PS: Chybíš mi

PS: Chybíš mi https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426830/bmid_ps-chybis-mi-1dd-426830.jpg 4 290 290

P.S. série

Melrose je začínající herečka, zatím se jí však velké role obloukem vyhýbají. Prakticky po celý svůj dosavadní život je zamilovaná do Nicka, který je hudebník a chystá se zrovna se svou kapelou na půl roku na turné. Potřebuje ale, aby za něj po tuto dobu někdo platil nájem ve sdíleném bytě a požádá o tuto službu právě Melrose. Ta souhlasí a do příběhu vstupuje Sutter, Nickův spolubydlící. Nesnesitelný, konfliktní chlap, který má potřebu se do Melrose neustále navážet. Melrose mu oplácí stejnou mincí, a Sutter, místo aby byl znechucen a rezignoval najedou zjišťuje, že se do tvrdohlavé dívky zamiloval…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

P.S. I Miss You , 2018

kacenka6144
04.12.2020 5 z 5

Tohle jsou příběhy, které mě baví...

Nikyna8
26.11.2020 5 z 5

Krásná knížka, příjemné romantické. Takový odpolední relax.

ivetapl
15.10.2020 5 z 5

Miluji tyhle jednohubky. Skvěle se čte, pobaví.

Ivet1990
20.08.2020 4 z 5

Milá, příjemná oddychovka

salča
07.08.2020 4 z 5

Odpočinkové romantické čtení bez větší zápletky.

DominaCZ
28.07.2020 odpad!

Tady dávám odpad, protože mě naštvalo, že jsem čekala, co zase to bude za číčovinu tentokrát. Čekala jsem, že když je to díl druhý, bude to zas ta Moritz a ten Izajáš...jenže oni jsou úplně jiný lidi, to hvězda dolů poprvé, a hlavně - ona to nemůže být NORMÁLNÍ HOLKA, ona to musí bejt klasická EL EJ pipina navlněná blond s kozama v botech od Vitóna.
Kde na ně vzala, když ničím není ?!
Takže to hvězda dolů podruhé, takže to jsem ani nezkoušela číst třeba sebenásilím.
Takže připočtěme divně rozmazanou rozpitou obálku s našpulencem a máme to zatřetí.
To nám dává hodně hluboké mínus odpad.

Myška43
08.07.2020 5 z 5

Bezva, super, nádhera. Moc krásný příběh, autorka mě nepřestává překvapovat. Už se těším, až vyjde další díl.

Damonka12
21.06.2020 3 z 5

3,5 - na svůj žánr velice průměrná kniha

Ketfl
15.06.2020 5 z 5

Tento díl mě bavil stejně, jako ten předchozí. Příběh byl pěkný. Opět taková oddychovka. Jen mě trochu překvapilo, že Melrose v prvním díle působila spíš jako takový člověk "co si nevidí do pusy", prostě co na srdci, to na jazyku. Tady mi to tedy už vůbec nepřišlo. Trochu, jak kdyby to bylo o jiném člověku. Nicméně i tak se mi to líbilo.

Knihomolka97
07.06.2020 5 z 5

Pecka! Lepší než předchozí díl. :)

LucinQa77
02.06.2020 5 z 5

Super :)

AliceTief
08.05.2020 5 z 5

Krásné počteníčko, jednoduchá oddechovka ale za to čtivá, ani druhý díl nezklamal =)

wotana
06.05.2020 4 z 5

Krásná čtivá romantická jednohubka na jeden večer. Četla jsem i první díl a oba vřele doporučuji.

petulkapeta
26.03.2020 5 z 5

tak taky patřim mezi ty kterym se první díl libil vic,ale i tak to stalo za přečtení..jen boj o ovladač mohl být trošku jiný :D

Chvilkasnění
24.03.2020 5 z 5

První díl byl lepší, ale jelikož mám ráda tuhle autorku, nemohla jsem si knihu nechat ujít.
Hlavní hrdinové mi ze začátku šli pořádně na nervy, ale pak se to uklidnilo, rozjelo..
Kniha plná romantiky, kterou každá ženská zbožňuje nebo aspoň většina z nás.♥

Zomy
19.03.2020 4 z 5

Chcete oddechovou milou romantiku? Bez velkých zvratů, dramat a dokonce i bez větší zápletky? Máte ji mít.

Všechno to tak nějak pluje po povrchu, žádná velká hloubka se v tom teda asi nenajde (předchozí díl série mi přijde propracovanější), ale k vypnutí hlavy ideální.

Je to svižné, kapitoly jsou krátké a pohledy obou hrdinů se rychle a často střídají.

astra3
15.03.2020 4 z 5

Hlavní hrdinka mi až do třetiny knihy příšerně lezla na nervy. Ale celkem milá romantika.

oresvo
13.03.2020 5 z 5

Tahle kniha mě bavila ještě víc jak to předešlá ( PS: nesnáším tě ). Humorná , romantická, dobře se četlo.

janina66
11.03.2020 3 z 5

Musím říci, že 1.díl byl o mnoho svižnější s více zvraty. Tady se celkem tak moc nedělo.Sutter byl fajn ale celkově to pro mě bylo takové neosobní. A konec mohl skončit jen svatbou bez zbytečných závěrečných dodatků.

Bet
10.03.2020 4 z 5

Pohodovka na víkend :) a docela jsem se i místy zasmála.

láska

2019  79%PS: Nesnáším tě