Reid

Reid https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468575/bmid_reid-fob-468575.jpeg 4 477 81

Vested Interest série

Muže z BAM už znáte. Pojďte poznat rebela. Kdo je Reid Matthews? Dítě opuštěné a nemilované. Napospas osudu ponechaný a opovrhovaný teenager, který své vynikající technologické znalosti používal ke špatným účelům. Během dospívání se nad jeho budoucností vznášel stín záznamu z vězení a jeho život se stal nekonečnou smyčkou samoty. Dokud nedostal druhou šanci a nezačal mu nový život. Dokud se na obzoru neobjevila kariéra, o níž se mu mohlo jenom zdát, a dokud nebyl obklopen lidmi, kteří mu dokázali, že rodina a domov nejsou jen slova. Dokud mu jedna dívka neukázala ten nejlepší a nejsložitější kód, jaký kdy mohl napsat. Lásku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Reid , 2018

DUNIKO
15.07.2021 5 z 5

Tak to bylo úžasné❤️❤️❤️ další skvělý příběh.Romantický,dojemný, vtipná a sexy a ten konec...to vážně nemělo chybu.

Nika30
15.07.2021 5 z 5

Reid. Zakřiknutý a trochu podivínský kluk který se nejlépe cítí ve svém malém světě plném počítačů. A na druhé straně Becca která dokáže rozzářit jeho život a probudit v něm chlapa. Ale co když jeho minulost zničí budoucnost kterou s Beccou plánuje?? Další kniha kde je vidět že je důležité věřit v lásku a v toho druhého. Miluju tuhle sérii.

Erinien
10.07.2021 3 z 5

Tři hvězdy, protože... Nevím! Možná bylo něco špatně na mé straně, u knihy jsem se zasmála, ale od poloviny mě už nebavila. Zpětně jsem zjistila, že už jsem jednu knihu od této autorky četla a s podobným pocitem. Možná to pro mě bylo už moc přeslazené a nereálné. I když jsem hodně oceňovala propracovanost charakterů a jejich historie, kniha mě nějak nechytla za srdce.

wielka
05.07.2021 4 z 5

Reid bol milacik. Vsetko chcel urobit spravne, ale niekedy to az tak nevyslo. No nakoniec sa vzdy vsetko vyriesilo. Pekna romanticka, takmer az rozpravkova oddychovka. Jooj, a kniha ma faaakt peknu obalku :-D

Terka18
04.07.2021 5 z 5

Hezký romantický příběh. Zasmála jsem se i jsem měla slzy v očích. Super.

anna7852
29.06.2021 5 z 5

Joooo,zase super příběh,miluji kluky z BAM

Raislin
24.06.2021 5 z 5

Krásný příběh plný citu. Vážně jsem si knihu užila. Byla to taková pěkná romantická "pohádka" poznamená minulostí Reida. Takže za mě ano. Oddechovka na léto, jako stvořená.

astra3
18.06.2021 5 z 5

Zase jeden povedený dojemný příběh. Sice trochu nereálný, ale pěkný.

narisa
12.06.2021 5 z 5

Tak já mám pocit, že další díl je vždy lepší a lepší. Reid mě velice zaujal už v předcházejícím díle. Je to fakt zlatíčko a s Beccou byli dohromady skvělí. Krásná romantika. Opravdu moc sympatické postavy, plus moji oblíbenci z předchozích dílů. No prostě paráda. Tuto knihu vřele doporučuji a jsem ráda, že se nekonalo žádné velké drama. A moc oceňuji propojení s Richardem :).

Petronella.k
07.06.2021 5 z 5

Reid byl ze všech nejvtipnější, u žádné knížky jsem se do teď tak nezasmála, hlavně primo tanci a svatbě, to bylo žádný! V předchozích knížkách jsem si ho představila jako nezajímavého, hubeného klučinu, ale zamilovala jsem si ho. Jak ho BAM přijala mezi sebe, to jsem měla pomalu na krajíčku. No, čeká mě poslední Van a pak zřejmě pojedu všechny znova. Nemám co bych vytkla.

lucie3944
06.06.2021 4 z 5

Reid není nedotknutý jen v sexu, ale i v citech, v chápání rodiny, a ano, i v tom, že se téměř všechno dá vyřešit s dobrými lidmi kolem. To, že se nikdy nepokusil získat pas, že nežádal o půjčku, nenapadlo ho, že by mohl mít vymazaný rejstřík... To vše je důsledek toho, že byl bez rodiny, dokud si ji sám nenašel a neusoudil, že je jí hoden. A když poznal ´lásku´, začal věřit, že si zaslouží být šťastný. A o tom to vlastně je: Věřte sami sobě, neuhněte, a buďte dobří. V naprosté většině případů se to vyplatí.

