Svatba s Winterbornem

Svatba s Winterbornem https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324649/bmid_svatba-s-winterbornem-VzE-324649.jpg 4 454 83

Zuřivá ctižádost přinesla neurozenému Rhysu Winterborneovi obrovské bohatství a úspěch. V podnikání i v soukromí dosáhne Rhys vždycky, čeho chce. A od chvíle, kdy potká plachou šlechtičnu lady Helen Ravenelovou, je odhodlán ji získat. Jestli ji musí připravit o počestnost, aby se za něj musela provdat, tím líp… Helen až dosud nepřišla do styku s pozlátkovým, cynickým světem londýnské společnosti. Přesto však Rhysovo cílevědomé svádění probudí intenzivní oboustrannou vášeň. Helenino jemné vychování právě nepodporuje zarputilou jistotu, že svého nezdárného manžela dokáže zkrotit jedině ona. Rhysovi nepřátelé se proti nim spiknou, a tak mu Helen musí svěřit své nejtemnější tajemství. Riziko je nepředstavitelné… odměnou by byl život v nepřekonatelné blaženosti. A všechno to začíná… svatbou s panem Winterbornem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Marrying Winterborne , 2016

DominaCZ
07.04.2019 1 z 5

Žišmarja. Počátek sliboval něco, co by třeba zasloužilo to červený hodnocení, ale jen co se začalo jednat o tom, že se jím nechá ojet, tak to šlo do kytek.

Než se k aktu doberou , trvá to 20 stran.
Dvacet !!!!!!

Neustále jím používané slovo bodejť jako znak souhlasu je prostě trapné.

Jedou kočárem, zastaví se a začne cvakat klika... proč? protože si dospělý holky-dvojčata, mladé dámy, hrají s klikou !!!!!!!!

Poví mu že je v tom (je div že až po takové době když se celou dobu nijak nechránili ) a jeho "chytrá" reakce je: Můžeš vůbec stát na téhle tvrdé podlaze ?!
Ne, mohl ji třeba nechat stát ve vzduchu žejo...

Prostě zase srajda psaná pro blbky, byť s krásnou obálkou...čtivý by to i bylo, ale prostě děj je tak debilně naivní a plnej neustálýho popisu sexu, že to jakože netřeba, protože to nudí a "tajemství" je úplně ...nic.
(jsem na*raná protože mi došlo kafe tak omluvte můj slovník.)

Maruš.D
01.04.2019 5 z 5

Nemá to chybu. Postavu Helen jsem si oblíbila ze všech asi nejvíce. Rhys byl naprosto boží, rozumný, sladký, romantický a přece jen autoritativní a majetnický. Nejvíce jsem si užívala jeho Velštinu! Milovala jsem, jak si dokázal přiznat své city později a jak je dával na konci najevo.
Zápletka je velmi nečekaná a řekla bych, že netypická. Postavy se s tím ale popraly dobře a vše dopadlo tak, jak mělo. Za mě super čtení :-)

cukrovka
20.02.2019 4 z 5

Opět skvělá oddychová romantika. Je dobře, že se stále setkáváme i s hrdiny z předešlého dílu. Jako zajímavost beru vyprávění o prvním nákupním domě. Hrdinové žijí v době kdy se vše mění a tak se musí přizpůsobovat i lidé žijící v ní.

avalonek
25.12.2018 5 z 5

Kdybych mohla,tak dám klidně dvacet hvězd.Já jsem úplně tála jak sníh u nás na zahradě při čtení..Tolik lásky a úžasné postavy,miluju,že tam jsou pořád všechny postavy a pořád čekám,koho potká Casandra..Ale Rhys a Helen jsou neskutečně dokonalý pár,chtěla bych je snad znát doopravdy..Nádhera

erculka
03.12.2018 5 z 5

Jednoducho super kniha

anishta
16.10.2018 5 z 5

Tak ten konec byl napínáčka, hrozně se těším na další díly! Velmi dobře se to čte i když jsem jednu dobu Helen proklínala, že prostě nejde s pravdou ven, tak stejně jsem si ji zamilovala kvůli tomu jak se postarala o Carys. Velmi dobré!

liletka_a
15.10.2018 3 z 5

Na můj vkus až moc dlouhá, dala by se o pár set stránek zkrátit, ale dočetla jsem.. :) Neohrožený hlavní hrdina, který má pro strach uděláno a nevinná panna, která není až tak nevinná.. Kleypas patří mezi moje top autorky, ale bohužel mezi nejoblíbenější tato kniha patřit nebude. Nevtáhla mě tak do děje a neupoutala jako jindy a prostě jsem četla spíš z povinnosti knihu dočíst. Musím přiznat, že se mi velmi líbilo, jak Rhys mluvil velšsky. To bylo opravdu sexy. :)

Terez9119
09.10.2018 5 z 5

Ocel v sametovém pouzdře. Asi tak by se dal vystihnout charakter hlavní hrdinky. V jedničce byla taková mdlá, ale tady je plnokrevná postava se vším všudy. A Witerborne? Toho si nejde nezamilovat. Ten chlap je prostě úžasný. Autorka do druhého dílu přidala humor a já přidávám jednu hvězdu.

Jen tu anotaci bych trochu upravila: Helen je odhodlaná vzít si hrubého welšana pana Winterborna za každou cenu. Když má přistoupit na jeho skandální nabídku, váhá jen okamžik. Pan Winterborne v ní probouzí dosud nepoznané pocity a intenzivní vášeň, ale když odhalí bolestivé tajemství své rodiny, je odhodlaná před ním ochránit všechny a hlavně muže, kterého miluje. Dojde nakonec na svatbu s panem Winterbornem?

