Řekni něco legračního

Řekni něco legračního https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380604/bmid_rekni-neco-legracniho-t7n-380604.jpg 4 699 138

V té chvíli mi to připadalo jako dobrý nápad. Zavolat Landonu Roderickovi, s nímž jsme se znali jako děti a na kterého jsem nikdy nedokázala zapomenout – přestože on tak snadno zapomněl na mě. Jenže všechno zní jako dobrý nápad, když to před spaním přeženete s vínem, viďte? Měl to být jen jeden úplně bezvýznamný, praštěný telefonát. Místo toho jsem na něj vysypala všechno, co jsem celých těch třináct let potlačovala. Nečekala jsem, že zavolá zpátky. A už vůbec mě nenapadlo, že budou následovat týdny rozverných hovorů po telefonu, při nichž zároveň zjistím, jaký člověk Landon je. Vyšlo najevo, že na mě ve skutečnosti nikdy nezapomněl. To zvláštní pouto, které jsme kdysi měli, vůbec nezmizelo. Hodně jsem mu o sobě prozradila, ale stále toho o mně spoustu nevěděl. A stejně tak i on měl svá tajemství. Strávili jsme povídáním na dálku mnoho a mnoho hodin, a já přemýšlela, jak by mohlo vypadat naše setkání. Jednou večer jsem se znovu rozhodla. Tentokrát jsem jela na letiště a koupila si letenku do Kalifornie. Přišel čas zjistit, zda může jeden telefonní hovor dát dohromady dvě ztracené duše, nebo jestli zavolat mu opilá byla jen veliká chyba.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Drunk Dial , 2017

Princezna_1
15.01.2019 2 z 5

Čekala jsem od toho mnohem víc.

sofie92
15.01.2019 1 z 5

Tahle kniha mě nudila. Četla jsem ji ani ne před měsícem a už ani nevím jak to přesně dopadlo a tak. Takže za mě se k ní nevrátím nikdy.

Mišule_11
01.01.2019 4 z 5

Příjemná a oddechová knížka s dějem, co neurazí a ještě si i u něj člověk pěkně odpočine..! :) Jsem ráda, že jsem si knihu přečetla, bavila jsem se u ní a určitě zkusím v budoucnu od autorky nějakou další knihu! :)

uminaa
31.12.2018 3 z 5

Dalo sa to čítať, miestami to bolo aj vtipné, miestami som nevedela, čo si myslieť, ale asi som čakala niečo vtipnejšie. Možno som to mala čítať v inom psychickom rozpoložení.

olivie9517
30.12.2018 1 z 5

Teda.. Musím se přiznat. Tenhle žánr mám moc ráda, knih mám v knihovně hodně, ale tahle kniha mě hrozně zklamala. Nevím, jestli se autorky podobných žánru snaží vymyslet co nejdivnější hlavní hrdinky, ale tahle se mi vůbec nelíbila. Myslela jsem si, že to zachrání alespoň ten chlap, ale ani ten mě nijak neuchvatil. Kniha se mi četla špatně, mockrát jsem jí odložila a nutila se do čtení. Louskala jsem jí tři dny (jindy mám za den hotovo) a vím, že v mé knihovně nezůstane. Dvakrát bych si koupi rozmyslela.

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Jojo jo, vím.. Občas sladké jako med, občas řešili skoro všechny problémy světa.. Ale bavila jsem se. Moc hezký příběh, vlastně i zajímavá zápletka/zápletky. A občas jsem se i dost bavila, třeba jako otec se zátkou od vína, to jsem fakt nečekala ;-) Vlastně i rozuzlení jménem Lana bylo vtipné a nečekané :-) Trochu té filozofie a medu ubrat a bylo to na plný počet! Tak uvidíme jak jiné autorčiny knihy, rozhodně se k ní ještě vrátím..

Ryorka
26.12.2018 2 z 5

hromada klišé, ale uznávám, že jsem četla větší hrůzy

happy19
13.12.2018 5 z 5

Stále se usmívám,takže účel- pobavit a odpočinout- kniha(pěkný "přebal" mimochodem):-D..splnila;-)..začátek skvělý..průběh nečekaný..a pohádky byl konec:-).. za prince Landona 5*

martina5069
09.12.2018 4 z 5

Velmi pěkný příběh o dvou lidech, kteří se znali už jako děti, přestali se vídat a potom je osud svedl zase dohromady. V příběhu je hodně nevyřčených otázek a trošku erotiky. Velmi pěkně napsaná kniha.

Knihomolka97
04.12.2018 4 z 5

Taková klasická ,,slaďárna", kdy od začátku víte jak to skončí, ale přesto čtete a čtete.
Mě se knížka líbila. Dlouho jsem se tak nezasmála a Landon... Jeho si snad ani nejde nezamilovat. (jednu hvězdičku přidávám kvůli němu) :-)

Lenka.Vílka
30.11.2018 1 z 5

("You've been waiting on a call, To hear my words to let me in, But only me, Just let me in, Just let me in." ... Lonely Girl - Red Sun Rising)

Přiznám to. Z knihy jsem byla trochu znechucená. Po přečtení anotace. Naštěstí český překlad originální název "Drunk Dial" smázl, takže to snížilo znechucení o 50%. Fakt se mám ztotožnit s hrdinkou, která opětovně naváže kontakt s klukem z dětství poté, co se opije? To byl jediný důvod. Jinak by mu nezavolala. No, uvidíme.