georginaa
29.05.2021 5 z 5

Reid byl prostě úžasný, šťastný poznávat vše poprvé, uchovávat si krásné vzpomínky a i když někdy pochyboval, měl kolem sebe přátelé, kteří ho nenechali spadnout na dno a utápět se v minulosti. Ba naopak, ukazovali mu cestu lepšího života, jak může dosáhnout toho, co chce a ještě milovat , jak ještě nikoho v životě nemiloval. V tom nejlepším smyslu se chtěl stát úspěšným chlapem, který bude ctít svou rodinu a mít práci svých snů. A že potkal svou jedinou a konečnou lásku, to je pro něj bonus, v který nikdy nedoufal. Moc krásný příběh.

terikus
23.05.2021 5 z 5

Tak často dojatá jsem snad u žádné jiné knížky ještě nebyla :-D

havrmoni
19.05.2021 5 z 5

Tohle byla prostě pohádka. Taková ta krásná, milá, oddechová a laskavá. Tahle série se mi fakt líbila. Dokonce jsem se přistihla, že mi tečou slzy, při rozhovoru Sandy a Reida.( nechci prozrazovat) . Kluci si v mládí užili své a tak si utvořili vlastní rodinu. Už se těším na Vana a popřípadě na další knihy této autorky.

Kristy.Seb
13.05.2021 4 z 5

Takový je život. Budování vzpomínek. Jedná sladká chvilka za druhou. Buduješ je a ukládáš. Pomáhají ti být silnější, až to budeš potřebovat.

Problémy se dají vyřešit, záležitosti překonat.

Tahle rodina správných kluků mě baví. Jsou vtipný. Jsou sexy. A mají srdce na dlani.

alzbeta4340
04.05.2021 3 z 5

Hodně emotivní, sebezpytující a sladké. Na druhou stranu bylo pěkné netradiční rozdělení rolí v páru - silnější žena a slabší muž.

maafa
28.04.2021 5 z 5

Přiznám se, že z prvních dvou dílů této série jsem úplně odvázaná nebyla. Až Maddoxem si to autorka u mě vylepšila. A Reid, no ten si mě získal! Já vím, bylo to takové sladké, nevinné, ale pro mě to mělo své kouzlo. Z trochu praštěného, osamělého ajťáka se díky té pravé stává velký chlap. No řekněte, která bychom nechtěly takového Reida pro sebe:) ? A vzhledem k tomu, jak jsem slupla tento díl, je jasné, že ani Vana si nenechám ujít:).

mysanda20
24.04.2021 5 z 5

Z celé série je pro mě nejlepší Maddox a Reid.Opravdu úžasný příběh.V jednu chvíli jsem se moc nasmála,hlavně když tam byl Aiden,ty jeho hlášky jsou boží.

Sarkak94
19.04.2021 5 z 5

Tak tohle je pro mě pořádný doják, ale i přesto jsem se u této knížky nasmála nejvíc z celé série, hodně mě bavila. Sice tu není téměř žádná zápletka, to mi ale nijak nevadí
Reid a Becca jsou skvělý pár, ostatně jako všichni v této sérii. Reida jsem si svým způsobem zamilovala. Mám raději, když je chlap ten zkušenější, ale u Reida mi to nijak nevadilo. U něho to bylo takové sladké. A konečně otěže převzala žena, což je fajn Jsem ráda, že se tu dozvíme vše o jeho minulosti a i přes to jak je jí poznamenaný, je silný a odhodlaný. Jsem ráda za to jak to s ním nakonec dopadlo. Tady je příklad toho, že chybovat je lidské, a že si zasloužíme druhou šanci.
Becca, tak ta je skvělá, líbí se mi na ní to jak umí Reida rozhodit
A ten konec? Tak ten je dokonalý
Opět se tu objevují všichni "kluci" z BAM a tentokrát je tu i více Richard, což je skvělé. Hodně se mi na nich líbí, že je pro ně rodina vším a Reid do této rodiny patří.
Aiden opět nezklamal, u jeho pasáží jsem se musela (téměř) pořád smát

jani.ruzicko
11.04.2021 5 z 5

Reid byl parádní stejně jako všichni z BAM. Přesně takhle jsem si to představovala.

Tuhle sérii jsem si zamilovala a těším se na další díl ❤