Radostný život

Radostný život https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335100/bmid_radostny-zivot-QhV-335100.jpg 3 8 2

Jovilette Wilderová má srdce lvice a povahu divoké kočky. Když jí poprvé Keane Prescott zkříží cestu, vystrčí na něj své ostré drápky. Je si totiž jistá, že její nový okouzlující šéf může ohrozit vše, co ve svém životě měla ráda. Zároveň však nemůže popřít silnou přitažlivost, která mezi nimi pokaždé zajiskří. Nakonec to nejsou pouze jeho polibky, ale utěšující něžná náruč, která si podmaní její nezkrotnou duši.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Untamed , 1983

Ivetaa
28.05.2016 odpad!

Nevím, proč se kniha jmenuje Radostný život. Určitě by byl vhodnější překlad dle originálu Untamed = nezkrocený. Totiž s radostným životem kniha nemá nic společného. O nějakých radostech jsem tam nic nenašla. Spíše to byla honička kdo z koho. Kdo ustoupí, kdo nechá své kariéry, kdo s kým co má a nemá... Mám ráda autorku od které mám téměř všechny knihy, ale tohle byla NUDA k uzoufání.

Poutnice
17.02.2016 2 z 5

nevim, jestli je to chyba prekladu, kazdopadne tvrdit, ze je 21. stoleti a pritom nekomu vykat jeste v okamziku, kdy mu cinim nabidku k snatku...to bylo tak otravny! Tenhle par si vykal vazne porad a pritom se na sebe v jednom kuse vasnive vrhal. Jinak je pribeh neokoukany, cte se prijemne a jako oddechovka do autobusu urcite postaci.

Nora Roberts
americká, 1950