Litocha
04.09.2018 4 z 5

Líbilo. Typ klidných, zdánlivě poddajných hrdinek mám ráda (jen z té ostýchavosti se Helen dost rychle vyléčila), takže mi od začátku byla sympatická. Rhys je typický Lisin hrdina - pořád to ale funguje. V knížce nechyběly vtipné momenty - další plus. Helenino tajemství dodalo dramatičnost a zvláště ke konci i spád. Hodně zajímavá byla postava netypické gardedámy.
V romancích se zpravidla buď pár seznamuje a poznává, až dojde ke svatbě, nebo se většina děje odehrává až po sňatku. Zaujalo mě, že tady je to jinak. Helen a Rhys mají už společnou minulost (proto taky zamilovanost a láska přicházejí docela brzy), ale děj se odehrává v celkem krátkém časovém rozmezí, kdy ještě nejsou svoji.
Je to zkrátka příjemná romance se sympatickými postavami, návazností na jiné knihy série, okořeněná humornými poznámkami, takže když si člověk neláme hlavu nad některými nesrovnalostmi (hodnověrnost ani třeskutou originalitu u podobných knížek nečekám), četbu si užije. Jen bohužel těch sexuálních scén bylo na mě zbytečně moc (docela jsem se podivovala nad epilogem, vzhledem k povaze jejich vztahu bych čekala jisté zprávy dřív).

kanitsuj
18.07.2018 3 z 5

Kromě skutečně velmi laciného a naivního začátku bylo pokračování románu překvapivě o stupínek lepší než předchozí díl. Ústřední hrdinka byla o poznání sympatičtější a zajímavější než Katleen a také zápletka dávala celkem smysl. Je ovšem dost možné, že jsem v v "zápalu" letního čtení a pod vlivem vysokých venkovních teplot trochu slevila ze svých požadavků:-))

Jass
08.07.2018 4 z 5

Ve svém žánru velice slušný počin, krásně jsem si u knížky odpočinula a těším se na další díl. Postavy mi bohužel k srdci příliš nepřirostly. Iracionalita sice k lidskému chování patří, ale to neznamená, že mi neleze na nervy. Přesto jsem spokojená a recept na konci oceňuji, i když jsem ho ještě nevyzkoušela.

vcielka
17.06.2018 5 z 5

Winterborna by som si sama vzala hned a zaraz. Kleypasova snad ani nema inych hrdinov ako obrovskych a svalnatych a majetnickych :) ale to je fajn. Pacilo sa mi ako hlavnej hrdinke daval najavo, ze je len jeho a nikam mu neutecie inak si ju do pat min najde.

patka514514
01.05.2018 5 z 5

Kniha ma veľmi milo prekvapila :) podľa mna zatiaľ najlepšia z tejto série :)

keiko33
23.03.2018 4 z 5

Na Helenin pribeh som sa tesila a cakala som viac. Nebolo to zle, ale ani nic uzasne. No a ako v predchadzajucom diele mi tu vadili sexualne sceny. Na historicku romancu toho bolo privela. Tieto sceny som dokonca preskakovala. Ale celkom ma zaujalo Helenino tajomstvo, pribeh celkom dobre vyvazilo.

Ajwy
01.03.2018 5 z 5

Začíná se to velmi podobat sérii Čekanek. A jsem za to velmi ráda. Myslím, že Lisa Kleypas má velký talent. Všechny její knihy jsou dobré ale série Čekanky a Ravenelovi jsou její top.
Rhyse si nešlo nezamilovat, to je sen žen, se vším a jak má být. Helen byla zajímavá ale chvílemi nudná. Dvojčata, ta neměla chybu jako vždy. Slušné zpestření jinými postavami, které měly říz, dobrá zápletka a hlavně plno humoru, romantiky a lásky. Nemají tyto knihy být právě o tomto a proto je čteme?

Irenka8
26.02.2018 5 z 5

Úžasná kniha. Opravdu jsem z ní byla nadšená. Klidně bych brala, i kdyby byla delší.

*Pájuše*
27.01.2018 4 z 5

Kniha je to bichlička, takže když hned ve třetí nebo čtvrté kapitole došlo k postelovým hrátkám, říkala jsem si, čím chce autorka zaplnit zbývajících 300 stran. Zaplnila je vskutku bravurně, žal něco tomu chybělo. Postrádalo to náboj třetího dílu. Gradace knihy byla pak už předvídatelná, opět spoustu klišé, kterému se nevyhnete ať se budete snažit v červené knihovně najít jakoukoliv knížku, ale smíchu si užijete dosytosti. Za mě o něco slabší díl než trojka, ale i tak jsem se bavila.

ariel platto
22.01.2018 5 z 5

Opět krásný díl. Rhys se mi fakt líbil. Už v první knize. Ke konci , jsem milé dámy , vypadala přesně jako Škopková ve filmu Slunce, seno, jahody, když sedí v kuchyni za stolem a kouká na film Angelika :D

Channach
21.01.2018 4 z 5

Kniha je velmi milá a humornější než první díl. Dočetla jsem ji s příjemným pocitem a úsměvem ve tváři. Má úžasný rozjezd a skvělý spád. Více v mé recenzi v záložkách.

Barbara182
10.01.2018 4 z 5

Opět krásně odpočinková četba, nechyběl humor a lehce netradiční zápletka, jen ten konec mi přišel možná až moc uspěchaný - klidně bych si nechala líbit, kdyby ho autorka víc rozepsala, protože mi s postavami bylo moc dobře :-)