jsem si opravdu oblíbila a už mi chyběl.
Další příběh z detektivního prostředí se povedl.
Oddělení vražd se zde honí za mužem, který vysílá vraždu svých obětí online. A ještě ke všemu si stíhá z policie dělat dobrý den.
Opravdu zajímavé, nikde žádné vodítko po tom, kdo je vrah. Ten to příběh mě bavil o to víc, že byl hodně zapleten do minulosti a životních příběhů hlavních hrdinů.
A ten konec? No, to chce samozřejmě hned další díl, tak snad se k němu dostanu zase, co nejdříve.

Aleh
27.09.2020 4 z 5

Detektiv Robert Hunter a jeho parťák Carlos Garcia stojí před dalším nelehkým úkolem.Pachatel, který se neskrývá a popravuje oběti v online vysílaném přenosu a donutí zapojit do jejich sledování i samotného detektiva z oddělení vražd. Případ, který nedá detektivům spát a nesnese odkladu.... a zaujme vaši pozornost od začátku až do konce. Brutální, šílené, šokující! Co nám autor předloží dál???

Greenfingers
23.09.2020 2 z 5

Další "lahůdka" pro milovníky brutalit všeho druhu. Pokud je po tomto "zboží" na trhu poptávka, je zcela přirozené, že autor bude pravidelně chrlit jeden krvák za druhým.

Migi99
15.09.2020 5 z 5

Skvělá kniha jako všechny od Cartera. Skvělá zápletka jako vždy, brutální popisy a způsoby zabíjení, ale to je holt Carter. Přečteno jedním dechem za 2 dny a hurá na další díl v sérii. Knihu doporučuji, byla to jízda!

Fanda74
14.09.2020 4 z 5

Zase ohromně napínavá detektivka, musíte číst dál a dál. Trochu mě zklamal náhlý zvrat v ději, který obrátil vyšetřování (resp. nasměroval), ale asi by se to nikam neposunulo. Myslím, že autor musí být šílenec, mezi jeho knihami si vždy musím dát pauzu :-), než se pustím do další :-)

danica6371
13.09.2020 5 z 5

Tohle bylo skvělé! Oproti předchozím dílům sice hubenější kousek, ale o to akčnější a napínavější. Měla jsem dojem, že čtu mnohem delší knížku, protože se pořád něco děje a nejsou v knize žádná hluchá místa. Jinak teda kapitánka Blakeová mi přijde naprosto nekompetentní pro vykonávání své práce. Pořád se neustále něčemu diví. :-D

Ronnieve
10.09.2020 5 z 5

Opět geniální dílo, vše perfektně promyšlené. Bohužel u tohoto dílu se mi na konci nedostavil takový ten WOW efekt, myslím tedy po odhalení vraha ale sám konec byl pak velice napínavý. Ihned se jdu vrhnout na další díl. Tohle je závislost.

monudostal
27.08.2020 5 z 5

Knihy autor teda rozhodně napsat umí.. všechny díly jsem hltala a byla vždy nadšená..

iveta0159
25.08.2020 5 z 5

FASCINUJÍCÍ KNIHA
Nelze jinak než dát plný počet hvězdiček. Kniha napínavá od začátku až do konce.

Netti
20.08.2020 5 z 5

Budu se opakovat, ale nejde jinak.. Carter je prostě PAN spisovatel! Úžasně napínavé, nešlo odložit.

Lukeronka
20.08.2020 5 z 5

Drastické ale velmi čtivé, střídání kapitol - každá z jiného úhlu pohledu a každou jsem dočítala s tím, že už chci pokračovat dál... Taková ta série, kterou jsem četla v kuse (v té době asi 6 vydaných knih) a neměla jsem potřebu měnit autora. Rozhodně jsem se nenudila. Pachatel vždycky naprosto překvapí ale mile (ne jako u jiných knih, kde je to sice někdo nepředvídaný, ale totálně nezajímavý).