Reid

Reid https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468575/bmid_reid-fob-468575.jpeg 4 477 81

Vested Interest série

Muže z BAM už znáte. Pojďte poznat rebela. Kdo je Reid Matthews? Dítě opuštěné a nemilované. Napospas osudu ponechaný a opovrhovaný teenager, který své vynikající technologické znalosti používal ke špatným účelům. Během dospívání se nad jeho budoucností vznášel stín záznamu z vězení a jeho život se stal nekonečnou smyčkou samoty. Dokud nedostal druhou šanci a nezačal mu nový život. Dokud se na obzoru neobjevila kariéra, o níž se mu mohlo jenom zdát, a dokud nebyl obklopen lidmi, kteří mu dokázali, že rodina a domov nejsou jen slova. Dokud mu jedna dívka neukázala ten nejlepší a nejsložitější kód, jaký kdy mohl napsat. Lásku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Reid , 2018

lucka1998
11.04.2021 5 z 5

Kniha byla čtivá a zábavná, kluci z BAM mezi sebou měli ten nejkrásnější vztah. Pohádkový příběh a pohádkový konec, příběh se mi moc líbil, těším se na pokračování.

Anna195
11.04.2021 4 z 5

Veľmi som sa tešila na pokračovanie série Vested Interest, kdeže chlapcov z BAM zbožňujem a som rada, že sa v príbehu objavujú aj predošlé postavy.

V tejto časti sa viac spoznáme s IT-technikom Reidom. Reida som si obľúbila už v príbehu o Maddoxovi, kde ma dosť zaujal, no v tomto príbehu môžeme viac nahliadúť do jeho vnútra, ale najmä do jeho detstva a minulosti. Vo svojom živote to mal ťažké, najmä vďaka udalostiam, ktoré prežil. Veľmi sa mi páčila jeho úprimnosť, vďaka čomu vznikalo dosť úsmevných príhod, ale aj to, ako každému dokázal pomôcť. Pre Reida sa stala práca jeho útočiskom, až kým nespoznal Beccu. Síce ja mám radšej v príbehoch skúsenejších mužov, ale tento príbeh bol pre mňa takým milým osviežením. A keď sme pri tých skúsenostiach v okamihu, keď Reid nabral odvahu, tak mi až tak neskúsený neprišiel. Becca mi bola hneď sympatická najmä tým, že pomáhala Reidovi prekonávať prekážky a povzbudzovala ho.

Môžeme sledovať ich postupne vyvíjajúci vzťah, ale aj to, ako sa navzájom spoznávajú a budujú si dôveru. Zaujímavú úlohou zohral Beccin otec a som nadšená, ako sa voči nemu Reid zachoval. V knihe je možnostvo vtipných situácií, ktoré mi vyčarovali úsmev na tvári. Skvelá dvojka boli Reid a Aiden, na ktorých som sa schuti zasmiala, no a epilóg som si zamilovala.

Od príbehu nemôžete čakať nejakú veľkú zápletku, autorka sa skôr zamerala na city medzi postavami a prekonávanie strachu z budúcnosti. Ale napriek tomu si ma príbeh získal, aj keď Maddox je zatiaľ moja Topka. Opäť sa v knihe skrýva silná téma rodiny a priateľstvo, čo v tejto sérii milujem. To, ako sa všetci z BAM podporujú a pomáhajú si je úžasné a ukážkou ma autorka opäť navnadila na ďalší diel s Vanom.

Tesset
10.04.2021 4 z 5

Čekala jsem od Reida trochu víc. Přišel mi takový přiťápnutý a ty jeho výbuchy vzteku byly celkem dětinské. Ale zase to bylo trošku něco jiného než ostatní kluci z BAM, což oceňuji. Bylo určitě fajn vrátit se do tohoto světa a už se těším na další díl.

petusska01
06.04.2021 5 z 5

Celá séria je super, Reid nesklamal. Celkom sympatický týpek, aj keď si prežil svoje. Chémia dvoch hlavných postáv bola citeľná, "klapalo" im to spolu, viackrát som sa zasmiala a príbeh príjemne dopĺňali minulé (a budúce) postavy. Naozaj doporučujem celú sériu, pekne po poradí.

katerina3329
04.04.2021 5 z 5

DOPORUČUJI.

Gabriela143
04.04.2021 3 z 5

Aj keď sa kniha číta dobre je emotívna, už som sa miestami nudila. Myslím, že chlapcov z BAM už stačilo.

pocketka
03.04.2021 4 z 5

Aaaach to byl ale slaďouš :-)
Kniha se ke mě dostala náhodou. Ač jsem měla pár výhrad, jako nudné, hluché místo zhruba uprostřed knihy a vše bylo příliš "americké", kdy všichni byli skvělí, úspěšní, přátelští, nejlepší a prostě vše neuvěřitelně perfektní, hlavní postavy si oblíbíte. Mám nějaké "plačkové" období a od poloviny knihy jsem měla co druhou stranu slzy dojetí v očích.

