Já jsem smrt

Já jsem smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302812/bmid_ja-jsem-smrt-0DK-302812.jpg 5 2122 2122

Robert Hunter série

…budete koukat, co se všechno stane Ve svém sedmém příběhu se detektiv Robert Hunter opět setkává se svým parťákem Carlosem Garciou nad případem dvacetileté ženy, jejíž mrtvola je nalezena v bizarní pozici na trávníku poblíž losangeleského letiště. Pitva prokáže, že oběť byla mučena a usmrcena mimořádně trýznivým a vynalézavým způsobem - a také se objeví vzkaz, který vrah v jejím těle zanechal. Takřka hned se najde i další tělo a Hunter se pouští do boje s časem, aby dostihl a zneškodnil netvora, jehož minulost skrývá temné tajemství - predátora, který má jedinou neukojitelnou touhu: zabíjet.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

I Am Death , 2015

alnahu
09.01.2020 5 z 5

I když byl tento díl hodně morbidní,přesto jsem musela číst dál a dál.Kniha je psána v krátkých kapitolách ,takže se čte velmi rychle.Závěr byl pro mě docela urychlený , skok v čase o sedm let,mě také moc nesedl.
Dopisy psané Hunterovi psané krví-byly děsivé,skládaly se ze tří slov: JÁ JSEM SMRT

Jack Bauer
05.01.2020 5 z 5

Carter se s dalším pokračováním této série neustále zlepšuje. Tento díl byl velice nechutný, šokující a i když snesu cokoliv, detailní popisy vražd a mučení jak fyzického tak i psychického mě dostalo. Tentokrát jsem bohužel hned uhádl, kdo bude vrah, ale ten skok v čase a závěr knihy mě moc nesedl. Přesto dávám opět plný počet. Jsem zvědavý s čím ještě horším autor vyrukuje příště. Může být snad ještě něco horšího?

suzziemusta
30.12.2019 3 z 5

Přiznávám, že to je první díl s Hunterem, který mě nějak nezaujal... Asi je to z velké míry týráním dítěte v knize, ale i tak nějak celkově. Možná už bylo Cartera moc... Nevím. Měla jsem ve čtení i větší prostoje a prostě jsem to nehltala tak, jako předchozí díly. Bohužel tentokrát jen tři hvězdy...

krejcovka76
29.12.2019 5 z 5

Další "Carterovka" za mnou a já pořád a stále musím napsat to samé - Carter,Garcia a Hunter se stali součástí mého života. Nové a nové metody, jak připravit člověka o to nejvzácnější, co má. Snaha detektivů vymýtit další zrůdu mezi námi a to vše napsané s nadhledem, tak neskutečně napínavě, že člověk musí číst dál. Teď poprvé jsem uhádla vraha, spojila si dějové linky a i přesto dávám knížce plný počet. Jednoznačně doporučuji. A pomalu se blíží Hovor se smrtí :-)

anája
28.12.2019 5 z 5

Carter opět nezklamal, napínavé čtení.Po jemnějších thrillerech je to dost morbidní a živé....Ach jo toho kluka mi bylo líto nejvíc, měl celý život od dětství i doma na h.... A pak ještě snášet od 11 let tohle... už jen to oslovení ,, červe'' bylo hnus.....

Termina
27.12.2019 4 z 5

Možná už by bylo fajn přečíst knihu kde se vyšetřování nebude stále dokola týkat vyšetřovatelů a osob jim blízkých.
Na další díl se ale samozřejmě těším a postava Huntera mi nepochybně přirostla už k mému velkému čtenářskému srdci. DÍK!

Tynuse7
26.12.2019 5 z 5

Jsem ráda, že jsem na Carterovy knihy narazila. Naprosto mi jeho díla sedla - vraždy, které mnohdy nejsou pro slabší povahy, postupné odhalování vodítek k dopadení vraha a v závěru jen překvapení a skvělý zvrat :)
"Já jsem smrt" - opět plný počet, opět nadšení z knihy :)

postrach
14.12.2019 4 z 5

První kniha od tohoto autora.Trochu pomalí rozjezd.Že se z Červa stal psychopat,mě nepřekvapilo.Ale dobře napsaný a promyšlený děj.Ty způsoby vraždy..Závěr nezklamal.Co napsat?.Jdu na další díl.

