Výkřik do ticha

Výkřik do ticha https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516240/bmid_vykrik-do-ticha-rrZ-516240.jpeg 5 149 35

Půlnoční běsnění série

Lilith je potomkem jedné z nejobávanějších organizací na světě. Poté co se ocitla v nechvalně proslulém cirkusu Půlnoční běsnění, musí čelit minulosti, na niž chce zapomenout, a budoucnosti, která by ji mohla zničit. Miluje dva muže, kteří lásku oplácejí jí i sobě navzájem. Jeden je bratr z Kizniče, druhý člen Elitního klubu králů a oba jí lžou. Když však démoni minulosti sevřou Lilith hrdlo, dovolí jim, aby z ní sloupali vrstvy dokonalosti a dostali se k její prohnilé, uvadlé duši? Možná ano, nebo možná zemřou, až se o to pokusí.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

In Silence She Screams , 2021

katasokolov
14.06.2023 5 z 5

4,5/5*

Tak tenhle díl měl grády a musím konstatovat, že byl zdaleka nejlepší z tvorby Amo Jones.

Ústřední trojice se mi zaryla do srdce a budu na ně ještě vzpomínat. Líbila se mi temná atmosféra, plot twistů bylo tak akorát a osudy hlavních postav tohoto románu mne zasáhly pekelně hluboko. Z ženských postav, které Amo stvořila, byla Lilith naprostá ďábelská pecka!

Půlnoční běsnění jsem si oblíbila víc než sérii o elitních králích, ale tohle propojení příběhů bylo geniální.

Už teď se těším na další dva díly a hlavně na Kohena. Snad autorka objasní všechno, co nám stále ještě uniká a skrývá se ve stínech.

Jita160
12.06.2023 5 z 5

(SPOILER) Když si pustíte Amo Jones do hlavy musíte se připravit na příběh, který vás naprosto pohltí a územní.
Rozhodně není pro každého ,nečekejte nic normálního nic předvídatelného spíš se připravte na zvrácené, vyšinuté, kruté, vražedné psycho a sexem nabité čtení. Tady neplatí žádné zákony ty byly napsané krví předků. Příběh z půlnočního běsnění je tentokrát propletence s Elitním klubem králů. Bisexuální vztah ,který je od začátku plný tajemství nedůvěry a podezírání.
Lilith,Eli a Kyrin jsou tři ,to znamená třikrát tolik problémů ,trojnásobek zlostí a trojnásobek zatracených hádek.
Hrůzostrašná a zvrhlá minulost před kterou se Lilith snaží utéct ji však dohání. Oba milenci ví a nebo tuší jaké běsy a utrpení si prožila a proto si jí snaží udržet na uzdě a v bezpečí ,ale selžou.
Střípky skládačky konečně zapadají a nakonec se nám vytvoří obraz, který nechceme vidět.
Konec mě naprosto rozbil.

Zdenk@
31.05.2023 3 z 5

Na styl Amo Jones si člověk musí zvyknout a když si zvykne tak ho už bohužel nic nepřekvapí.
Popravdě první polovina knihy byla nuda, ale kdo má rád erotikou a spicy scénami protkané stránky knih, tak ten se bát nemusí, je tam toho až až právě na úkor tajemna, které mám u Jones tak moc ráda.

Jenny46
23.05.2023 5 z 5

Tak co bude dál, snad nebudeme čekat dlouho a odpovědi dostaneme v dalším díle...
Temnota pokračuje a hry naší mysli je víc intenzívní, zmatenější.

llllucka
23.05.2023 2 z 5

Tentokrát mi to přišlo až všeho moc.Nakonec člověk zjistí,že to nějaký důvod má,ale nez k tomu dojdete.....Kdybych nečetla všechny její předešlé knihy,asi bych to odložila už v půlce.

