Polibek půlnoci

Polibek půlnoci https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46642/bmid_polibek-pulnoci-0sS-46642.jpeg 4 370 67

Půlnoční rasa série

Polibek půlnoci je první díl upírské milostné ságy americké spisovatelky Lary Adrian. Autorka ve svém poutavém románu stvořila temný svět, v němž se mistrně mísí napětí se scénami plnými spalující vášně. Kniha, která byla přeložena do několika jazyků, si získala příznivce po celém světě. Tajemný přitažlivý cizinec pozoruje hlavní hrdinku, mladou fotografku Gabrielle, v přeplněném tanečním klubu. Dívka se později stane svědkyní brutální vraždy a děj nabírá nečekané obrátky. Gabrielle je uvržena do světa, o němž doposud neměla tušení - do světa plného stínů, kde žijí upíři, jejichž existenci si běžní lidé vůbec neuvědomují, a kde hrozí vypuknutí krvavé války. Lucan Thorne je upír, jehož posláním je už po staletí chránit nic netušící lidstvo před hrozbou zvrhlých upířích soukmenovců, kteří propadli zhoubné závislosti na krvi. Když potká půvabnou Gabrielle, jeho život se rázem změní. Ve chvíli, kdy si Gabrielle vyberou za terč jeho nepřátelé, pouští se sám do boje o její záchranu - USA Today bestseller 2007 - Award Winner 2007 - Borders Books Bestselling Debut Novel (nejprodávanější kniha v druhém největším řetězci knihkupectví v USA) - Evokující, svůdný, smyslný, vstupte do upířího světa a budete okouzleni. - J. R. Ward NY Times bestselling author... celý text

Horory Romány Pro ženy
Vydáno: , Brána

Kiss of Midnight , 2007

jaja10
30.08.2012 5 z 5

Tak tato kniha mě chytla od začátku až do konce...už se těším na další díly.

charibeja
21.04.2012 1 z 5

Taky mi to přišlo dost podobné sérii Bratrstvo Černé dýky od J.R. Ward, četlo se to dobře, ale ta přílišná podobnost mi vadila.. :(

trpaslyk
14.03.2012 4 z 5

Velmi dobře napsaný poutavý příběh z upírského prostředí, tentokrát ovšem přísně pro dospělé! Podrbobně popsaných sexuálních scén je tam opravdu plno, mezitím je samozřejmě i nějaký ten příběh, který se jenom tváří, že je komplikovaný, ale všichni stejně víme, jak to dopadne. I tak ale člověk knížku neodloží a zhltne až do konce, protože autorčin styl je velmi pohlcující, čtivý. Konec zůstává po určité stránce otevřený, takže si přímo říká o pokračování. Milovníkům upírských knih vřele doporučuji!

netty.vanity
23.12.2011 2 z 5

Konečně o něco dospělejší kniha z upírské knihovny, která nevypráví o nevyzrálých puberťácích. Bohužel to neslibuje kvalitu. Hlavní aktérka Gabrielle, která se zamiluje do půvabného muže záhy zjistí, že je ve skutečnosti upír a ona patří do jeho světa,protože je Vyvolená,což znamená,že má bystré smysly a navíc je předurčena k tomu být upírovou družkou.Nebylo by to vůbec špatné, KDYBY se Gabi občas nechovala jako blbá husa (jdou po mě krvelační upíři,jsem před nimi v bezpečí v podzemí,ale protože Lucan urazil mou hrdost a neřek,že mě miluje,beru dýku a vracím se k sobě domů,sama se přece ubráním).Chápu,že to autorka musela nějak zakončit,ale takhle trapně to odbýt..a to bylo keců o tom,jak je Gabi inteligentní. K Lucanovi mám také připomínku. Občas byl hrozně Edwardovský a to se člověku pak nechce číst jen samé "musím se od ní držet dál-zaslouží si někoho lepšího-odteď se k ní nepřiblížím,jsem pro ni nebezpečný"..Poslední co mi vadilo tak jsou přebytečné detaily a strašně nudné občasné kapitolky,kde autorka popisuje jak vlastně vznikli Upíři,krvelačnost,Škůdci a Rod.Tyhle pasáže jsem jen přeletěla očima a musím říct,že kdyby tam nebyly,nic by se nestalo a vše by dávalo pořád stejný smysl. Navíc rozepisovat na xx stránek, jak Gabi fotila ve starém blázinci,uf,to na mě bylo moc.. Až na tyhle chyby dobré.Snad na sobě v dalším díle autorka víc zapracovala.

Lusius
08.12.2011 3 z 5

Až na dle mého názoru dosti přiblblou hlavní postavu, vcelku příjemná oddechová kniha :)

dalfy
26.10.2011 4 z 5

Chtěla jsem napsat to samé :) no což ale pěkné to je - jako oddychovku mám takové knížky ráda

shenandoah
14.03.2011 4 z 5

Velmi podobné Bratrstvu černé dýky. Ale není divu, když autorky jsou kamarádky.

upíři erotika pro dívky

Lara Adrian (p)