Já jsem smrt

Já jsem smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302812/bmid_ja-jsem-smrt-0DK-302812.jpg 5 2116 492

Robert Hunter série

…budete koukat, co se všechno stane Ve svém sedmém příběhu se detektiv Robert Hunter opět setkává se svým parťákem Carlosem Garciou nad případem dvacetileté ženy, jejíž mrtvola je nalezena v bizarní pozici na trávníku poblíž losangeleského letiště. Pitva prokáže, že oběť byla mučena a usmrcena mimořádně trýznivým a vynalézavým způsobem - a také se objeví vzkaz, který vrah v jejím těle zanechal. Takřka hned se najde i další tělo a Hunter se pouští do boje s časem, aby dostihl a zneškodnil netvora, jehož minulost skrývá temné tajemství - predátora, který má jedinou neukojitelnou touhu: zabíjet.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

I Am Death , 2015

Adýsek69
01.05.2020 5 z 5

No dopr....... To bylo úžasný. Je to moje první knížka tohoto autora, ale tohle jsem nečekala. Nevadí mi tyhle věci číst nebo je vidět v televizi, ale tohle me ohromilo. Teď už jdu s radostí na další díl. Perfektní

pastelka53
20.04.2020 5 z 5

Při každé Carterově knize si říkám, že už autor nemůže být morbidnější!
Opak je pravdou a vždy mě to překvapí. Hromady krve, vraždy detailně popsané a sériový vrah se spoustou zvrácených nápadů.
Hunter a jeho kolega se opět případu ujali s precizností a jako vždy uspěli! Co je čeká příště?

PS: Robert je snad nesmrtelný! :D

Jurfinka
19.04.2020 5 z 5

Jako vždy super knížka, až jsem z toho nemohla spát

Juvka
19.04.2020 5 z 5

Opět výborná knížka od skvělého autora. Kniha má spád už od začátku, je hodně čtivá, občas se i zastaví dech při samotné představě. Je teda zarážející brutalita jednotlivých vražd, což mě osobně napadá myšlenka, zda autor sám není nějaký sériový vrah a píše si nějakou kroniku :-D, ale samozřejmě po shlédnutí jeho životopisu chápu, kde bere inspirace.

Art82
18.04.2020 5 z 5

Prostě tenhle člověk nemůže být normální. Super napínavé a drsné jen opravdu málo whiskey.

Lavender756
15.04.2020 3 z 5

No...velice brutální, ale co mi vadilo nejvíc, bylo to uměle stupňované napětí. To je v Certerovkach samozřejmě vždycky, ale tady to bylo tedy velmi nevyvedene. Za mě moc hluchých kapitol, někdy jsem se musela nutit číst, což se mi u Cartera nestává. Bohužel, jedna slabší.

Hell_Rihova
13.04.2020 5 z 5

Pan Carter je s každou knihou lepší a lepší. Přestože čtu knihy hned po sobě, u každého dílu jsem překvapená a nemůžu se od něj odtrhnout. Opět napínavý příběh, kdy jsem chvílema skoro ani nedýchala a jen hltala slova.

JannaB
08.04.2020 5 z 5

Vždycky si říkám, jestli je možná ještě brutálnější vražda, než ty co popsal v předchozích knihách. Je. Bojím se co se dozvím v dalších jeho knihách, ale těším se.

monci6485
03.04.2020 4 z 5

Skvělé čtení. Ale velmi nepravděpodobné. A taky málo whisky v tomto díle. :-D

Pajuška59
27.03.2020 5 z 5

Nikdy nezklame :)

Strnady095
27.03.2020 4 z 5

... nějak se bojím dalšího dílu :-)) ... chlapci se ta brutalita, zdá se mi líbí, a dost přidává na síle...

evilunicorn
26.03.2020 3 z 5

Ano,je to brutální a odpudivé a způsob vyprávění je přímočarý a s ničím se moc nemazlí.Ale přece jen mi to přijde pro daný žánr málo.Vyšetřování je dost ploché,Garcia mi přijde spíš jen do počtu.Takových 65%, kniha na dvě odpoledne,když si chcete vyčistit hlavu nějakou jednohubkou.

janicka12362
25.03.2020 5 z 5

Uplne perfektni, jsem v soku, hodne brutalni, smekam pred Carterem, kde se to v nem bere ty napady???

Mudry
21.03.2020 5 z 5

Vždycky si říkám, že další díl už nemůže být brutálnější, ale může....

martinaandulka
11.03.2020 5 z 5

Já jsem smrt je další Carterovka,která je opět plná násilí,zvrácenosti a preciznosti vraha.Jestli spisovatel čerpá ze své pracovní zkušenosti kdy 10 let pracoval tak to je síla,že někdo může být toho vůbec schopný... .

Skripi
19.02.2020 5 z 5

Je to proste romantik. :D Až sa čudujem ako niekoho normálneho môže napadnúť také množstvo násilných vrážd. :) Prečítať sa to dá na jeden dúšok.

Jandýs
09.02.2020 5 z 5

Další skvělý díl, první, ve kterém jsem měla takový pocit, že vím o někom podezřelém a domněnka byla správná, i když jako vždy brilantně a překvapivě zakomponována do rozuzlení případu.

mekkinka
25.01.2020 5 z 5

Morbidni až chvílemi nechutné, tam jsem přeskakovala řádky .... ale konec zajímavý ....

cca
25.01.2020 5 z 5

Tohle byl zatím nejtemnější díl série. Je to první díl, u kterého jsem tušila jak dopadne, ale stejně jsem celou dobu doufala že to přeci jen bude jinak. Nebylo, a přesto mě rozuzlení šokovalo. Hodně brutální, nechutné a strašně smutné, až si člověk říká, jak vlastně autora napadne něco takového napsat. Úplně mě to dostalo, a proto bych řekla že to byla dosud nejlepší Carterova kniha.

Miretti
15.01.2020 5 z 5

Pan Carter prostě umí. A ani mi nevadilo, že jsem omylem přeskočila jeden díl ze série. U této to vůbec není na škodu. Jako vždy dost brutální , ale ne tak, že by se v tom autor s chutí vyžíval , spíš věcně ( i když brutálně ) popisuje dané hrůzné vraždy. Jako vždy skvělé duo Roberta a Carlose. A vrah opět z kategorie velmi nečekaných. Ani v této knize jsem ho neuhodla, a to si myslím, jak už knihy znám. Autor je podle mě špičkou daného žánru a rozhodně mým favoritem.

sérioví vrazi brutalita mučení psychopati vyšetřování

Chris Carter
brazilská, 1965