PS: Miluju Tě

PS: Miluju Tě https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65106/mid_ps-miluju-te-J3V-65106.jpg 4 1138 243

Holly a Gerry patří k těm šťastným manželským párům, jimž by každý mohl závidět. Náhle, v jeho třiceti letech, odhalí lékaři u Gerryho rakovinu v konečném stadiu. Holly si vůbec nedokáže život bez Gerryho představit a vlastně si ani nic takového představovat nechce. Jenže Gerry s ní má jiné plány. Pár měsíců po jeho smrti dostane Holly balíček dopisů, které pro ni její manžel sepsal a v nichž ji žádá o splnění nečekaných úkolů. S pomocí těchto dopisů, svých potrhlých kamarádek a milující rodiny, která ji někdy dohání k šílenství, Holly postupně objevuje nový život; život dokonce rozmanitější než ten, který ji osud donutil nechat za sebou. Kniha, mezinárodní bestseller, získala ocenění Passionate Pen Honour za nejromantičtější knihu roku 2004/2005.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

P.S. I love you , 2004

pavla.ba
10.05.2020 5 z 5

Krásná kniha, kterou mám spojenou se skvělým filmem. Je to smutné, ale ne depresivní. Je to příběh ze kterého jde cítit láska i přes slzy, co vám tečou z očí.

ctenarka881
06.05.2020 5 z 5

Od teto autorky jsem precetla kdysi mnoho knih, ale tahle se mi libila nejvice.. I film je moc krasny.. fakt oddychovka..

Nikky000
14.02.2020 4 z 5

Dojemný romantický příběh, který se čte sám. Myslím že víc není třeba psát.

MamaKnihomolka
05.02.2020 4 z 5

Miluju film a proto... Proč si nepřečíst knihu? Líbilo se mi, že se šlo hned k věci, žádná omáčka na začátku. Kniha se krásně četla, byla svižná a v každé kapitole se něco dělo.
Kniha mě oproti filmu teda nerozbrečela a ve filmu se mi líbily dopisy víc.

Kopretina
31.12.2019 3 z 5

Když nahlídnu do statistiky, měla by to být má 1000. přečtená kniha. Jinak musím uznat, že mě kniha moc nezaujala, hlavní hrdinka mi nebyla sympatická, ani lidé kolem ní. Jen se nezodpovědně chovala, nic nedělala apod. Na druhou stranu oceňuji, že toto dílo psala jedenadvacetiletá autorka, to zas zvyšuje mé ohodnocení.

lucka1998
22.12.2019 5 z 5

I když smutná, ale krásná kniha, přečtená jedním dechem.

Szekynka
04.10.2019 5 z 5

Tohle komentář nepotřebuje ❤

jinbr
02.10.2019 4 z 5

Knihu jsem četla v němčině, film jsem viděla rovněž. Pro mě byl film asi přeci jen trochu lepší, protože v knize bylo až moc opakováno, jak se cítí (a vlastně to bylo hodně dlouho pořád stejně). Navíc se film přeci jen od knihy trochu odklonil, zkrátka výjimečně ho považuji za lepší než knihu.

Owain
27.09.2019 3 z 5

Dojemne cteni, ale je potreba mit na to naladu. Ja ji asi nemela, velice nemam knize co vytknout, jen jsem ji cetla asi v nespravnou dobu.

JJJ007
02.09.2019 2 z 5

Příběh, který se může stát každé z nás, i když mnohé by neměly takové "štěstí" mít tolik času na stesk. Velmi mě překvapilo, jak je film od knihy odlišný, společného mají jen hodně málo. Pro mě je kniha lepší. I když Gerarda Butlera mám ráda.

ainny
23.06.2019 5 z 5

Miluju film, je krásný, ale knížka je mnohem, mnohem sladkobolnější. Číst ji, mi způsobovalo fyzickou bolest a tolik jsem toužila vrátit Gerryho z říše stínů. Je nádherná, ale patří k těm, u kterých nevím, jestli najdu odvahu si je přečíst znovu.

Bauriska
01.06.2019 4 z 5

Moc jsem toho od této knihy nečekala, ale překvapila mě. Nebylo to jen romantické ženské čtení. Bylo to velmi dojemné .

Vendula39
09.05.2019 4 z 5

Knížka se mi velmi líbila, protože byla psána podle událostí, které se jednou v životě mohou stát každému.

Ticiana
20.04.2019 5 z 5

Film si uz moc nepamatuju takze srovnávat nebudu. Ja jsem si u knihy oddechla. Pohodové, nenáročné čtení.

Analady
03.12.2018 3 z 5

V knize byly části, které mě bavily (romantika, humor, běžný život), části, které mě bavily méně (vata) a části, které mě vyloženě iritovaly (absurdní chování postav). Nebylo to špatné, ale nijak mě to neoslnilo. Rozhodně je potřeba mít tu správnou náladu, aby si knihu člověk užil. Asi by pomohlo, kdyby kniha byla kratší. Pak by mě určitě bavila víc.

pavla9879
05.11.2018 3 z 5

Naprosto bezmezně miluju film, takže pro mne bylo docela zklamáním, že krom jmen a faktu, že Garry před smrtí napsal pár dopisů, nemá kniha a film vůbec nic společného.

Weeris
28.10.2018 5 z 5

Každý bude mít na tuto knihu jiný názor. Pro mě je to srdcovka. Jediné, co můžu napsat je: přečíst a udělat si svůj vlastní názor.

lucie5078
26.10.2018 2 z 5

Nic pro mě. Film už si skoro nepamatuju, asi se opět podívám, abych měla také srovnání. Po čase už ani pořádně nevím, jak kniha dopadla...

Alexxxka
25.10.2018 5 z 5

Mnohem lepší než jeden z mých nejoblíbenějších filmu.

helenkan
15.09.2018 5 z 5

Hezký,smutný a zase jsem bulela. Ale stálo to za to.

Cecelia Ahern
irská, 1981