Psí poslání

Psí poslání https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170581/psi-poslani-170581.jpg 5 1346 429

Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou, aby se mohl zdokonalovat v rozličných dovednostech a aby mohl čím dál tím lépe chápat člověka. I hlavní hrdina knihy se na svět vrací znovu a znovu. Jeho první pokus dopadá tragicky. Potom hledá smysl života jako neposedný retrívr malého chlapce Ethana. Ani tahle pokus nemá dlouhé trvání. Když se narodí znovu, nosí v srdci jediné přání – znovu spatřit Ethana, kterého nadevše miluje…... celý text

Literatura světová Romány Příroda, zvířata
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Dog's Purpose , 2010

Kikuška999
01.09.2018 5 z 5

Tahle knížka je hrozně čtivá. Velmi rychle jsem ji přečetla. Je úžasná určitě doporučuji přečíst lidem,kteří mají radí psy.

alcerka
26.08.2018 5 z 5

Tohle je knížka, kterou by si měl přečíst každý, kdo má alespoň trošku rád psy. Měla jsem strach, že se v ději bude příliš hrát na city, ale není tomu tak. Je to ovšem čtení, které v člověku zanechá hluboký dojem po dlouhou dobu. S klidným srdcem doporučím i dětem nad 10 let. (varování, může u vás probudit touhu pořídit si pejska :-D )

bookcase
18.08.2018 5 z 5

Nádherná knížka, dostala mě.

applause
15.08.2018 5 z 5

Boží knížka! Udělala jsem chybu, že jsem nejprve viděla film a to hned několikrát a brečela u něj, několikrát. Během knihy a na konci samozřejmě také. Musím říct, že u tohoto díla se film od knihy lišil nejvíce. I když kniha byla smutnější, film jsem prožívala víc. Přišla mi divacky přitažlivější, ale kniha byla více logičtější. Samozřejmě doporučuji, klidně bych si ji přečeta někdy znovu.

janickaknizka
08.08.2018 5 z 5

Úžasná knížka

domino1701
24.07.2018 5 z 5

Tak silnou knihu jsem nečekala! To by si měl přečíst opravdu každý. Netřeba víc slov.

Ivetaaa
09.07.2018 5 z 5

Naprosto krásný příběh... jen tak mi neukápne slza ale tato kniha to dokázala.

Falda
06.07.2018 5 z 5

Nádherná kniha! Jsem pejskař a tato kniha mě opravdu dostala. Věřím, že i naši pejsci mají určitá poslání a nakonec s námi prožijí celý náš život, i když v různých tělech :)

BarkaS
03.07.2018 3 z 5

Psí poslání je moc hezká kniha, to jo. Ale přišlo mi, že ty emoce ždíme až příliš - na efekt.

lucik2773
29.06.2018 5 z 5

Krásná kniha. Pobrečela jsem si, zasmála se, moc mě bavila a četla se úplně snadno. Jelikož jsem jako malá měla pejska, tak jsem na něj vzpomínala. Nejvíce se mi líbilo, že byl Bailey postupem času moudřejší a moudřejší a že všechno, co se děje, má nějaký smysl a že nic není o náhodě. Když se člověk (pes) podívá za sebou, zjistí, že všechno do sebe zapadá jako by to byla náhoda, ale není. Tak to mělo být.

KLADIK
27.06.2018 5 z 5

Až budu starý kmet chtěl bych být moudrý jako Bailey a v příštím životě pes.

Ďumbierka
21.06.2018 5 z 5

Pre všetkých psíčkarov, milovníkov zvierat a pre tých, ktorí dúfajú a veria.

anavi2009
18.06.2018 5 z 5

To bylo hoooodně krásný.. Několikrát jsem si pobrečela, zasmála se.. Nádherná kniha, kterou jako by fakt psal pes :) Oproti filmu smutnější konec, ale vlastně to nevadilo.. A musím říct, že jsem byla ráda, že mám celou dobu toho svého pejska po ruce a můžu ho hladit a vědět, že je se mnou :)

Gabux
17.06.2018 5 z 5

Tahle knížka chytí za srdce. :)
Delší vyjádření jsem vložila na blog - odkaz na článek v recenzích :)

KaZa05
17.06.2018 4 z 5

Kniha byla podle mě skvělá. Viděla jsem i film, který mě dokázal rozbrečet a to je co říct.
Knihu bych doporučila každému, kdo má rád psi, nebo zvířata celkově.

tomasek5287
13.06.2018 5 z 5

Neskutečná knížka. Opravdu. Nutno ale říct, že kniha je opravdu pro pejskaře, lidi co mají doma pesana, kterého milují. No a těm se bude kniha číst velmi hezky. Ostatní zaujme jednoduchý, ale silný příběh, plný zvratů, dojemných, zábavných a šokujících příhod a ten konec... Na ten budu ještě vzpomínat dlouho! Kdybych nebyl ve vlaku plném lidí, rozbrečím se jak malý kluk. Plný počet pane Cameron.

SmallLucia
01.06.2018 3 z 5

Mé hodnocení je jen tří hvězdičkové asi proto, že prostě nejsem pejskař a nedokážu knihu a příběhy v ní úplně ocenit. Ano, bylo to milé a místy zábavné, na konci smutné, ale pro mě někdy i přitažené za "uši" a pouhý průměr.

Kukinka1981
29.05.2018 5 z 5

Myšlenka psí reinkarnace je zajímavá. Děj i osudy psího hrdiny se mi moc líbily. Knížku jsem přečetla velmi rychle i proto, že pan spisovatel Cameron je mistr ukončení kapitoly, kdy v nejnapínavějším místě kapitola skončí a čtenář, ať chce nebo nechce, musí číst dál. Knížka krásná hlavně pro milovníky psů. Doporučuji.

DomDom
29.05.2018

Jedna z knížek ke které se strašně ráda vracím. Knížka která je k pobavení, ale ukápla i slza. A pro lidi, kteří milují psi stejně jako já je tato kniha úžasná a určitě jí všem doporučuji.

Mishell14
21.05.2018 5 z 5

Jedna z nejkrásnějších knih co jsem kdy četla. Humorné a nádherné nedá se říct smutné,protože i když mi slza několikrát ukápla k té nádheře celého příběhu to prostě patřilo. :)