Řbitov zviřátek

Řbitov zviřátek https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265/bmid_rbitov-zviratek-S8r-265.jpg 4 5282 935

Rodina Creedových se usadí ve starém domě v půvabném prostředí venkova státu Maine. Otec lékař, krásná žena, rozkošné děti. Zdálo by se, že nic nemůže překazit jejich štěstí... Avšak objevuje se Cosi, co mrazí krev v žilách, Cosi strašnějšího než sama smrt. Cosi nesrovnatelně příšernějšího a silnějšího...

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Laser-books (Laser)

Pet Sematary , 1983

Romilo
13.11.2016 5 z 5

mistrovské dílo

Bar16
10.11.2016 4 z 5

První půlka knihy pro mě byla super pohodovka - hezký a zajímavý příběh, trochu strašidelných věcí :-) Jelikož to je mé první knižní seznámení s panem Kingem, tak jsem byla fakt zvědavá, kam až to dojde a jak moc se budu bát. A v druhé půlce mi začalo docházet, kam autor směřuje a knihu jsem musela dočíst jedním dechem! Fakt super!

MotorkaN
07.11.2016 4 z 5

V první třetině knihy se nic moc děsivého nedělo, ale pak to začalo. Knihu jsem dočetla chvíli před půlnocí a to se pak usínalo...

Michl
30.10.2016 5 z 5

Děsivé

dagmar6086
27.10.2016 5 z 5

Skvělá kniha, u které jsem se opravdu bála ;)

YvLeZa
23.10.2016 4 z 5

Výborná kniha, která vrcholí bohužel až hodně ke konci. Skvěle pasáže, skvěle popisy a dialogy. King je proste mistr hororů.

RyxiraAmyGinger
19.10.2016 3 z 5

Upřímně řečeno, jsem asi maličko rozpolcená. Trochu pomalejší rozjezd, "tankovat" mě to začalo až někde zhruba od poloviny a z konce opět lehká rozpačitost. Nevím... námět je nicméně velmi, velmi přitažlivý.

Darknessfriend
16.10.2016 5 z 5

jedna z nejlepsich knih opravdovy hororovy majstrstyk.

niki-chan
10.10.2016 5 z 5

Po knize jsem sáhla kvůli názvu, ale musím říct, že zatím to bylo to nejlepší, co jsem od Kinga četla. Hlavně ten konec, kdy se celá hrůza završuje.

kackahracka
07.10.2016 3 z 5

Četla se výborně, až do okamžiku, který jsem jako matka dvouletého dítěte nebyla schopná překonat. Tři hvězdy za to, co jsem přečetla, zážitek ze zbytku (který si tak nějak dokážu představit) snad někdy v budoucnu...Pro ty, co nemají děti, to musí být bezpochyby skvělé čtení. Těm, co děti mají, to moc nedoporučuju. Blbě se to vysvětluje, ale mateřské hormony jsou sviňa.

lapagerie
16.09.2016 3 z 5

znám lepší Kingovky...

Roubas
13.09.2016 2 z 5

Naprosto nerozumím ovacím na adresu této knihy. Při čtení jsem stále čekal, až se konečně něco stane, čekal a čekal a čekal a ono se stalo, bohužel to celé zabralo jen pár stránek. O nějaké atmosféře, nebo strachu snad ani nemůže být řeč.

MartinSt
13.09.2016 3 z 5

Docela zklamání vzhledem ke komentářům níže, které mě nabudily na opravdovou jízdu. Pevně doufám,že popisek "Nejděsivější Kingova kniha, jaká kdy byla napsána!" je jen pro efekt jinak bych musel okamžitě Kinga přestat číst.

Opravdu napínavých a děsivých mi přišlo až posledních cca 70 stran, jinak to bylo celkem normální čtení. Pro mě osobně byly nejošklivější části s kocourem, kterého mi bylo doopravdy líto, zbytek ale v sobě měl minimum napětí, jelikož dost věcí bylo předvídatelných.

