Říše neřesti

Říše neřesti https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497874/bmid_rise-neresti-vg4-497874.jpeg 4 436 79

Savage Trilogy série

< 3. díl

Strhující finále série SAVAGE TRILOGY Nemyslitelné. Neuvěřitelné. Nepředstavitelné. Nepoznávám, co se stalo s mým životem. Už nedokážu říct, kde končí lži a začíná pravda. Vpadl do mého světa a vyhnal mě z mého bezpečného koutku. Všechny moje sny se plní až na jednu věc, po které toužím nejvíc – být šťastná. Ale budu o to bojovat. Teď. Vždycky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Rogue Royalty

Hatshepsut
05.07.2022 5 z 5

Extra čtivé! Autorka ví, jak zaujmout čtenáře! Ještěrku jsem taky netipla. Epilog - všechno je jak má být! :-) pokud máte rádi tento žánr, určitě doporučuji!

LenkaPet
04.07.2022 5 z 5

Já nemám slov. Přesto, že je celá série předvídatelná, je moc hezky napsaná a přečetla jsem ji jedním dechem, každou knihu za jeden den. Jak už jsem psala v předchozích hodnoceních u každé z knih, je to oddechovka, žádná složitá literatura, ale když člověk něco takového hledá je to přesně ono.

Petra38
04.07.2022 5 z 5

Musím říct, že konec mě dosti překvapil. Odhalení vážně povedené a tím si u mě příběh vysloužil tu poslední hvězdičku, jinak byl tento díl trošku slabší, než díly předešlé. Ale dobré a sérii stalo za to si přečíst. Kdo nečetl ,jděte do ní :-)

happy19
30.06.2022 5 z 5

...vše není tak jak vypadá...já to říkala!
Ale stejně mě konec překvapil!
Mělo to drive,jiskru..emoce...
A budu doufat v další série od autorky,-)

„Je zhola zbytečné se ptát, má-li život smysl či ne. Má takový smysl, jaký mu dáme.“

Anna195
30.06.2022 5 z 5

Konečne som sa dočkala poslednej časti Savage Trilogy. A musím povedať, že čakanie sa rozhodne vyplatilo, keďže ukončenie druhej časti bolo dychberúce.

Hneď po prečítaní niekoľkých kapitol sa mi potvrdilo to, čo som si myslela na konci druhej časti. A v tom momente som si opäť vydýchla, keďže pri tejto autorke je všetko možné, ale dopriala mi to, po čom moja čitateľská duša túžila.

Táto časť skrýva množstvo tajomstiev a z niektorých z nich som bola veľmi prekvapená. Povedzme si pravdu autorka sa s čitateľmi veľmi dobre pohrala, pretože takéto vyvrcholenie série som vôbec nečakala, najmä zistenie, kto za všetkým bol, bolo pre mňa veľmi prekvapivé. Pri čítaní by mi ani nenapadlo, že práve takéto odhalenie ma bude čakať. Čo si budeme autorka je v tomto veľký génius a vie vždy prekvapiť...Vie šokovať, čo potvrdila aj v tejto sérii.

Epilóg bol úžasný a tu mi autorka vyčarila úsmev na tvári, nuž milovníčka romantiky sa vo mne nezaprie.

Jednoznačne toto bolo úžasné ukončenie série a snáď sa dočkáme aj prekladu dilógie, kde bude hlavnou postavou kontroverzná Magnolia, ktorú už vďaka Mount Trilogy a Savage Trilogy dobe poznáme. Autorka si určite zaslúži preklad jej ďalších kníh.

Ketfl
29.06.2022 5 z 5

Vždycky takové čekání a pak šup a je zase přečteno, ach jo! Nicméně absolutně jsem si to užila. Skvělé zakončení série a ten nádherný happyend na konci mi přímo vykouzlil úsměv na rtech. Kniha mě i překvapila v tom, kdo byl Ještěrka. Měla jsem různé tipy, ale tohle by mě opravdu nenapadlo. No, četlo se to prostě celé skoro samo, jen škoda, že to nebývá trochu delší. Těším se na další tvorbu od této autorky.

