PS: Chybíš mi

PS: Chybíš mi https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426830/bmid_ps-chybis-mi-1dd-426830.jpg 4 290 290

P.S. série

Melrose je začínající herečka, zatím se jí však velké role obloukem vyhýbají. Prakticky po celý svůj dosavadní život je zamilovaná do Nicka, který je hudebník a chystá se zrovna se svou kapelou na půl roku na turné. Potřebuje ale, aby za něj po tuto dobu někdo platil nájem ve sdíleném bytě a požádá o tuto službu právě Melrose. Ta souhlasí a do příběhu vstupuje Sutter, Nickův spolubydlící. Nesnesitelný, konfliktní chlap, který má potřebu se do Melrose neustále navážet. Melrose mu oplácí stejnou mincí, a Sutter, místo aby byl znechucen a rezignoval najedou zjišťuje, že se do tvrdohlavé dívky zamiloval…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

P.S. I Miss You , 2018

V.Vendulii
17.02.2020 4 z 5

Musím se přiznat, že mě hlavní postavy úplně nevtáhly do děje, protože jsem se s nimi nedokázala ztotožnit. Taky bych vynechala závěr, protože mám ráda, když si příběh můžu trošku domyslet a tady nám autorka místo pro představivost nenechala. Každopádně je to ale moc hezká, romantická kniha, kterých není nikdy dost a stejně jako předchozí díl musím hodnotit čtyřmi hvězdičkami.

veveronka
31.01.2020 4 z 5

Jsem spokojena.Clovek by se hned vratil do tech mladsich let

Katt15
19.01.2020 5 z 5

Nádherná knížka, líbila se mi vic než první díl. Úplně mě to nevadilo políbit manžela:D

Jejunka
09.01.2020 5 z 5

Proti jedničce se mi to líbilo více teda. Přišlo mi to více opravdové. Oba dva díly jsou na mě teda moc hrrr, ale člověk se nemůže divit, když to má jen kolem 230 stran.

happy19
09.01.2020 5 z 5

Za mne 5 likes:-)
Čtivé,svižné,vtipné,odpočinkové a obálka z levných krajů,ale které by se nelíbila,že??
P.S..I Dare You..kde Tě máme:-D

maafa
09.01.2020 2 z 5

První díl jsem měla půjčený z knihovny, a líbil se mi, tak jsem si ten druhý pořídila do čtečky. Ovšem po přečtení...mohla jsem ty dvě stovky vrazit do něčeho jiného. Ne že by to bylo úplně špatné, četlo se to rychle, ale bylo to až moc povrchní, i na mě, a to čtu romantické knihy často....sice tam byly náznaky nějakých zvratů, dramat, ale člověk se o nich vlastně moc nedozvěděl. Na zkrácení dlouhé chvíle fajn, ale za pár dnů nebudu vědět, o čem to bylo. A navíc zas ta obálka....přijde mi to tak laciné....

veronika0382
07.01.2020 5 z 5

Druhý díl série P. S. jsem si opět velmi užila. Ale pozor, každý díl je samostatný příběh, takže určitě můžete číst knihy i jednotlivě. Opět jsem si knihu užila. Oddechové čtení, u kterého se i zasmějete. :-) Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

havrmoni
01.01.2020 5 z 5

Musím přiznat, že jsem si parádně užila. Hlavně jsem měla konečně po všech těch svátcích klid na čtení. Dala jsem to za jeden večer a moc se mi to líbilo.

pavlikova9332
30.12.2019 5 z 5

Pěkná kniha zajímavá.

Majka1979
29.12.2019 5 z 5

Určite pre mňa krásny príbeh, som veľmi rada som si ho prečítala. Príbeh má niečo do seba a určite je to niečo, čo som od autorky očakávala a vôbec nesklamala :)

georginaa
28.12.2019 3 z 5

První díl se mi zdál o hodně lepší, tady se nijak zvlášť nic moc nedělo. Mohlo to mít více vtipných dialogů, což tady nebylo vůbec a že by hlavní postavy něčím vynikali to taky říct nemůžu. Prostě průměr na jeden večer.

Denisa31
20.12.2019 3 z 5

Prvni díl jsem nečetla. Ale tato kniha je takový průměr na jeden večer. Začátek knížky byl pro mě takový povrchní. Nakonec se to pohnulo lepším směrem. Určitě mi, ale více sedel hlavní hrdina, než hrdinka.

Evitsa
15.12.2019 3 z 5

Nevím jestli ten to díl byl lepší než první díl,ale mě tam chyběla prostě nějaká pořádna akce,něco co by mě vtahlo do děje a nepustilo.
Příběh hezký,ale ničím vyjimečný.
V mém případě za týden už ani nebudu vědět o čem pořádně byla. :-(

Maruš.D
09.12.2019 5 z 5

Rozhodně lepší, než první díl. Tentokrát to autorka až tolik neuspěchala. Postavy se pomalu poznávali a zamilovávali. Hrozně se mi líbil Sutterovo charakter. Co knize za mě dodalo plus, bylo hašteření mezi M. a S. , bylo to vtipné a romantické. Konec bych stejně trošku roztáhla, ale i takhle mi to nevadilo.

Martina1988
03.12.2019 5 z 5

Tento príbeh by som vedela prečítať na jeden nádych. Bavil ma a veľmi. Postavy hlavných hrdinov vykreslené dokonale, ich príbeh uveriteľný, dej plynul postupne a hlavne, úžasný záver. Aj slzička šťastia bola. Naozaj krásny príbeh, plný lásky, nežného a vtipného podpichovania. Autorka píše skvelo, určite prečítam aj ďalšie jej knihy.

lusitta05
02.12.2019 5 z 5

Krátke ale dobré. Určite svižnejší príbeh a vôbec som sa nenudila. Odporúčam.

inom
02.12.2019 5 z 5

Tak tohle se mi líbilo ... ne oprava tohle se mi hooodne líbilo. Vím nejde o nic nového, četli jsme to již v stovkách předešlých knih. Nemohu si však pomoci, ten styl jakým Winter píše mi neskutečně sedl a užívám si to po celou dobu, co její příběhy čtu - co v podstatě není moc dlouho, protože mám její knihy přečtené vždy za jeden den. Malrose byla super, Sutter byl super, jejich dialogy byli super a celkově celá tahle kniha byla super. V poslední době si všímám, že rozdávám samé vysoké hodnocení, ale neodpustila bych si, kdybych v tomhle případě dala méně než 5 hvězd.

Majuš333
01.12.2019 5 z 5

Skvelý zážitok :) Bolo to určite lepšie ako PS: Nesnáším tě. Užívala som si hašterenie Melrose a Suttera a tiež ich vyvíjajúci sa vzťah. Teším sa na poslednú časť zo série. A tiež by som si prečítala od autorky aj nejakú inú sériu, napríklad Rixton Falls :) https://www.goodreads.com/series/176320-rixton-falls

Misspullinn
29.11.2019 4 z 5

Lehký nadprůměr, milá oddechovka :)

Evka3814
28.11.2019 3 z 5

Obálka je hooodně povedená;-D juuuu No a teď k příběhu. Ten mě docela zklamal,bylo to takové vláčné. Musím říct že první díl byl rozhodně lepší. Konec se mi nelíbil vůbec,vypadalo jako že to autorka potřebovala rychle ukončit.

láska

2019  79%PS: Nesnáším tě