Z toho co jsem zatím četl mě více nebavil pouze Revival. Neříkám, že je kniha vyloženě špatná, ale na to, že se komentuje jako jedna z těch nejlepších Kingovek, jsem čekal daleko, daleko víc.

StarkSister
11.09.2016 2 z 5

Řbitov zviřátek jsem začala číst proto, že mne zaujal pouhý název. Také jsem doufala, že popisek na zadní straně ,,nejděsivější Kingova kniha, jaká kdy byla napsána'' bude pravdivý. Nejprve jsem se podívala, jaké má kniha hodnocení. A popravdě nyní nemohu pochopit, jak je možné, že tak vysoké...
Jelikož mi tato knížka nepřipadala vůbec, ale opravdu vůbec strašidelná, řekla jsem si, že ji budu číst pouze v noci. Nijak jsem si tím ale nepomohla, protože tam žádné strašidelné části téměř nebyly. Když už se tam nějaké naskytly, byly předvídatelné a vlastně i nudné. Když mi zbývalo posledních 100 stran, čekala jsem, jak mě King uchvátí. Na posledních 40 stranách jsem si přála, aby psal tímto způsobem celou knihu, ale i přesto se mi zdál konec tak nějak odfláknutý.

alena4154
06.09.2016 4 z 5

Moc dobrá kniha.

Dija
31.08.2016 4 z 5

Tak tohle se panu Kingovi opravdu povedlo. Vlasy mi stály hrůzou a furt jsem si říkala: Už to nečti. Ale nedalo se přestat. King prostě nezklamal, Řbitov je třetí knížka, kterou jsem od něj přečetla a rozhodně se pustím i do dalších. Pro větší intenzitu prožitku doporučuji knihu číst před spaním! :D ;)

aneta.giraffe
24.08.2016 5 z 5

Tohle me dostalo. Neni treba pripominat brilantnost Kingova umeni, ale toto byla pecka. Od poslednich 150 stranek jsem se nemohla odtrnout (coz se mi v 11 vecer nestava). Desive,az se mi sviral zaludek - kdo ma deti to snad chape. Dala bych klidne 6* kdyby to slo.

smoldo56
07.08.2016 3 z 5

Tak nejak som na pochybách. Moje čítanie Kingových kníh doposiaľ prebiehalo nasledobne - dlhé začítavanie sa, potom zlom, po ktorom musím knihu dočítať na jedno vydýchnutie. Pri Cintoríne tomu bolo práve naopak. Zo začiatku ma to bavilo, dokonca som mal pocit, že to bude taká pecka ako píšu ľudia. Lenže potom prišiel stred knihy a ja som pochopil, že to bude naozaj len o tom jednom...a keď k tomu prišlo, alebo skôr prichádzalo (niekoľko stoviek strán knihy) došlo mi,, že ma to akosi nebaví. Dočítal som to len kvôli koncu, ktorý bol síce zaujímavý, ale dalo sa z neho rozhodne vyťažiť viac. Škoda. Toto bolo snáď po prvý raz, kedy vo mne KINGOVA kniha nezanechala žiadny pocit. Dokonca ani znepokojivý. Možno, keby som mal dieťa, by som pochopil...

Majkluss
04.08.2016 5 z 5

Řbitov jsem četl dlouho a dočítal jsem ho, když zrovna v celém domě nebyl nikdo, kromě dvou kocourů a psa :). A to má člověk tendenci se při čtení dívat, kde ten mrňous s kámošem je... Stále si pamatuji hlášku na konci, kterou bych ale spoileroval...Nádherně děsivé, mrazivé a depresivní - čistá esence Kinga.

JustWomen
29.07.2016 5 z 5

Tak to bylo skvělé čtení, bála jsem se, že to špatně dopadne a dopadlo to ještě hůř. Bylo to smutné, děsivé a jako bych pořád cítila ten hnilobný zápach...

kočky zfilmováno tajemství horory hřbitovy příšery, monstra vzkříšení nemrtví

Stephen King
americká, 1947