Jita160

Naprosto úžasný.
Tohle já prostě žeru....
Příběh Temperance a Kanea byl výbušný, vzrušující, návykový a tak boží.
Epilog mňamka.
Jen závidím těm ,kteří teprve začínají číst tuto trilogii a mají všechny díly pohromadě....užijte si to!!!!!

Banni37
28.06.2022 5 z 5

To zase byly příjemné jednohubky! Každý díl sfouknutý jak nic a nemluvě o tom, jak umí autorka vždy potrápit s napínavými cliffhangery, kdy se člověk nemůže dočkat dalšího dílu! Za mě rozhodně další originální příběh autorky.

Raislin
28.06.2022 5 z 5

Ach jo a je zase konec. Tyhle hnihy prostě miluju! Tahle autorka prostě umí. Příběh má jiskru i napětí. Snad brzy vyjde další trilogie!

petulkapeta
28.06.2022 5 z 5

„Nedělal jsem to kvůli vděčnosti. Řekl jsem ti, že bych to udělal, i kdybys mě pak nenáviděla. Chvíli mi trvalo, než mi došlo, že takhle má vypadat láska."

Tak nečekala jsem že to přečtu tak rychle a že mě to bude tak moc bavit. Kena jsem si zamilovala a chapu proč udělal co udělal no a s Temp,ach ty jejich rozhovory ty mě pobavily vždy...batmanovske narážky byly super

Ralemo
27.06.2022 5 z 5

Poslední díl, kde se vyjasnili všechny otázky! Opět taková jednohubka, kdyby všechny tři díly byly v jedné knize, bylo by to fajn. Takto je to zbytečně rozdělené a natažené. Každopádně ani poslední díl nezklamal. Děj byl velice napínavý a dramatický. Postupně se dozvídáme všechny tajemství a zápletky. Neskutečná přitažlivost mezi Kenem a Temperance. Krásný a šťastná epilog nakonec. Určitě doporučuji přečíst a těším se na další knihy od této autorky. :)

moma08
26.06.2022 5 z 5

Tohle byla jednohubka na pár hodin k vodě, kdy se u toho opálíte nebo spálite.
Na začátku knihy se mi potvrdilo, co jsem si myslela na konci druhého dílu, ale na konci jsem byla opravdu až zaskončená, kdo vlastně je ještěrka.
Ukončení se mi líbilo a na totálním konci mi i ukápla slza.
Ačkoliv musím souhlasit s ostatními, kteří si myslí, že je to zbytečně rozděleno do 3 dílů, bohatě by stačili 2 díly.
A byla jsem velmi překvapená, že na obálce prvního a posledního dílu je autorčin manže, a pokud bych mohla hádat, tak si myslím, že na druhém a třetím dílu je sama autorka, což se mi velice líbí.
Budu doufat, že se u nás přeloží více knih od autorky.

terikus
25.06.2022 5 z 5

Skvělé ukončení série a super epilog. Byla jsem překvapená z toho, kdo byl nakonec Lagarto. A také doufám, že si přečteme knihy o Magnolii.

nina3905
24.06.2022 5 z 5

Perfektné zavŕšenie celej série! Dúfam, že vyjde kniha ešte o Magnolii, ktorá je veľmi svojskou postavou. Určite odporúčam.

Kristy.Seb
23.06.2022 4 z 5

Myslím, že místo 2 sérii se 3 díly, by byly lepší dva díly. Ale celkem zajímavý děj.

kacenka6144
23.06.2022 5 z 5

Jo, prostě jsem si celou tuhle sérii užila. Knížku jsem si koupila hned ráno a litovala, že musím do práce. Ale hlásím - PŘEČTENO. Něco jsem čekala, něco mě překvapilo. A teď by ještě čekala příběh o Magnolii.

kristyna9911
22.06.2022 5 z 5

Prostě topka ️ celá série úplně super. Nebránila bych se více sériím od ní

LilluLong
22.06.2022 5 z 5

Rada citam od autorky knihy, nesklamala ani s touto trilogiou, aj ked na poslednú časť som dlho čakala a musela som si na osvieženie dat repete k prvým dvom častiam :) za mna 5*

evineckY
22.06.2022 5 z 5

Sice všechny tři díly by vydaly za jednu knihu, ale vůbec to nebylo špatné.
Epilog dal tomu krásnou tečku.