Říše neřesti

Říše neřesti https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497874/bmid_rise-neresti-vg4-497874.jpeg 4 435 79

Savage Trilogy série

< 3. díl

Strhující finále série SAVAGE TRILOGY Nemyslitelné. Neuvěřitelné. Nepředstavitelné. Nepoznávám, co se stalo s mým životem. Už nedokážu říct, kde končí lži a začíná pravda. Vpadl do mého světa a vyhnal mě z mého bezpečného koutku. Všechny moje sny se plní až na jednu věc, po které toužím nejvíc – být šťastná. Ale budu o to bojovat. Teď. Vždycky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Rogue Royalty

Kešu1981
29.07.2022 2 z 5

Pardon, ale tohle byla trilogie jak přes kopírák s trilogií s Mountem. Napoprvé oki, ale znovu? To už mě neba. A jako ten moment objasnění záhady, kdože je ten největší záporák v příběhu byl totálně vycucanej z prstu... jakože šokující odhalení?…fakt nee.

Andrejka91
28.07.2022 5 z 5

Je mi líto, že to byl poslední díl. Všechny knihy od Meghan miluju.
Tenhle díl jsem přečetla během pár hodin, nic tomu nechybělo. Erotických scén tak akorát, bylo to napínavé, nabitý děj a moc mě čtení bavilo.
Doporučuji všem, rozhodně knihy od této autorky za mě stojí za přečtení.

Toledo
28.07.2022 4 z 5

Trilogie od Meghan March jsou skoro jak přes kopírák, ale vždycky je slupnu velmi rychle. Povedené oddechové čtení.
V posledním díle se mi potvrdilo, co jsem si myslela na konci druhého, není to tak těžké si představit, co se bude dít.

Kiwicatko
23.07.2022 5 z 5

Tady uz hlavni postava postradala svou drsnost. Trosinku vymeknul, ale i tak stale super serie.

Jo a sazela jsem, ze Mags bude … a ona to pritom byla takova dobra duse.

Romalu
21.07.2022 5 z 5

Ano, splnilo to přesně to, co jsem od toho čekala! Výborný závěr! Nepamatuji si, kdy bych něco tak hltala.

musivila
21.07.2022 5 z 5

Tak tahle série byla snad ještě lepší než o Mountovi. Přečetla jsem za víkend a fakt mě mrzí, že už je konec. Moc jsem si ji užila. Potřebuji další takovou!!!

Tempe mi byla opravdu sympatická a měla hodně originální koníček a ještě originálnější paní domácí :)

AliceTief
20.07.2022 4 z 5

Opravdu zajímavý závěr, spoustu věcí jsem nečekala, ale nakonec se mi to líbilo =). Ubírám hvězdu za taaaak krátké knihy

Misshell1
19.07.2022 5 z 5

Zase série, co měla skvělé postavy, zápletky, napětí, hádanky, jak to vše vymyslela. Nenapadlo mě, že za tím stal, kdo stál. Hlavně kamarádky Tempe měly taky něco do sebe, hodně mě bavily. A ten konec? Normálně skoro slza ukápla. Určitě cokoliv dalšího bude od autorky, tak přečtu. Byla to jízda!

