Psí domov

Psí domov https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384866/bmid_psi-domov-81q-384866.jpg 4 280 92

Lucas Ray byl doslova šokován, když z opuštěné budovy vyběhlo štěně a skočilo mu do náruče. A i když Lucas ví, že domů si štěně z mnoha důvodů vzít nesmí… udělá to. Protože Bella je nádherná a upřímná. Snaží se Bellu skrývat, ovšem tento úkol se ukáže nad jeho síly. A tak musí Bellu, která patří k v Detroitu zakázaným pitbulům, dát pryč. Alespoň dočasně, než vymyslí, co dál. Ovšem Bella odmítá čekat. Hnána svou láskou a věrností se vydává na nebezpečnou cestu přes stovky kilometrů, z Colorada až tam, kde cítí svůj domov… Psí domov je srdceryvný příběh pro všechny milovníky psů a zvláště pak pro ty, kteří si zamilovali autorovy předchozí hity – Psí poslání a Psí cestu!... celý text

Literatura světová Romány Příroda, zvířata
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Dog's Way Home , 2017

JančaP.
25.10.2020 5 z 5

Četla jsem Psí poslání a Psí cestu, takže tento díl jsem nemohla vynechat. V komentářích jsem tu hodně četla, že je to nejslabší díl. Za mě je to naopak zatím nejpovedenější díl. Líbilo se mi jak v příběhu byla ukázána odhodlanost a oddanost psa k páníčkovi.

alzbeta2843
18.08.2020 5 z 5

Každý psíčkár si povinne pripraví kapesníky!!! Ja, čo čítam o krvilačných vraždách i znásilneniach, ale kniha o psovi ktorému niekto chce ublížiť a už to nemôžem čítať? Veľmi dojemný, ale krásny príbeh statočnej fenky, ktorá ukazuje ako veľmi sú nám psi oddaní.

Mikindada
26.06.2020 5 z 5

Nádhera, knížka vypráví o poutu mezi zvířaty celkově, je humorná a vezme vás za srdce, miluju příběhy, kde jsou hlavními hrdiny zástupci zvířecí říše.

Pejuška
13.06.2020 5 z 5

Opět nádherný příběh o psí lásce a věrnosti, nechybělo dobrodružství ani odvaha jak psího kamaráda, tak i jeho paníčka. Takže kdo začal číst psí poslání a cestu, neměl by vynechat ani tento příběh :)

blackoutzuzi
12.05.2020 4 z 5

Kdo jste četl Psí poslání a Psí cestu - neměl by vám ve sbírce chybět ani Psí domov. Opět má pejskařská dušička zaplesala, je zde krásně vyobrazena psí láska a věrnost. Nicméně předchozí knihy na mě zapůsobily víc.

Aveli
13.03.2020 3 z 5

Asi nejslabší z trilogie, ale i tak povedený příběh, co dokáže zaujmout. Začátek mě velmi bavil, i putování Belly, ale na konci knihy už děj váznul a nemohla jsem se zbavit pocitu přílišné podobnosti s prvním dílem.

barunka2167
08.03.2020 5 z 5

Kniha se mi hodně líbila. Čekala jsem podle komentářů, že bude slabší nic méně me překvapila. Líbilo se mi, ze v knize je pouze jeden pes. Kniha nenavazovala na předchozí knihy od autora, což jsem také uvítala. Uz jsem se blížila ke konci a v každé kapitole jsem čekala, kdy najde zpět svého milovaného panička. Brzy by měly byt od autora nové knížky, tak jsem zvědavá a těším se.

Šárušš
19.02.2020 3 z 5

Psí domov se mi líbil, ale ne tak moc, jako předchozí knihy. Myslím, že z nich byla nejslabší.
Je to jedna z knížek, u kterých bych vymazala část střední části. Začátek a konec byl bomba.

kusma
19.02.2020 3 z 5

Psí poslání bylo krásné, Psí cesta se také povedla, ač byla slabší. A tento trend pokračuje u třetího dílu (ač ten na předchozí nijak nenavazuje). Autor už poněkud vykrádá sám sebe. Pořád se to dobře čte, ale nepřináší to nic nového. Drží se osvědčeného tématu a stylu, bohužel to ale začíná být trošku nudné. Možná by mohl napsat něco z pohledu kočky...ať je nějaká změna.

_proste_niki_
09.02.2020

Úžasná kniha.

alik360
02.02.2020 5 z 5

Psí domov

Dija
01.02.2020 3 z 5

Příběh byl roztomilý. Řekla bych taková jednoduchá jednohubka, kterou zhltnete během krátké chvíle. Ovšem Psí poslání v sobě nese daleko větší přesah a hloubku. Nicméně opravdu příběh pohladil na duši. :)

verunka93
10.01.2020 3 z 5

Sice velmi pěkný příběh, ale knihu jsem nakonec musela na chvilku odložit a přečíst si něco jiného. Těším se, až si jednou pustím i film. Z celé série je to ale asi nejslabší kniha. I tak jsem byla ráda, že jsem ji přečetla.

Odehnalka
06.10.2019 3 z 5

Musím říci, že pro mě je to asi nejslabší ze všech tří knih. Polovina knihy mi utekla rychle, pak už to začala drhnout a já nějak knihu nemohla dočíst, kdyby byla o pár stran kratší, měla bych z toho lepší pocit. Jinak se ale jedná o příjemnou oddechovou knihu, která potěší milovníky čtyřnohých chlupáčů.

Sarriii
01.10.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Příběh byl krásný a milý, ale také smutný a dojemný. Další velmi čtivá a krásná kniha :)

Lka
11.09.2019 5 z 5

Další krásná dojemná kniha. Tyto příběhy miluju, i když mi to rve srdce, když se pejskům děje něco nehezkého. Samozřejmě ukápla i slza, bez doho to asi nejde...

sofo
30.08.2019 4 z 5

Knížka pohodová, čtivá jen poněkud nereálná. Ale to byly vlastně i předchozí díly.

Nikusha
20.08.2019 4 z 5

Možná jsem už z předchozích dílů přemlsaná, tento díl mě nijak zvlášť nebavil. Možná je to tím, že jsem nejdřív viděla film nebo mě prostě jen tento styl přestal bavit. Nicméně určitě naspáno je to opět krásně jako předchozí díly. Opět dojemné, napínavé i veselé. Jen už je toho pro mně asi moc. Třeba se k ní po letech vrátím a víc si ji užiju :)

Aniday
11.08.2019 5 z 5

krásná, dojemná, milá... přesně taková, jaká má být 8)

sola_lupa
21.07.2019 5 z 5

Kniha je velmi čtivá, vtáhne člověka do děje, takže ani neví jak a ten ji není schopen odložit, dokud nedočte. Předchozí dvě měli za hlavního hrdinu hafana, který se převtěloval a potkal tak mnoho lidí. Zde je pouze Bella, která i přesto, že se dovídáme jen o jednom jejím životě, potká velké množství lidí a zažije velké dobrodružství.
Co bych ráda dodala, je, že některé zákony jsou nesmyslné. A pokud jde o zákony týkající se psích ras, neměly by existovat. Měly by být pouze v té podobě, že určití lidé by neměli chovat psy, pokud se o ně neumí postarat a zacházet s nimi, a neměl by za ně pykat pes konkrétní rasy tím, že bude utracen.

psi zfilmováno dobrodružství

W. Bruce Cameron