Polibek půlnoci

Polibek půlnoci https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46642/bmid_polibek-pulnoci-0sS-46642.jpeg 4 370 67

Půlnoční rasa série

Polibek půlnoci je první díl upírské milostné ságy americké spisovatelky Lary Adrian. Autorka ve svém poutavém románu stvořila temný svět, v němž se mistrně mísí napětí se scénami plnými spalující vášně. Kniha, která byla přeložena do několika jazyků, si získala příznivce po celém světě. Tajemný přitažlivý cizinec pozoruje hlavní hrdinku, mladou fotografku Gabrielle, v přeplněném tanečním klubu. Dívka se později stane svědkyní brutální vraždy a děj nabírá nečekané obrátky. Gabrielle je uvržena do světa, o němž doposud neměla tušení - do světa plného stínů, kde žijí upíři, jejichž existenci si běžní lidé vůbec neuvědomují, a kde hrozí vypuknutí krvavé války. Lucan Thorne je upír, jehož posláním je už po staletí chránit nic netušící lidstvo před hrozbou zvrhlých upířích soukmenovců, kteří propadli zhoubné závislosti na krvi. Když potká půvabnou Gabrielle, jeho život se rázem změní. Ve chvíli, kdy si Gabrielle vyberou za terč jeho nepřátelé, pouští se sám do boje o její záchranu - USA Today bestseller 2007 - Award Winner 2007 - Borders Books Bestselling Debut Novel (nejprodávanější kniha v druhém největším řetězci knihkupectví v USA) - Evokující, svůdný, smyslný, vstupte do upířího světa a budete okouzleni. - J. R. Ward NY Times bestselling author... celý text

Horory Romány Pro ženy
Vydáno: , Brána

Kiss of Midnight , 2007

Veeria
16.11.2014 3 z 5

Knihu jsem si půjčila v knihovně namátkovým výběrem, ale nelituji.:) Kniha je čtivá, pojetí upírů zdařilé a nechybí ani erotické pasáže....

kneznaliba
16.10.2014 3 z 5

Mám většinou ráda knihy s touto tématikou, ale toto mě opravdu nenadchlo. Vůbec bych to moc nesrovnávala s Bratrstvem Černé dýky, je to spisovatelsky i čtivě úplně někde jinde. Lucan i Gabrielle jsou hezký a sympatický pár, nevadili mi. Upíři vymyšlení opravdu originálně, ale celkově to byla nuda. Tři hvězdičky za to, že jsem to aspoň dočetla, na další díly se ale nechystám.

angelbooks
14.10.2014 5 z 5

Tahle kniha se mi moc líbila. Připomíná mi trochu bratrstvo černé dýky od J. R. Ward.
Jinak k ději. Trochu jsem Lucana... tak jo HODNĚ jsem Lucana nenáviděla poté, co mu Gabrielle dala napít své krve a on pak odešel.... Fakt jsem ho chtěla majznout po hlavě :D.
Jinak mě kniha a samotný děj docela bavil, párkrát jsem se dokonce zasmála. V knize bylo to co jsem si myslela že bude.
Tuhle knihu doporučuju :) .
( ps: bratrstvo černé dýky se mi zdá lepší ( četla jsem sice zatím jenom 3 díly ale plánuju i další díly ) než série Půlnoční rasa, ale zde jde o úhel pohledu, kterou sérii máte radši ).

NikinkaFantasy
06.09.2014 4 z 5

Celkem se to dost podobá Bratrstvu černé dýky, ale některé věci tam jsou jiné (člověk, který četl obě série pochopí). Gabrielle mi přijde velice zvláštní. Je plná rozporů... v jednu chvíli to je andělská bytost a vzápětí hlasitě nadává. Ale co jiného má dělat, když jí dělá společnost takový arogantní muž? Líbí se mi, že fotí. Je mi líto její kamarádky Kendry. Lucan je člověk, který si už zvykl dělat těžká rozhodnutí. Jsem ráda, že našel svou Gabrielle a byl šťastný. Je mi líto Ria. Kdyby mě někdo udělal to, co Eva, asi bych se zbláznila. Rio vlastně jednal podobně. Můj nejmilejší bojovník je prostě Tegan. Je s ním sranda. Knížka se mi líbila, ale něco mi v ní chybělo.

jancal
27.06.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, protože tam byly upíři. Byla tam i romantika, ale někdy byla až moc přehnaná. Moc se těším na další díly. Určitě bych jí doporučila. :)