Pedruska01
18.07.2022 5 z 5

Na závěr jsem se těšila a trochu mě mrzí, že jsem se k němu nedostala hned po přečtení předchozích dílů, a to pouze z jednoho důvodu, že mě ta vlna nadšení a zažrání do příběhu tak nějak opustila. Jenže to rozhodně neubralo na kráse knihy a já se k tomu stejnak zas dostala. Opět se to velmi dobře a neskutečně rychle četlo. Něco na těch krátkých kapitolách prostě je. Totálně mi vyhovují.
Hlavní hrdinku Tempe jsem na začátku tak moc chápala. Dostalo mě to stejně jako ji, ačkoliv jsem si říkala, že za tím něco přeci být musí, protože tohle není možný. Každopádně, přiznám se, skočila jsem na to a úplně mě to za ní bolelo. Jenže pak se to zlomilo a mě to vlastně ani nepřekvapilo. Jaký paradox. Je teda pravdou, že nechápu, jak rychle dokázala otočit/odpustit a fungovat. Sakra, mělo by to rozhodně trvat déle - takováhle rána pod pás se nedá prostě přejít. Upřímně jsem čekala, že bude trochu vyvádět, dělat uraženou a křičet, až přijde o hlasivky nebo použije násilí. Jenže se nestalo vlastně nic. Prostě to pominulo a přišlo srdceryvné vyznání. To mě lehce zklamalo. Však měla jsem jí i tak ráda, umělkyně, které se obrátit život vzhůru nohama a svým umem vystřelila až do nebe. Přesto všechno se stává vítězem, jelikož získává stokrát víc než o co přišla. Člověk jí i závidí.
Druhý hlavní hrdina Kane byl fajn, získal si mě dávno a získal si mě i teď potom průšvihu. Líbilo se mi, jak jí byl věrný, oddaný, ochranářský. Mé romantické srdíčko jen plesalo, takže mu musím připsat další plusové body. Docela mě překvapilo, že i na něj, tak chytrého člověka vzhledem ke zkušenostem a "povolání" někdo dokázal nastražit divadýlko - a že jsem byla dost překvapená. Bylo to drsné. Byl to zatraceně "cože?!" moment. Rozhodně jsem nečekala, že se z toho celého nebezpečného děje "kolem" vyvrbí zrovna tohle. Šílené pane jo. Jako velké překvapení. Závěr se mi líbil, a to především právě kvůli Kanemu. On si ho zasloužil. Jednoznačně. Srdce mi puklo a zaplakalo, když jsem dočítala poslední odstavce. Bylo to nádherné a správné.
Tentokrát příběh byl složený spíše z toho nebezpečí, které se snažili odhalit a konečně se s tím vypořádat. Také z toho, že ti dva tvořili normální romantickou dvojici a pak pár drobností kolem jako zavádějící zločinec, kamarádky Tempe či zmíňky o Keiře a Mountovi - musím říct, že ti dva poslední mě nijak nebrali. Jako jo, Mount, velký zvíře, který rozhoduje, zda budeš nebo nebudeš dýchat a jak dlouho, ale jako... koho to zajímá?! :D Tentokrát to nebylo o nich, i když se tu nacpali a svým způsobem především on tahal za jisté nitky. Však zpět k původnímu... Samozřejmě si autorka nemohla odpustit (a vlastně ji jako chápu, jelikož je na tom ta série stavěná) alespoň pár řádků plných pořádné erotiky. Však musím říci, že kdyby to tam nebylo, o nic nepřicházíme. Vlastně tahle kniha má jen jednu takovou scénu a jsem za to ráda. Kdybych neznala to předtím, tak možná i řeknu, že to bylo až nevhodné. Především proto, že se tím směrem ta kniha neřítila.
Celý příběh se mi líbil a bavil mě. Rozhodně jsem si ho užila, respektive celou sérii, i když se může zdát jako že je trošek přitažená za vlasy. Vlastně asi byla, včetně té první trilogie. Nemohla jsem se však odtrhnout, tolika si to drželo mou pozornost a tolika mě toho zajímalo. Např. mě ještě víc než v minulém díle zaujal policista Rix, takže bych se nezlobila, kdybych si i o něm přečetla. Každopádně příběh je velmi nebezpečný, odvážný, peprný a taky krásný. Autorka se nebojí a myslím, že se jí to podařilo, zase. Určitě věřím, že se s ní ještě někdy setkám.
Knihu jako závěr série bych rozhodně doporučila, nejen z důvodu, že po přečtení předchozího ji prostě musíte mít okamžitě v ruce, ale taky z toho, že se povedla. Největší úsměv mi vyvolal epilog a pár jeho posledních řádků, musím znovu vyzdvihnout. Tohle se zatraceně hodně povedlo. Hodnocení pokračuje na vysoké úrovni, takže plný počet. Jsem spokojená a užila jsem si to. Těším na něco dalšího. :)

Ešína
13.07.2022 5 z 5

Stejně jako u Mounta i u téhle série proběhlo ukončení skvěle. Kane a Tempe byli super. Nenapadlo mě, že na konci za tím vším bude ten kdo byl... :) Epilog byl vážně dojemný. Nemůžu se dočkat s čím autorka přijde přístě.
A Mount? To je stejně prostě největší frajer...

Nuttelka
11.07.2022 4 z 5

Jak jsem předpokládala, moje teorie se potvrdila, takže jsem úplně překvapená nebyla. Nebezpečné prostředí mě tedy moc bavilo, Kane je hodně sexy, co si budeme povídat :-) K Temprence mám nějaké výhrady, ale jako celek beru tuto sérii za hodně povedenou a na dovolenou jako stvořenou. Nejvíc mě samozřejmě dojal "Epilog", moc krásné zakončení.

Michelleee
10.07.2022 5 z 5

Skvělé ukončení série! To jsem opravdu nečekala a celé se to autorce opět povedlo. Těším se na další její knihy..

Zuzana215
10.07.2022 4 z 5

Hodnotím až tady na konci... Musím říct, že to bylo trochu zamotané, ale nakonec překvapivé.. Tahle série byla za mě asi něžnější než ta o Mountovi a Keiře. Mount je prostě král :)
Na obálce u Prince je dokonce manžel samotné autorky...a otázkou je, zda u Princezny není autorka sama, protože dle Instagramu miluje červenou :)..nicméně u Říše neřesti tipuji oba manžele společně...