Anette99
06.12.2019 5 z 5

U takovych dlouhych sérií se třeba po šestym díle začnu bát, zda už to nezačne bejt nuda, protoże ty možnosti, jak někoho mučit a zabíjet, přece nejsou nekonečný. Stejně jako stopy a vodítka, po kterých jdou vyšetřovatelé. Už se mi totiž u pár sérií stalo, že tomu tak bylo. No ale tady zase nemam co vytknout. Snad ještě morbidnější, neż díly předtim. A ten závěr? Sice jsem si od začátku myslela, że příběh toho kluka tam bude hrát důležitou roli, ale úplně jinou, neż to bylo ve skutečnosti. Fakt, že tyhle dvě roviny dělilo pětadvacet let, by mě nenapadlo, dokud se to ke konci nespojilo.

Hotovson
05.12.2019 5 z 5

Zase jsme se dozvěděli o novejch způsobech mučení a pomalý, hodně pomalý smrti. Jako fakt??? Co bude proboha příště. Ale to neni to, co mi rozsekalo. To byl konec a rozdělení do dvou časovejch rovin, aniž bych o tom měl 300 stran tušení. Pro jistotu jsem si konec a odhalení přečet radši dvakrát, protože jsem nevěřil vlastním očím. Beze srandy. Něco takovýho jsem ještě nečet. Takže zase 5*.

LuluBird179
04.12.2019 5 z 5

Jsem jediná, kdo se kvůli Hunterovi naučil pít Single Malt Whiskey??:-) :-)

LutherKing
30.11.2019 4 z 5

Nezklamal, opět dobrý příběh.

Dalexa
26.11.2019 4 z 5

Po Zlobě jsem si říkala, čím Carter překvapí. Tentokrát jsem trošku na rozpacích. Kniha měla všechny prvky jak jsem u toho autora zvyklá, tudíž spád, neustálé napětí jak se tenhle zamotaný příběh vyvine. Vadilo mi ale týrání dítěte neskutečně zvrhlým způsobem, přemíra násilí a krve a nakonec to že se Robert za takovým vrahem vydá sám už trošku přitažené za vlasy. Proto ubírám jednu hvězdičku. Přes veškeré výhrady se jdu pustit do dalšího dílu. Zvědavost je zvědavost

MartinProtschke
21.11.2019

Můj pocit, že se Carter knihu od knihy zlepšuje,se potvrdil... Nedá se od toho odtrhnout a konec hodně překvapivý.

Anna27
20.11.2019 5 z 5

Jedno slovo - HUSTÝ!!!! Prostě já se u Cartera vždy opakuji, protože ani jednomu dílu nemám, co vytknout, ale tohle je jediný autor u kterého hltám ty jeho malé písmenka strašně rychle a nedokážu se od čtení odtrhnout. Prostě za mě opět perfektní, promyšlená detektivka. Kdo má rád příběhy místy až strašidelné, doporučuji! :-)

AnetaKor
12.11.2019 5 z 5

Teď už věděl, ze ho nikdo nepřijde zachránit, protože ho nikdo nehledá. Nikdo ho nikdy nehledal. ...

Ticiana
12.11.2019 5 z 5

Tak pomalu se dostavam na konec serie. A po Zlobe jsem sa bala, jakou pecku vypusti. Ano bylo to moc desive. Ty pasaze s Cervem byli fakt brutalni, i kdyz musim rict, ze mne to trosku na konci matlo. Garcia dostal trosku vic prostoru, co taky ocenuju. A ted sup na dalsi dil.

hnusák
11.11.2019 5 z 5

Naprosto čtivě napsaná detektivka, má strhující spád a to závěrečné finále mě dostalo. Díky za fajn zábavu.

Kami33
10.11.2019 5 z 5

Jeden z mých oblíbených autorů. Děj má spád, hlavní hrdinové jsou sympatičtí, knížka je čtivá. Jen ten konec mě na chvíli zmátl. A ano, možná je až moc brutální, ale hvězdičku jí za to neuberu :-).

desert.fox
05.11.2019 3 z 5

Konzumní detektivka, která se snaží porušit všechna pravidla, ale výsledek je trochu křečovitý. Moc násilí, zdlouhavé popisné pasáže - ale logiku to vcelku má.

sérioví vrazi brutalita mučení psychopati vyšetřování

Chris Carter
brazilská, 1965