Lorrainee
25.06.2014 3 z 5

Na úvod série to nebylo vůbec špatné a líbí se mi jak autorka vymyslela vznik upírů. Nic co bych už četla. Gabriel byla velice příjemná zato Lucan mě s tim jo ne jo ne trochu pil krev. Kdo ma rád tenhle žánr urcite nepřehlédněte.

novakovaterka22
24.03.2014 4 z 5

Moc mě příběh zaujal, protože to byla upířina jakou jsem nikdy ještě nečetla.Mě se knížka líbila, nebyla to podle mě klasická upířina.Hlavní hrdinové mě překvapili sladká Gabrielle tomu dodala něžnost a Lucan kapku drivu. Líbily se mi jemné odvážnosti a toužebné posunky mezi nimi. Tuto knížku bych doporučila hlavně šťastlivcům upířin. Mě se kniha moc líbila a těším se na přečtení dílů dalších. Na další díly jsem zvědavá. Tahle kniha mi dala i osobni rady do života. Vřele doporučuji. :)

TereZz24
03.02.2014 5 z 5

Kniha mě velmi zaujala a moc se těším na další díly!

Evaevelína
26.01.2014 4 z 5

pro mě příjemné, první setkání s upířím románem. Strašně mě to bavilo číst, asi jsem potřebovala žánrovou změnu.

muchomurka
07.11.2013 4 z 5

Když jsem po dočtení knížky o ní přemýšlela a také o hodnocení, tak jsem si řikala "ale jo" :-) Sice to není žádný zázrak, nic třeskutého, ale dobře se to četlo, fakt jsem se u toho i pobavila (někdy za to mohl vtipný překlad), prostě pohodovka na pošmourné odpoledne. Jsem zvědavá, jak budou pokračovat další díly.

johisa
07.10.2013 4 z 5

Dobrý a celkem poutavý příběh :)

bowlly
08.08.2013 4 z 5

Celkem dobré čtení do autobusu... :-)

ciniminisek
03.08.2013 3 z 5

Klasická upířina. Ona o ničem neví a najednou je z ní Vyvolená. On největší kápo a šíleně se do ní zamiluje. Boje mezi sebou, přátelství, rodina a zrada. Kdybych knihu četla před rokem, asi mě uchvátí, teď mám trošku větší nároky. Na další díl se nehrnu. Každopádně dobré čtení, pro líný den.

Vexi
08.07.2013 4 z 5

Před pár lety jsem si jí půjčila v knihovně a když jsem jí nedávno zahlédla v knihkupectví ráda jsem si jí koupila. Kniha nepataří mezi mé nej, ale ráda si jí přečtu znova. Je to spíše odpočinková kniha, neočekávejte od ní nic extra. Přesto jsem si jí oblíbila a doporučuji :)

Dith
17.06.2013 2 z 5

Knihy mi velmi připomínají sérii Bratrstva černé dýky od J. R. Ward, jen tohle je pouze nudná kopie, která ani zdaleka nedosahuje takových kvalit.

Kate.S
02.02.2013 1 z 5

Celkově nudná knížka, která mě nijak nenadchla. Další upíří sága? To už jich není dost? Řekla bych, že ano. K žádné z postav jsem si neudělala vztah, protože mi byly jedninačně nesympatické. Děj. No, co se tam vlsatně dělo? Nic zajímavého. Přesně tak. Nudný děj, u kterého málem usnula. Knížku jsem si půjčila, protože mě nejprve zaujala obálka. Říkala, jsem si, že to může být zajímavé, ale to jsem se pletla. Další díly nechci ani vidět.

Doriana.M
21.01.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila. Podobnost s J.R.Wardovou - náhodná či ne - nebrání, abych si vyhledala i ostatní knihy této autorky. Příběh je krásně odpočinkový, čtivě psaný.

Liwilterhage
26.12.2012 1 z 5

Napíši to jednoduše:
Autorka má smůlu, miluji knihy J.R.Wardové.

psirena
29.10.2012 4 z 5

Zajímavá kniha, a jak již bylo zmíněno, je tu podobnost s Bratrstvem černé dýky. Líbí se mi myšlenka Vyvolených. A taky to, že upíři jsou vlastně potomci mimozemšťanů a lidských žen.

hykavec
27.09.2012 5 z 5

Moje pvní knížka o upírech. A nebude poslední!!! Fakt super :-)

upíři erotika pro dívky

Lara Adrian (p)