Psí cesta

Pokračování úspěšné knihy Psí poslání přináší další dobrodružství chundelatého psího kamaráda, který po smrti milovaného páníčka Ethana nachází nový smysl svého bytí po boku jeho vnučky Clarity. Provází ji celým jejím životem jako labrador Buddy, kříženka Molly, miniaturní voříšek Max a nakonec bígl Toby. Je ochráncem, věrným přítelem do nepohody i společníkem ve chvílích nejtěžších. Jeho láska ke Clarity, ale i k ostatním lidem, které na své pouti potkal, je totiž věčná....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/174987/psi-cesta-174987.jpg 4.6401

Psí poslání 2.

Literatura světová, Romány, Příroda, zvířata
Vydáno, Ikar (ČR)

A Dog's Journey, 2011

Kniha Psí cesta

denča1000

Oproti první knize Psí poslání, je takhle slabší. První díl se mi líbil mnohem více. Psí cesta byla spíše o hlavní postavě Clarity. I tak se mi ale kniha líbila a ráda sáhnu po dalším dílu.

verunka93
08.11.2019

Pokračování příběhu Psí poslání, kde se psí přítel stará o Clarity. Ethan se mi tedy jako hlavní postava líbila mnohem více. V některých scénách jsem měla Clarity plné zuby. Ale i tak je to velmi pěkná kniha.

_Žanet_
28.09.2019

Zase jsem toho názoru, že by si tuhle knížku měl přečíst každý pejskař, protože je podobně krásná jako ta první. Každopádně jsem ale větší fanoušek prvního dílu, kde byl hlavní postavou Ethan- to mě prostě chytlo za srdíčko a dokonale si mě to získalo (brečela jsem tam v každé kapitole). Tady jsem se kupodivu s hlavní hrdinkou nedokázala tolik sžít a ani neumím popsat proč. Mnohem víc než Clarity, se mi líbil její nejlepší přítel Trent. Rozhodně ale nelituji, že jsem si knihu přečetla.

kovlad77
09.09.2019

Precital som Psiu dušu aj Psiu cestu, knihy sú to pekné, originálne, ale vadila mi jedna vec. Ked som spočítal časový úsek, počas ktorého sa odohrava dej v obidvoch dieloch (od narodenia Tobyho v 1. diely po Tobyho v závere 2. dielu), tak som došiel k číslu približne 150 rokov. Pritom dej sa v obidvoch dieloch odohráva v súčasnosti - už na začiatku Psej duše sa spomínajú autá, telefony atd. Pritom dej by sa mal začínať okolo roku 1860, ak má končiť v súčasnosti. Toto autor nedomyslel....

Sarriii
08.09.2019

Bavilo :) Stále je to čtivé a fajn jako první díl

domihruzkova
06.09.2019

Psí cesta jako pokračování Psího poslání. Ne tak dobré jako první díl, ale pořád fajn čtení. Tahle kniha byla spíše příběhem o Clarity ze psí perspektivy, jejíž chování mi chvílemi dost vadilo.

Allys
13.08.2019

Dojemné pokračovanie príbehu z pohľadu hlavného hrdinu z prvej časti. Kniha ma chytila za srdce, prečítala som ju jedným dychom. Počas čítania sa u mňa vystriedali asi všetky emócie, ktoré sa mohli. Koniec bol úžasný, ešte lepší než v aký som dúfala. Kniha poukazuje na rôzne spoločenské témy a ukazuje rôzne ľudské osudy, nad ktorými sa čitateľ určite pozastaví a bude si viac vážiť život, ktorý má.

Damaj
07.08.2019