Knihu bych rozdělila na tři části:
Když si spolu psali a volali.
Když byli spolu.
Když přišlo závěrečné drama a potom přišel konec.
(A vždy nutné "o šest měsíců později" nebo "o rok později" atd.)

Musím říct, že první část se mi líbila. Hlavně proto, jak byla napsaná. Top 10 pubes představ jak si najít kluka a rovnou dva body v jednom (čili, píšeme si, chci ale víc a kamarádi z dětství). Těžko odolat, že? A vy si furt říkáte: "Co má ta hezká holka za problém?" A dozvíte se to, nebojte se.

Druhá část je klasická romantická eroťárna. Sice jsem se chvílema trochu nudila, protože to bylo tak strašně stejné jako ostatní podobné knihy, ale dalo se to zvládnout. Jenom je problém, že má kniha tak málo stran, že na nic jiného není místo.

Závěrečné drama, které je součástí každé podobné knihy, na posledních třiceti stranách tam bylo, ale to je všechno. Nějak jsem postrádala zápletku. Po letech se dají dohromady, každý má svoje tajemství, po jehož vyřčení si myslí, že ho ten druhý opustí, ale je to vlastně vyřešeno hned. Není žádný problém. Jsem ráda, že v knize nebylo žádné zbytečné drama, ale absence čehokoliv taky nebyla v pořádku. Protože vy si říkáte, že tam něco prostě chybí.

!!!ZAČÁTEK MOŽNÉHO SPOILERU!!!
Chápu, že to mělo být "překvapení" a jakýsi "šok" pro čtenáře. Proto ze začátku bylo o Lilith psáno, jak o ní bylo psáno. Všechno chápu. Jenom jsem potom měla problém uvěřit zlomu, kdy se Rana rozhodla věci změnit a hlavně jít s pravdou ven, než kdyby o ní už od začátku mluvila jako o své dceři a před Landonem jako o holce z programu.
!!!KONEC MOŽNÉHO SPOILERU!!!

Sice jsem na začátku byla ráda, že se kniha v překladu jmenuje jinak. Ale když už se to jmenuje "Řekni něco legračního", tak by se tam místy mělo i něco legračního říct...

Barbona
29.11.2018 1 z 5

Neuvěřitelná nuda :( necteno jen že setrvačnosti...

wotana
20.11.2018 2 z 5

Příjemná oddychovka :-)

LilianaFalcon
11.11.2018 2 z 5

Bohužel mi to nesedlo. Něco tomu chybělo. Asi chemie mezi hlavními hrdiny. Nebo nějaký větší tah na bránu. Sice tam byla spousta otazníků, ale jako by autorka zapomněla napsat zápletku. A i když to mělo být vtipné, vůbec jsem se nesmála. Proto jsem se nakonec rozhodla pro 2 hvězdičky, i když bych jinak dala asi 3.

smaille
09.11.2018 3 z 5

Tak úplně špatné to nebylo, ale určitě se ke knize už nevrátím, je to jeden z těch příběhů, o kterých vím, že za půl roku absolutně nebudu vědět, o čem to vlastně bylo. Některé situace zabíhaly zbytečně moc do detailů, občas mi přišlo v dialozích, že je až moc zbytečných slov. Zápletka zajímavá, ale čekala jsem trošku větší drama.

janesy
08.11.2018 5 z 5

Miluju happy endy a tihle dva si ho zasloužili vrchovatě :)

andrea4865
07.11.2018 4 z 5

miluju ranu bananu :) knizka byla super oddychova,legracni-vzkazy od landona byly k popukani,zapletka nebyla sice slozita,ale jinak super.

ivedoo
17.10.2018 5 z 5

Naprosto úžasná kniha, naprosto mě uchvátila :D Ikdyž vím, že tohle se asi ve skutečnosti nemůže stát, ale jsem romantička, miluji tyhle slaďáky :D Jsem ráda, že tam byly i ty erotický scénky hezky vykreslený :D Kniha mě dokázala rozesmát i rozesmutnit. Samozřejmě hlavního hrdinu Landona by chtěla každá, jako když by uměl mě i namalovat XD :D

Ivule_M
13.10.2018 3 z 5

Příběh sám o sobě nebyl špatný, místy jsem se i smála. Ale nějak snadno v knize všechno vychází. Možná by to chtělo nějakou větší zápletku.

Ceeca
09.10.2018

Přišlo mi to poněkud trapné, mám ráda erotické knihy, ale toto mi přišlo, jak kdyby to psala nějaká puberťačka až na erotické scény tedy. Za mě horší průměr. Četla jsem lepší , nápaditější