Miška935
09.07.2022 5 z 5

Wow, wow vůbec jsem netušila kdo za tím bude a ze to bude ta osoba tak to už vůbec ne. Dokonalost. Už se těším na další její tvorbu

havrmoni
08.07.2022 4 z 5

Přidávám hodnocení až na konec série. Ještě, že si syslím díly než vyjdou všechny a pak čtu najednou. Opět pěkné čtení, erotika spolu se zločinem.

petusska01
08.07.2022 3 z 5

Koniec série. Hodnotím podobne ako predchádzajúce diely- kĺzali sme po povrchu a aj keď si Tempe prechádzala na začiatku ťažkou stratou, emócia sa ku mne nedostala. Celkovo som asi ani pri jednom diely, okrem teda frustrácie a prekvapenia (jedine z tých motivačných koncov) nepochytila žiadnu emóciu. Škoda. Nebolo to zlé, ale postavy boli veľmi plytké. Samozrejme, konečné rozuzlenie zápletky bolo prekvapením,ktoré sa však akoby rýchlo zahovorilo a zrazu bolo o 100 rokov neskôr a koniec. Ktorý bol pekný,sladký, dokonalý, nevhodný pre byvaleho nájomného vraha, ale teda príjemné zakončenie mierne nudnej série.

romca4180
07.07.2022 4 z 5

(SPOILER) To, že konec dvojky byl nahraný jsem tušila.. Ale že za vším bude Rafe? No, myslím, že to se autorce opravdu povedlo..

Literarytwins
07.07.2022 3 z 5

První díl série "Divoký princ" mě úplně odrovnal. Byla jsem z kihy absolutně unešená a především z hlavní postavy Kanea. Zároveň jsem byla přesvědčená, že tato série hravě strčí do kapsy Mount trilogy. Jenže u Neústupné princezny už mé nadšení začalo značně drhnout. Druhý díl byl pro mě takovým mezistupínkem a omáčkou, která nás měla připravit na velké finále. Kromě zvratu v závěru knihy tam pro mě nic moc zajímavého nebylo. Největší kámen úrazu pro mě byla Říše neřesti. Bohužel jsem byla opravdu zklamaná, čekala jsem mnohem více. První třetinu bych zhodnotila jako utápění Temperance v sebelítosti, druhá třetina skrývala odhalení "zvratu" z druhého dílu (vše bylo přesně tak, jak jsem si myslela) a neustálé opěvování uměleckého nadání hlavní hrdinky. To mi z počátku nevadilo a přišlo mi to jako zajímavé zpestření série, jenže postupem času už mi to přišlo přehnané a místy až otravné. Závěr knihy průšvih trochu zachránil. Tam jsem byla překvapená při odhalení, kdo byl ve skutečnosti Lagarto. Epilog se mi také líbil. Bohužel jak jsem se v prvním díle do Kanea zamilovala, tak mi příšlo, že hrozně moc vyměkl a místy působil jako poblázněný podpantoflák už. Díky bohu za ten epilog a závěrečné rozuzlení zápletky, které mě trochu uchlácholilo. Více se mi tedy z celkového hlediska líbila Mount trilogy. Co musím ale na této sérii přeci jen vyzdvihnout jsou v mých očích luxusní obálky, ty se mi opravdu velmi povedly. Myslím si, že u této knihy máme na obálce dokonce čest se znázorněním samotné autorky a jejího manžela, který posloužil minimmálně jako vizuální předloha pro hlavního hrdinu.

0197
06.07.2022 5 z 5

Konec druhého dílu byl šokující. I když jsem tušila, jak by to mohlo být. A měla jsem pravdu. Zase jednou :-). Ale to vůbec nevadilo. Stalo se tam pak tolik jiných, zajímavých a nečekaných zvratů, který bych vůbec nečekala.

Po tom, co se dozvíme, co a jak, je to už čistá romantika. Myslím, tím co se týká jejich vztahu. Milují se navzájem, řeknou si to a budou bojovat o společnou budoucnost. Jinak tu převládá akční zápletka a ubylo erotiky.

Kane už nemůže být úžasnější. To jak Tempe podporuje, aby si šla za svým snem stát se umělkyní a dělala sakra to, co ji naplňuje. Tempe to dodá ten potřebný impulz.

Dost prostoru tu bylo i pro vedlejší postavy. Nové kamarádky Tempe byly super a dobře to oživily. Stejně tak i sousedka. Magnolii jsem také nevěřila (mimochodem má svou duologii, snad se dočkáme překladu). Také jsem se snažila zjistit, kdo je Ještěrka. A světe div se, neuhodla jsem to. Epilog neměl vůbec chybu. Celé to nemělo chybu.

Jsem neskutečně ráda, že se v celé sérii objevovala Keira a hlavně Mount. Ráda vidím, že je stejně nebezpečný, brutální, nemilosrdný, Keiru do svého byznysu nezatahuje a město pořád patří jemu. Jo a stále se milují. Málem jsem to zapomněla zmínit :-). Na rozdíl od Mount trilogie je u této série více uvěřitelnější a lepší akční zápletka (u erotiky je to ale zase opačně, dle mého). Byla to skvělá jízda, kterou jsem si nesmírně užila. Nakonec maximálně doporučím obě série. Nečetla jsem je naposledy. Na prvním místě mám po dočtené této série Mount trilogy, protože Mount :-). Musela jsem prostě zmínit, která se mi líbila více :-). Ráda jsem se vrátila zpět do New Orleans a doufám, že to nebylo naposledy.

anna7852
05.07.2022 5 z 5

Naprostá pecka jak ja se na to těšila wauu.
Škoda že je konec serie