2688
02.04.2021 5 z 5

Lidé si navzájem ubližují a dělají občas chyby ale pokud cítí výčitky a umí se svým chybám postavit
jejich chyby by neměly vymazat všechno dobré
co kdy udělali a ještě udělat zvládnou.

Terez9119
30.03.2021 2 z 5

Reid je sice super kluk, ale tenhle díl mě nebavil. Byla to nuda, nic moc se tam nedělo a měla jsem problém se začíst. A ten konec byl tak přeslazený, že mě bolely oči, jak jsem je vyvracela v sloup.

Mabella
28.03.2021 3 z 5

Ja som sa bohuzial nudila. Ano, bolo to miestami vtipne, ale to je tak vsetko. Rozhodne bol naj Aiden zatial, ale celkovo tato seria je taky priemer.

Jita160
27.03.2021 5 z 5

Tohoto kluka si okamžitě musíte zamilovat.Těžky život,kterým si prošel ho sice poznamenal,ale jinak je nesmírně úžasný a ke všemu panic....
Moc pěkný příběh lásky,který se vám bude chtit číst pořád dokola.
Mám ráda příběhy na pokračování o kamarádech , kteří se v knížkách prolínají jako by to byl jeden příběh.
Teď už jen zbývá zase čekat na dalšího,chjooooo.

kacenka6144
26.03.2021 4 z 5

Nakonec dávám 4*, ale předešlé díly se mi asi líbily víc. Tady tomu něco málo chybělo. Ale jsem zvědavá na další díl.

AliceTief
26.03.2021 5 z 5

Rozhodně jsem se u knížky nasmála nejvíce, hodně mě bavila, možná nejvíce s celé série.

johana3160
26.03.2021 5 z 5

Kniha celkove se mi asi libila nejvic z cele serie. Mela sve mouchy, ale ty se daly celkem prehlednout. Co me vazne otravilo byly caste retrospektivni pasaze, ktere byly z vetsi casti zbytecne. Ja osobne to fakt nemam rada, ale to je muj problem. Trojice BAM mi taky prisla trochu megalomanska, ale ok proc ne:)
Kniha splnuje podminky zanru, je sladka, vtipna a ctiva:)

LenRan
24.03.2021 4 z 5

Příběh hezký, četlo se to dobře, i když teda překlad místy nedával smysl. Jedna hvězda dolů za ty cukrové homole co jsem u toho musela pozřít, ale jedna hvězda nahoru za originální obrat genderových knižních stereotypů. Konečně to jednou měla v rukou ženská :)))

Petriii
22.03.2021 3 z 5

Já nevím... Bylo to na mě asi až příliš sladké! Těch pár problému co hlavní hrdinové měli se ani nedalo moc brát jako problémy aby se kvůli tomu museli opouštět. Nebylo tam prostě nic,z čeho bych si sedla na zadek. Dávám 3* hvězdy jen kvůli tomu že jsem se u toho párkrát zasmála,aspoň ten vtip tam byl. Ale kdo má rád přeslazené příběhy,tak hurá do toho ;)

petulkapeta
21.03.2021 5 z 5

Reid a Becca uzasny par, ano s opačným dějem než by člověk předpokládal a p tp je to lepší..ano kluci drzeli i tentokrát při sobě a našli noveho bratra...a epilog ❤

lusitta05
20.03.2021 5 z 5

Jeej,toto bolo také sladké,ale ja týchto chlapov žeriem. Takéto príbehy sú na večer ako stvorené. Skvelé.

Evka3814
20.03.2021 5 z 5

Přesně takhle jsem si příběh Reida představovala❤ Reid je takové to zlatíčko a už v předchozích dílech jsem si ho oblíbila. Autorka opět nezklamala a stvořila krásný a sladký příběh, u kterého si člověk odpočine. Moc se mi líbí že v příběhu jsou čtenáři v kontaktu i s předchozími z BAM. Tak a teď zase čekat na další jednohubku;)

rampapa
19.03.2021 5 z 5

Tuhle autorku miluju a zbožňuju.Na Reida jsem se hodně těšila z předešlých dílů. Becca s Reidem jsou prostě úžasní a nejde si je nezamilovat. Moc se mi líbí že všichni drží spolu BAM. Knížka se mi hodně líbila.A určitě ji hodně doporučuji. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl o Vanovi.