Petronella.k
22.05.2023 5 z 5

Já pořád nevim jakým výrazem to nazvat... Zvrácené? Možná. Šílené? Dejme tomu. Každopádně každou další knihou se autorka hrabe hlouběji do naší mysli. Včera dočteno, ještě dneska ve mně doznívá a myslím, že určitě ještě dlouho bude. Lilith, pochroumaná panenka, která měla život dost odporný a dva bojovníci, kteří jí zbožňují. Jo, nejen jí, abyste věděli. Tekly mi slzy, hlavně u konce a jak už to bývá, vždycky je zvrat, ale k tomu se dostaňte sami. Doporučuju ji, jako jednu z nejlepších, nejzvrácenějších, nejperverznějších, nejšílenějších, kterou Amo napsala! :)

hana1039
21.05.2023 5 z 5

Přesně tak,jak píše Adel794 :-)) Ano Amo vás prostě dostane tam,kam nás chce mít - netrpělivé, naštvané a prahnoucí po další dávce... takový konec, prostě nechcete mít na konec :-))))

Adel794
21.05.2023 5 z 5

Přísahám že jestli rychle nevyjde další díl a já nezjistím proč to dopadlo tak jak to dopadlo tak nejspíš tý autorce něco řeknu. A nebude to nic pěkného. Já jsem poprvé u knihy brečela a ona mě pak takhle zmátne. A teď čekat

anna7852
20.05.2023 5 z 5

Další neskutečná pecka od Amo. Emoce opět na plné obrátky.
Další dil snad brzy,potřebuji ho. Ten konec aaach jooo

Romik27
20.05.2023 5 z 5

Tak tohle byl brutus...autorku s další knihou kterou přečtu miluju čím dál víc. Už aby byly přeloženy další díly.
Napětí provází knihu od začátku až do konce. Tajemství, spojení dvou sérií, násilí a plv tom všem erotické scény...
No už aby přeložili další díly

keiko33
17.05.2023 5 z 5

Tak toto bolo chvíľami, aj na Amo brutálne. Tie posteľové scény boli skôr porno. Čítalo sa to dobre, ako všetky autorkine knihy, no akosi sa stratil ten wau efekt z Pulnočního běsnení. Už to nebolo len o cirkuse, ale o sporoch medzi bratmi Knižnice, Patentiou a Elitnými kráľmi. Odhalilo sa kopu tajomstiev a zla z minulosti. Koniec autorka neuzavrela na 100%, takže sa máme na čo tešiť v pokračovaní.

Evitsa
16.05.2023 5 z 5

Teda to byla jízda jako prase,
do dalšího dílu se asi už zblaznim...
Jako tvl to jsou zvraty, ja nutne potřebuji další dillll, moc děkuji
Za mě každý díl je čím dál lepší a zvracenejsi.
Úplná Bomba

evineckY
14.05.2023 4 z 5

Tak uvažuji, kam tato autorka míří.
Protože každý díl je tvrdší, krutější, erotičtější, zvrácenější.
Když toto všechno pominete a zvyknete si na její styl...

nufinek1
13.05.2023 5 z 5

Boze ten konec.... Amo opet nezklamala, ale abych pravdu rekla, uz si asi na jeji styl psani zvykam, protoze tentokrat mi to az takove psycho neprislo. Kazdopadne opet 1***
Pro ty, co necetli predchozi dily, tato kniha navazuje na predchozi dily a je potreba je mit prectene...

Matri
12.05.2023 5 z 5

Amo to jednoducho vie - totálne namotať čitateľa, aby knihu neodložil. Jej štýl je dosť surový, mimo bežného ľudského chovania a chápania, nekladie si servítku pred ústa, nič nie je nemožné, nenormálne a nemorálne. A ja jej to úplne žeriem (som jej fanúšik, takže možno prehliadam niečo, čo by mi inde vadilo).
Táto séria si s každou časťou udržuje svoj štandard. Ani si neviem vybrať, ktorá je moja naj... každá časť je úplne iná, originálna a pritom rovnako zvrátená. Ale v tejto časti nám naservirovala rovno pošahanú "Harley Quinn" (Lilith) a dvoch totálne odlišných týpkov, ktorí spolu jednoducho ladia... Bolo to emotívne, trošku možno nechutné a zároveň vzrušujúce. Teším sa na záverečný diel..
Bez okolkov opäť 5/5

Amo Jones
novozélandská, 1988
2018  74%Stříbrná labuť
2018  77%Polámaná loutka
2018  76%Šepot mrtvých
2019  72%Koruna nenávisti
2019  85%Malum – část první

Kniha Výkřik do ticha je v