Jeden za druhým

Jeden za druhým https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248855/bmid_robert-hunter-jeden-za-druhym-2ui-248855.jpg 5 2449 2449

Robert Hunter série

Když detektivu Robertu Hunterovi ze Speciální sekce vražd losangeleské policie zavolá anonym, aby se podíval na jednu webovou stránku, vypadá to jako podivný žert. Jenže online vysílaný přenos, určený jen Hunterovým očím, zachycuje popravu neznámé spoutané oběti. A volající nechce, aby se detektiv jen díval, má se zločinu také účastnit, a odmítnutí nepřichází v úvahu. Vzápětí je mrtvola neznámého nalezena, a tak se ukáže, že nešlo o trik ani počítačovou animaci...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

One by One , 2013

Anet1994
03.01.2016 5 z 5

Kniha se čte sama ;-)

Kamil2
23.12.2015 4 z 5

V poměrně krátkém časovém úseku jsem přečetl všechny knihy od tohoto autora a jedno jim nelze upřít - čtivost, spád, napětí, ALE vše jede podle naprosto stejné "šablony". Proto mají u mne jeho knihy klesající hodnocení - nepřichází s ničím novým, tedy vyjma vymýšlení těch nejbrutálnějších způsobů zabíjení. To je ale trochu málo na to, aby po čase u mne jeho knihy nezapadly v zapomnění. I přes mírnou kritiku dávám čtyři hvězdy:-)

cedos
16.12.2015

Tento autor nezklame :)¨snad brzy vyjde další kniha ....

knihomol 61
30.11.2015 5 z 5

Všechny knihy tohoto spisovatele jsou drsné ano,ale přesto je mám ráda. Mají švih,napětí, přiměřený počet postav a do poslední chvíle je pachatel nedostižný, prostě jak to má u správné krimi být.Není to kniha pro romantiky a na spravení nálady,ale přesto je super."Drsňákům doporučuji"
Jestli vydá novou,a já věřím,že ano,zase si ji koupím.

skipiii
28.11.2015 5 z 5

Famozní...dokonalé...perfektni... "Vždycky máme možnost volby, opravdu? A co ta rozhodnutí jiných lidí, která nakonec úplně změní ne jejich život, ale váš? Kde v tom je tedy možnost volby?"..

TomK
28.11.2015 5 z 5

" Když je realita příliš nesmyslná a rozum nad ní zůstává stát, lidská mysl si někdy vytvoří svou vlastní." Musím říct, že tahle kniha je až neuvěřitelně mrazivá a pravdivá. Zvrácena "reality show" vysílaná na internetu je opravdu šílený nápad, ale v dnešní době bohužel pravdivý a může se stát kdykoliv skutečností. Pan Carter opravdu uhodil hlavu na hřebík a nejenom, že kniha je skvěle napsaná a nemůžete se od ní odtrhnout, ale i tím, že se nebojí psát o takových tématech má ode mne obrovské plus a chce poukázat na to, jaká dnešní doba opravdu je( zvláště o tom vypovídá poslední hlasování). Doporučuji všem!
Pan Carter u mne vyhrál na plné čáře :)

Mil@n
15.11.2015 5 z 5

Vynikající kniha, řekl bych, nejlepší v celé sérii.

Lindulinek
14.11.2015 5 z 5

První kniha, kterou jsem od autora četla a určitě ne poslední. Přečteno jedním dechem. Popis scén byl tak podrobný, že mi běhal mráz po zádech. Doporučuji.

petrzel
11.11.2015 5 z 5

Je pravda co mi bylo řečeno. Tahle kniha je ze serie opravdu nejlepší.

jaste
05.11.2015 5 z 5

Uzasna kniha, precteno jednim dechem.

kneslova
26.10.2015 5 z 5

Jedna z nejakčnějších knih CH. Cartera, rychlý nástup děje a pak to jede a frčí dopředu... strhující, napínavé jak hrom... obešla bych se bez tak podrobného popisu způsobu poprav, ale přesto perfektní detektivka.
I když je to fikce, člověka nutí k zamyšlení jakpak by probíhalo hlasování v realitě....

bookcase
16.10.2015 5 z 5

Prostě napínavá pecka jako všechno od Chrise Cartera. Děsivé, akční, čtivé.

Lucina88
06.10.2015 5 z 5

Chris Carter je Pan Spisovatel! Pro mě snad neuvěřitelné, že VŠECHNY knihy mi vyhovovaly na 100%.

Děj byl naprosto luxusní a pro mě konec neočekávaný. Nečekané zvraty, nečekaná rozhodnutí....

Zápornou postavu jsem si oblíbila, protože jak v Carterových knihách bývá - je inteligentní a propracovaná. Líbilo se mi, jak si hrál s policií a nikdo si s ním nevěděl rady, jak přirovnával dnešní hloupost lidí, jak rádi o všem hlasují a svět přirovnal k jedné velké reality show, kde se všichni baví a hlasuje se i o životech lidí.

S napětím očekávám další knihu a už teď si přeji, aby Carter psaní nikdy nezahodil :)

Jia
04.10.2015 5 z 5

Nejlepší ze všech, které u nás od Cartera dosud vyšly. Všechny jsou skvělé, ale tato je jednoznačně na prvním místě.
Doufám, že brzy vyjdou i další dvě, které Chris napsal.

Salwator
28.09.2015 5 z 5

Vrchol série. Vrah, který je extrémně brutální, svou vyšinutou povahu dává veřejně na odiv, předvídá mentalitu lidí, je chorobně trpělivý, má vše do puntíku naplánované a ještě se vysmívá policii stylem, že nejsou schopni jeho přenosy zablokovat? Nejděsivější na tom je, že určité části této knihy jsou naprostá pravda. Život je opravdu jen o volbě těch druhých.

RADOST
27.09.2015 5 z 5

Napínavé, děsivé, čtivé. Šílené a nepravděpodobné? Jen zdánlivě.

Katschka
25.09.2015 5 z 5

Tak tohle je vážně zatím TOP, těším se na další díly!

Luca287
25.09.2015 5 z 5

Bomba...prostě skvělé... nedalo se přestat číst... svižné tempo, napínavé...prostě skvělá kniha...

anajov
22.09.2015 5 z 5

Nej kniha z celé série, pokud ty předchozí mám za 5 hvězdiček, tak tady patří nejmíň 6. Ne za drsný námět, ne za až hororové téma, ale za skvělé napsání, za svižný sled událostí, za "otevřenou" poslední větu na konci kapitoly a musím číst dál a dál. Ale i za to, že mě nutí přemýšlet a dokonce i chápat toho tzv. "pachatele". A hlavně ta jedna jediná věta, opravdu záleží jen a jen na nás?

Lilithen
18.09.2015 5 z 5

Opět jsem se divila tomu, jaké skvělé a zároveň morbidní nápady nosí autor v hlavě. Ačkoli v jeho stylu mi občas některé aspekty nesedly (opakování slov a frází, "předvídatelnost" popisů - často jsem si říkala, že teď určitě v popisu něčeho/někoho/děje přijde taková a taková fráze a většinou jsem se trefila), což však mohlo být i překladem, musela jsem neustále číst další a další kapitoly (jejich relativně krátká délka přímo nabádá k myšlence "teď už vážně jen jednu kapitolu a už půjdu spát"), dokud jsem nezjistila, kdo je vrah. Líbí se mi i "filosofická" rovina díla - jsou lidé opravdu takové bestie, že by dokázali odsoudit ke kruté smrti jiného člověka jen pro zábavu?